Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
25
Favori
99.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 4 tr marsmallow güncellemesi geldi bize yine nacar kol saati :(
  • Arkadaşlar benim tel N915G modeli atıyorum rusya için çıkan 6.0 güncellemesini kurabilir miyim bir sorun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hero_19 kullanıcısına yanıt
    Sizin G modeli için Rusya 6.0.1 güncellemesini göremedim. Ama bu linkteki romları kurabilirsiniz. LINK
  • selam arkadaşlar.. ben de bugün aldım.. şu an şarjda..
    sim kartı bi takayım falan...sorularım olursa paylaşırım... çok da iyi bir şey olmayan kılıf var.. jelatin-film bulamadım.. edge kısmı da kaplayan film var mı piyasada...teşekkürler...
  • 75 mb.lik guncellemeyi sabah kurdum. bataryayi somurdu resmen. tek artisi parmak izi okuyucusu daha saglikli calisiyor artik.

• volie82 kullanıcısına yanıt
    paraya kıyabilirseniz telefonu oldukça lüks gösteren orjinal kılıfı çok hoş.
  • Arkadaslar artik buyuk geldigu icin teli satiyorum. Samsung garantili siyah renk ciziksiz orijinal kapakli kilifi var. 6 aylik cihaz

• Teşekkürler.. O bahsettiğin kılıfa bakayım bir.ok. Eyvallah...

Dün lazım oldu.. bulamadım.. Telefonda miracast yok mu... Ki miracast ı sık kullanırım.. ???

• Arkadaşlar root atan oldu mu telefona ve ne ile root attınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iln001 -- 28 Nisan 2016; 15:08:25 >
  • volie82 kullanıcısına yanıt
    Miracast'i sanırım ekranı tv ye yansıtmak için kullanıyorsunuz. Bunun için halihazırda bulunan "screen mirroring" özelliğinden faydalanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar benim tlf bazen kamerada çekim yaparken kendiliginden kapanıyor.sizede oluyormu.bu sorunun çözümünu bilen varmi

• Eyvallah... Ok..

• Oyun performansı güzel ama işlemci hemen ısınıyor.

Edit: Telefona root atan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iln001 -- 3 Mayıs 2016; 17:20:03 >
  • Ön ve arka kamerada çok aşırı noise yani karıncalı. Herkeste böylemi?

Hevesle aldım ama pişmanlık var. Note5 geçsem yine pişman olurmuyum acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Ön ve arka kamerada çok aşırı noise yani karıncalı. Herkeste böylemi?

Hevesle aldım ama pişmanlık var. Note5 geçsem yine pişman olurmuyum acaba

Aynen açık havada güzel çekiyor ama kapalı yerde aşırı karıncalı oluyor telefon pixel pixel olacak utanmasa :D
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafın ham maddesi ışıktır.. Fotoğrafçı arkadaşınız varsa şu sözün anlamını ona sorabilirsiniz "ışığın bolsun kardeşim" :)

ham maddeyi eksik verirseniz grenlenme olur.. Gece modunda çekmeyi deneyebilirsiniz ama enstantane sayısal anlamda düşeceği için yani pozlama süresi artacağı için cihazı baya bir sabit tutmanız gerekecek yoksa bulanık çıkar..

commercial ve promo videolara inanmayın.. adamlar photoshop yaparak koyuyor.. sizde ps ile o görüntüleri elde edebilirsiniz ama ps cc kullanmanız ve topaz de noise eklentisine sahip olmanız lazım.. ps nin alt sürümlerinde jpeg raw settings kısmı yok.. biraz renk katmak için ps cc şart yani :)
  • Kamera lensi yeterince ışık alamadığı için oraları dijital olarak aydınlatmaya çalışıyor bu da Noise yaratıyor çok doğal birşey bu telefonlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm note 4 için güncelleme geldi demiş birisi gerçekten dogrumu acaba

• bizim telefonlara da 6.0.1 güncellemesi gelmek üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

bizim telefonlara da 6.0.1 güncellemesi gelmek üzere

Sadece gelmek üzere ne zaman gelir o bir muamma ☺☺

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.