Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bmw.

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

QuickPic kurun(alternatif galeri uygulaması), uygulamayı açın, gizlemeyi istediğiniz klasöre basılı tutun, seçeneklerden gizle yi seçin, .nomedia dosyasını otomatik koyacaktır.

Whatsapp resimlerini indiriyor ama göstermiyor mu yoksa hiç indirmiyor mu?

hocam indiriyor fakat galeride göstermiyor, ben pc üzerinden yaptım arkadaşın anlattığı şekildede yapabilirsiniz.

galeri karman çorman oluyor yoksa

tam bela bu iş ya. iphone da ki gibi olsa ne güzel olurmuş. neden androidde yok bu sistem acaba? çok ilginc.

• Şarj zamanı. Ağırlıklı WiFi, maç izledim film izledim internette gezindim genelde.

1 gün gitmesi güzel, ama bu aktiviteler için daha yüksek ekran süresi beklerdim açıkçası. Film izlerken hiç bir şey harcamıyor olması lazım. Bt kapalı bu arada.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün fabrika ayarlarına dön deyip (uygulamaları silmeden) Nova yı da silip tekrar yükledikten sonra, 2 saat 10 dakika ekran süresi ve 14 saat sonrası 50% şarjım vardı.. sanıyorum biraz toparladı.. Bugün de package disabler ı devre dışı bırakıp deneyeceğim..
  • Biliyorum cok yazildi cizildi ama suan en buyuk sikimtimiz ekran koruyucu ve kilif. Hala ekrana kirilmaz cam taktiramadim. 3 yer gezdim ve kirilmaz cam fiyatlari 50 -90-140 tl. Ustte ve altta siyah kisimlar olan camlar bunlar. Burda yazilanlari okuyunca taktirmadim. Birde kilif ariyorum ama telikabalastirmayacak sik bir kilif bulamadim henuz. Kilifli telefon fotograflari atabilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Biliyorum cok yazildi cizildi ama suan en buyuk sikimtimiz ekran koruyucu ve kilif. Hala ekrana kirilmaz cam taktiramadim. 3 yer gezdim ve kirilmaz cam fiyatlari 50 -90-140 tl. Ustte ve altta siyah kisimlar olan camlar bunlar. Burda yazilanlari okuyunca taktirmadim. Birde kilif ariyorum ama telikabalastirmayacak sik bir kilif bulamadim henuz. Kilifli telefon fotograflari atabilirmisiniz ?

Samsung Not 8 Vaka Msvii Lüks Tam Koruma Sert Plastik buzlu Vaka Samsung Galaxy Note 8 Note8 Telefon Arka Kapak

http://s.aliexpress.com/MVJrIZ77

(from AliExpress Android)

Böyle bir ürün var nette ve görüntüsü güzel duruyor ama gercegi nasıl denemek lazım

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Uzun yıllardır bu markanın ürünlerini kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim hem kaliteli hem zarif.
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

7 saat ekran süresini görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tdeniz5 -- 20 Kasım 2017; 10:24:30 >
  • alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Neredeyse aynı iPhone serilerini kullanmışız, tel fark ben 4s ile başladım, bir yerden sonra artık değişim şart, note 8 ile devam edeceğim sanırım hafta sonu almayı düşünüyorum.

• Teşekkür ederim cevabınız için, note 8 benim de ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılar tek sıkıntı taşımak olacak ama bir kaç güne alışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

Orijinalden alıntı: konays

quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

Orijinalden alıntı: konays

quote:

Orijinalden alıntı: dr.amon

Dubai çıkışlı note8 alınır mı?

Hocam dubaiden s8 plus aldım şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım

Hocam garantisi yok bu sizin için sıkıntı oluyor mu?

Henüz olmadı olursada dubaiye götürürüm. 7 ay olacak neredeyse alalı. Sıkıntı olacağını sanmıyorum

Hocam güle güle kullanın.

Bu arada kaça aldınız telefonu?

Teşekkürler. 950 dolara aldım ama duos olduğu için 50 dolar fazla verdim. + Türkiyede pasaporta kayıt için 150-200 lira para verdim.

• konays kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam anladım.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    klasorun basina . nokta isareti konulmasi galeride gostermesini engeller.

Isin puf noktasi sadece en basa . koymaktir. Bu ozellik tum Android cihazlarda gecerlidir. Yillardir da var.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Klasör gizlenince yeniden klasör oluşturabiliyor bazı uygulamalar(isim değiştiği için), o yüzden en temizi .nomedia oluşturmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

klasorun basina . nokta isareti konulmasi galeride gostermesini engeller.

Isin puf noktasi sadece en basa . koymaktir. Bu ozellik tum Android cihazlarda gecerlidir. Yillardir da var.

peki iphoneda da böyle mi çalışıyor sistem? yoksa sadece androide özel bir durum mu bu?
  • avmehmet kullanıcısına yanıt
    Telefonu kalınlaştırmamakla kalmıyor bir de üstüne daha da inceltiyor heralde ekledikleri resimlere bakılırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 20 Kasım 2017; 12:37:12 >
  • Albümler sekmesini kullanın. Orada derli toplu gösterir.

Bana da ios un fotoğraf uygulaması karışık geliyor. İlla ki bir kıstasa göre grupluyor hepsini, koleksiyon yapıyor. Albüm kısımları ikisinde de ortak.
  • Acr kayıtlarının müzik çalarda görünmesini engelleyen bir formül var mı arkadaşlar?

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Peki
  • jjbraddock kullanıcısına yanıt
    Sordum ama kendim hallettim :D

• . noktatali olay sadece Android cihazlarina HASTIR . IOS ta neden ayni metod olsun ki ?

Neticede IOS ta da gizleme vardir ilgili cevap IOS konularinda veya Google Amca ya sorulabilir .
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.