Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam söyledikleriniz mantıklı aslında ama Note 9 çıktığında kimbilir döviz kuru kaç olacak. Malum ilk çıktığında telefonlar çok daha pahallı oluyor. Bununla beraber ithalat garantili telefonlar ülkemize nezaman düşer Allah bilir. İnşallah bir kaç ay içerisinde en azından önceki fiyat seviyesine iner diycem ama çok fazla da ümidim yok.
  • Böyle söylentilere çok inanmasamda bu videoda Note 9 ile ilgili söylenenler doğrudur diye düşündüm.https://youtu.be/6xxM55UUOIk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Mecbur kullanacağız klimalar sagolsun 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sasamkn kullanıcısına yanıt
    Şu an bir takılma yaşamıyorum ben. İlk yüklediğimde kameralar arasi geciste takılma yaşadım şimdi o da yok. Gayet akıcı ve hızlı.

• S9'larda yaşanan, görüşme esnasında kopma, video izlerken ekranın pikselleşmesi gibi problemler NOte8'de yok değil mi arkadaşlar? Bazı kronik sorunları var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  • 2 günlük rutin kullanım. Her gece sabaha kadar poweramp açık şekilde uyuyorum. Bluetooth sayacında sıkıntı var yaklaşık 3 saat ses sistemine Bluetooth ile bağlanıp müzik dinledim.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar bende note 8 tayfasına yeni katıldım.

Öncelikle telefonum (Delta) İthalat garantili N9500 ( 4-5 ay önce arkadaşıma almistim n11 den, ondan da ben aldım)

Sorum şu : Telefonu şarj ederken "hızlı şarj" yazmıyor. Kablo şarjı diyor. (Orijinal şarj aleti ile) Kendi şarj aletinde ve kablosunda sorun olabilir diyerek kendi kutusundan çıkan type c dönüştürücüyle eski orijinal s7 şarj aleti ve kablomda denedim yine aynı.

Görüşü olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Şu an bir takılma yaşamıyorum ben. İlk yüklediğimde kameralar arasi geciste takılma yaşadım şimdi o da yok. Gayet akıcı ve hızlı.
    Zaten takılmadan ziyade sanki anlik titreme var gibi oluyor ornegin instagramda hikaye kisminda soldan saga dogru gezerken, yada uygulama geçişlerinde cok bariz degil.

• Arkadaşlar Selamın aleyküm...

Kuweyt ten note 8 siparişi verdim 2 haftaya gelecek inşallah.

Yalnız kutunun üzerine yapışan kağıtta dual sim yazıyor, daha önce aynı yerden s8 alan arkadaşımın telefonunda da dual sim yazmasına rağmen tek hatlıydı.
    bana da üstünde dual sim yazmasına rağmen tek hatlı olduğu söylendi.

Bu konuda bilgisi olan var mı? paylaşırsa sevinirim...
  • m52alanson M kullanıcısına yanıt
    dual sim lerde 2 kart girişi mevcut . ya 1 simcard birde hafıza kartı takıyosunuz yada 2 sim card takıyosunuz . 2 sim card takıldığunda hafıza kartı takamıyosunuz . aldığınız cihazda öyledir dual sim yazoyorsa.

• Arkadaşlar oreo ile birlikte gizli dosya olayı kalkmış sanırım bildirim panelinde oluyordu resimleri videoları filan gizlemek için. Güvenli klasör var bi türlü anlamadım. Bunun apksi filan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: neinnick

Merhaba arkadaşlar bende note 8 tayfasına yeni katıldım.

Öncelikle telefonum (Delta) İthalat garantili N9500 ( 4-5 ay önce arkadaşıma almistim n11 den, ondan da ben aldım)

Sorum şu : Telefonu şarj ederken "hızlı şarj" yazmıyor. Kablo şarjı diyor. (Orijinal şarj aleti ile) Kendi şarj aletinde ve kablosunda sorun olabilir diyerek kendi kutusundan çıkan type c dönüştürücüyle eski orijinal s7 şarj aleti ve kablomda denedim yine aynı.

Görüşü olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    Pil ayarlarına girerek hızlı şarjın kapalı mı değilmi bakman lazım belki ordaki tik tikli değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonski -- 6 Mayıs 2018; 22:15:33 >

• Sm-n9500 modeller için oreo güncellemesi ne zaman çıkacak bilen varmı ?
  • superyakup kullanıcısına yanıt
    çoktan çıkmış ,millet oreonun suyunu çikardı. sen ne zaman çıkacak diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: superyakup

Sm-n9500 modeller için oreo güncellemesi ne zaman çıkacak bilen varmı ?
    +1

beklemekten sıkıldım. Yükleyenler nasıl yüklediler acaba

• ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    ben ilk çıktığında yüklemiştim. bisürü bug vardı. Volte açılmıyodu felan. zar zor 7.1.1 e döndüm tekrar. aman yüklemeyin üzülürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Ben 8 saat ekran süresi attığımda o nasıl bir skor demiştiniz 😀 Şaka bir yana Oreodan sonra gerçekten batarya performansı cok iyi durumda 😊
    Kimisi Oreo pil tüketimini arttırdı diyor kimisi güzel diyor çok kafam karıştı valla benim bu oreo konusunda :)
  • Gece 01.00'de full şarj ettikten sonra şarjı azalmasın diye tüm uygulamalar kapalı iken uçak moduna aldım. Sabah 06.00 da şarjı %96 idi. Toplam 5dk whatsapp şuan saat 07.12 şarj %93.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Yükleyenler 22-24 Nisan arasında OTA ile doğrudan cihaza gelen güncelleme ile yüklediler. 30 Nisan'a kadar Smart Switch'te vardı. Şuan yüklemek isterseniz buyrun link.
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-note8/SM-N9500/TGY/download/N9500ZHU2CRD5/216453/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Merhabalar,

Garip bir sorun yaşıyorum Note 8 ile. VoLTE aktif iken SMS gönderemiyorum. Mesaj gönder butonuna tıkladığım anda 4.5 kopuyor ve voLTE yazısı gidiyor 3G ye düşüyor telefon. Göndermek istediğim SMS in yanında dönen imleç çok uzun süre kalıyor, sonrasında ise mesaj gönderilemedi mesajı kontrol edip tekrar gönderin uyarısı çıkıyor.

Operatör olarak Turkcell kullanmaktayım. Turkcell Çağrı Merkezine defalarca ulaştım. Herşeyin yolunda olduğunu söylediler hattımla ilgili. Mesaj merkezi numarası falan herşey de tamam. Samsung Müşteri Hizmetleri de uzaktan bağlantı yapıp herşeyi kontrol etti. Hiçbir sorun olmadığını söylediler ayarlarla ilgili.

VoLTE yi kapattığım zaman SMS ler hemen gidiyor. VoLTE yi açtığım anda sıkıntılar başlıyor yani SMS gönderemiyorum. Bu arada bana SMS gelmesi konusunda sıkıntı yok. Başkalarının gönderdiği SMS ler düzgünce geliyor. Bir ilginç durumu daha belirteyim, telefon görüşmesi sırasında SMS gönderirsem VoLTE aktif olduğu halde SMS gönderebiliyorum.

Note 8 im Samsung Türkiye garantili.

Çözüm konusunda yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ederim.
    Arkadaşlar bu garip sorunun çözümü varmı?

• 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.