Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigen 360 derece kılıfımı satıyorum almak isteyen özel msj atarak ulaşabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ayarlar/bağlantılar içinde indirme güçlendiricisi diye bir şey var. onu aktif ettim. bir işe yarıyor mu acaba? yaramıyorsa kapatalım boşuna şarjı tüketiyordur belki.
  • yunusbeen kullanıcısına yanıt
    Bu yükleme denemesini yaparken, hata kurulumdan önce mi sonra mı oluyor. Yani pit dosya hatası alınca tekrar yeniden eski romu kurmak zorunda kalıyor musunuz? Yani ben de deneme yapmayı planlıyorum. Pit dosya hatası alırsam, sıfırdan eski roma dönme çalışması yapmak zorunda kalır mıyım?

Bir de acaba bu pit dosyasını N950U1 içerisindekini mi yüklüyorsunuz? N9500 pit dosyasını mı yüklemek lazım acaba?

N9500 için evet ben yükledim ve başarılı oldum diyen bir kaynak bulabilen var mı? Hep gördüklerim dönüp dolaşıyor ve sonunda ne olduğunu yazmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RightClick

Bu yükleme denemesini yaparken, hata kurulumdan önce mi sonra mı oluyor. Yani pit dosya hatası alınca tekrar yeniden eski romu kurmak zorunda kalıyor musunuz? Yani ben de deneme yapmayı planlıyorum. Pit dosya hatası alırsam, sıfırdan eski roma dönme çalışması yapmak zorunda kalır mıyım?

Bir de acaba bu pit dosyasını N950U1 içerisindekini mi yüklüyorsunuz? N9500 pit dosyasını mı yüklemek lazım acaba?

N9500 için evet ben yükledim ve başarılı oldum diyen bir kaynak bulabilen var mı? Hep gördüklerim dönüp dolaşıyor ve sonunda ne olduğunu yazmıyor.
    N9501 içindeki pit dosyasını denedim hocam. Pit dosyası hata verince yükleme devam etmiyor.Daha doğrusu hiç yüklenmiyor.Samsung Secure Dowlnad diyee bir özelik eklemiş sanırım dosyaların imzalarını kontrol ediyor ve o nedenle yüklenmiyor.Belki Secure Download'ı kapatırsak yüklenebilir falan kapatmanın bir yolunu bulamadım.

• Download yaparken hem hat hem de WiFi kullanıyor, ise yarıyor

• enomania E kullanıcısına yanıt
    Çok kötü görünüyor ya :(

• Merhaba arkadaşlar. Note 8 N9500 lere direk yazılım yükleyip N950U1 yapamayacağımız aşikar. Aşağıdaki videoda bunun nasıl yapıldığını anlatıyor.

Vaktiniz varsa izleyin derim. Öncelikle telefonun içindeki yazılımı komple uçurup ham bir Android yani Factory Binary ile açıp orada CSC kodunuzu kod yazarak seçiyorsunuz. Sonrasında geçiş yapacağınız CSC koduna göre olan yazılımı atıyorsunuz ve telefon cinsiyet değiştiriyor :) Bu konuda araştırmaya devam ediyorum. Yine bir yol alırsam buradan yazarım. Bunu yapan vatandaş 9500 hiç denemediğini söylüyor. Çünkü Amerika'da 9500 yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: xardias

Download yaparken hem hat hem de WiFi kullanıyor, ise yarıyor
    tamam bulunsun o zaman..
  • Xda forumda Dr.ketan adlı geliştirici N9500 için rom hazırlama düşüncesinde, isteyenler buradan ulaşabilirsiniz.
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-8/help/tester-n9500-hk-custom-rom-t3782378

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu cihaza uygun kılıf ve ekran koruyucu arıyorum uygun fiyatlı. önerebilir misiniz

• Hong Kong snapdragon işlemcili note 8 e ooreo yükledim pil ömrü mükemmel hale geldi. Dün gece tam şarj edip yattım sabah 99 a düşmüştü, gün içinde yoğun kullanım sonunda hala %18 şarj kaldı. Bu güncellemeden çok memnun kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

Hong Kong snapdragon işlemcili note 8 e ooreo yükledim pil ömrü mükemmel hale geldi. Dün gece tam şarj edip yattım sabah 99 a düşmüştü, gün içinde yoğun kullanım sonunda hala %18 şarj kaldı. Bu güncellemeden çok memnun kaldım.
    1074 mb olan oreo güncellemesi mi?

• Anlaşıldı yokmuş . Farketmez apk olarak kurarsaniz ekran ayarlarından ayarlayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: empiy01

Anlaşıldı yokmuş . Farketmez apk olarak kurarsaniz ekran ayarlarından ayarlayabilirsiniz
    Apk linkini verde kurayım o zaman. Fontun uzantısını nasıl apk olarak indirebiliyoruz?

• selcukdinc kullanıcısına yanıt
    Google amcaya bauhaus apk deyip dosyayi indirip kurun sonra ekran yazı ayarlarindan bauhaus u seçin bu kadar basit benim 5 dk mi almadı

Apk olmadan (paran bol olmadığı) sürece android ne ise yarar ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empiy01 -- 12 Mayıs 2018; 0:30:16 >
  • Oyun yada uygulamayi nasil apk olarak indiriyorsan öyle apk yı rar olarak düşün, rardan cikardiktan sonra tlf onun ne oldugunu taniyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Apk linkini verde kurayım o zaman. Fontun uzantısını nasıl apk olarak indirebiliyoruz?

Alıntıları Göster
    https://m.allfreeapk.com/bauhaus-flipfont,74508/

Daha ne yapayım isterseniz gelip ben kurayım biraz kurcalayın su tlf

• quote:

Orijinalden alıntı: empiy01

https://m.allfreeapk.com/bauhaus-flipfont,74508/

Daha ne yapayım isterseniz gelip ben kurayım biraz kurcalayın su tlf

Alıntıları Göster
    Yardımın için sağol ama olmadı hacı abi

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• quote:

Alıntıları Göster
    bende de aynı uyarı çıktı

• quote:

Alıntıları Göster
    Ilginç, ben farkli bisey yapmadım ama hayret

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.