Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şuan ki döviz kuruyla ucuzlar mı pahalalaşır mı bilemem. Önceden olsa az çok tahmin edebiliyorduk ama iPhone'a kim derdi ki Eylül ayında yenisi tantılacak cihaza bir günde 1400TL zam gelsin. Şaka gibi oldu fiyatlar.
  • Rezalet bir bataryası var, teli çok kullanan biri olarak günde 3 tam şarj yapıyorum. Sıkmaya başladı artık. Bu berbat batarya dışında hiçbir sıkıntı yok note 8 de, uygulamalar olsun diğer özellikler olsun gayet hızlı, akıcı ve sorunsuz çalışıyor.

Almayı düşünen akıllı telefon kullanıcılarına(iş için fazla kullanan kişiler) tavsiye etmiyorum.

Sadece günde birkaç kez alo diyen, telefonda iş güç yapmayan arkadaşlar 1 günü rahat çıkarır onlara tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8'in sanırım pilinden başka şikayet edilecek pek bir yanı yok. Yanlış mıyım arkadaşlar? Ben de yeni cihaz alma arifesindeyim.
  • headcoach H kullanıcısına yanıt
    Nasıl kullanıyorsunuz cidden telefonu? Ben elimden hiç düşürmem sürekli ekşi sözlük face instagram xda forumlar aktif olarak hayday okey oynarım 5 saatin altına hiç düşmedi ekran normalde 6 saat ekran süresi ile geceden geceye takıyorum şarjı. 5 saat gitse 3 kez doldurmak 15 saat yapar 2 şer saatten 6 saat de şarjda durur en az 24 saatin 21 saatini telefonda geçiriyorsanız anca o kadar olur gibi. O da çok absürt olur.

Ben de fhd kullanırdım son 3 4 gündür qhd kullanıyorum şarja hiçbir etkisi yok gibi geldi yine aynı ekran süresini veriyor fhdye kısmaya gerek kalmamış demek için girince şu mesajı görüp cevap vermezsem olmazdı
    Ss ekledim daha 1 saatten fazla gider şarjı. Parlaklık otoda yarıdan biraz düşük, hiçbir güç tasarrufu açık değil qhd ekranda yarısı WiFi yarısı 4g ile geçti günün, hiç telefon görüşmesi yapmadım bugün WhatsApp harici. Genel kullanım oyun İnternet forumlar ile aşağıda ss
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apathetic -- 30 Temmuz 2018; 1:35:35 >

Hocam 3 tam şarj nedir öyle? Ben iki sene öncesine kadar iki yıl HTC ONE MAX kullandım. 3300MAH bataryası vardı. 6" cihaz. Durmadan oyun oynuyordum ve 2 tam şarj yetiyordu. Sanırım bu hızlı şarjlar pili öldürüyor. Benzer durumu şu an Sony Xperia Z5 Premium'da yaşıyorum. Önceleri çok iyi oluyorlar, bir kaç ay sonra resmen bitiyorlar. Ama 3 tam şarj çok fazla gerçekten. Resmen ölmüş pil!
  • "Note 8'in bataryası keşke daha fazla olsaydı" diyen herkese katılırım ama "çöp" demek bence büyük haksızlık olur.

Bu donanıma sahip telefonun yoğun kullanımda 1 günü çıkaran bataryası bana göre kesinlikle "çöp" değildir.
  • Note 8 rahat bir günü çıkarıyor. 2 yıllık note 5 im var hep hızlı şarjda kullandım o da bir günü çıkarıyor. günümüz standartı 1 gün bence
  • Çok yoğun iş günlerinde 3 şarj demek istemiştim.Tabi hafta sonları yada yoğun olmayan günlerde değil.Fakat o günlerde de 1 şarj mutlaka yapıyorum.Mesela gece attığım mesaj öncesi aldım telefonu şarjdan, mesajı attım toplam 10 dkka gezindim burda ve yattım,şu an %89 .Gece yüzde 10 gitmesi normal değil,uygulama uyuttum,format attım hiçbir işe yaramadı.

@apathetic

Bataryamda bir sıkıntı olabilir.Dün gece 10 tüketti,bazen 15 tüketiyor.Yakın zamanda servise göndereceğim benim cihazda sorun olabilir.Daha önce s6 edge telefonumu servise vermiştim şarj girişi sorunundan dolayı,servis inceleme sonucu bataryamda sıkıntı olduğunu ve ücretsiz değiştireceklerini söylemişti.

@silversmith

Hocam s6 edge,s7 edge,s8 (kırıldı o yüzden note aldım)note 8 son zamanlardaki telefonlarım.S6 edge ve note 8 batarya sorunum dışında Samsungdan memnunum.Hele s7 edge bataryası ve şarj suresi mükemmeldi.Android alacaksınız Samsungdan başkasına bakmayın bile.

Bence batarya kapasitesi tabiki önemli ama,android sisteminin batarya ile olan optimizasyonunda bazı sıkıntılar var.Bu sebeple bazı cihazlarda farklı performans veriyor diye düşünüyorum.Yoğun kullanıp hiçbir şey yapmadan 1 gün giden cihaz da var,benimki gibi tüm ayarları yapıp hızlı giden de var.

Herkese iyi haftalar...

Tavsiyeleriniz için sağolun hocam. İnşallah sizin pil probleminiz de çözülür. S7 EDGE'i ben de 1 seneye yakın kullandım ancak çağrılarda çoğunlukla ya benim sesim karşı tarafa gitmiyordu ya da onların sesi bana gelmiyordu. Tekrar tekrar aramak zorunda kalıyordum. S3'te de aynı sorunu yaşamıştım. Sim kartımı değiştirdim filan ama hikaye. Telefonun nerdeyse full çektiği yerde konuşacaksın ancak o zaman sorun çıkmıyordu. Note 8'de böyle bir problem var mı? Siz de S7 EDGE'te böyle bir sorunla karşı karşıya kaldınız mı?
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    p20 pro için hem olumlu hem olumsuz bir yorum

Bu arada fotoğraf çekimi açısından güzel bir cihaz Huawei

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • enomania E kullanıcısına yanıt
    Ben dün gece yaptım ama bir fark göremedim.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Hayır ben s7 edge de böyle bir sorunla karşılaşmadım.Note 8 de batarya süresi dışında hiçbir sorunum yok.Elektronik işi şans hocam,bazı serilerde batarya sorunu var,bazılarında yok,ya da sizin dediğiniz gibi s7 edge için sizinkinde problem vardı bende yoktu.Tabi çok iyi anlamam bu işlerden fakat bu sorunlar Android sisteminden de kaynaklanıyor olabilir.Her ne kadar sorunsuz olsa da telefonlarımız benim gördüğüm android tam olarak telefonla uyum sağlayamıyor nasıl anlatayım yani tam olarak sistem benimsemiyor gibi makinayı,sanki altta bir sistem var da android onun üzerine geçici yüklenmiş gibi diyeyim (bu benim fikrim tabi)

Bu bahsettiğim sorunu eski telefonlardaki kadar bize yansımıyor artık fakat içerde hala savaş veriyor olabilir android sistemi :)(Mesela o sırada kullanmadığım bir program durduruldu mesajı ekran ortasına geliyor,benim için önemli değil çünkü ayda yılda bir oluyor)

Arabalar gibi yapmak lazım galiba,belli seri numaralardan uzak durup,sorunsuz serilerden almak gerekiyor telefonları da.

• Arkadaşlar andorid 8 e geçtiğimden beri package disabler i kuramıyorum lisans aktivasyonunda kaliyor bilgisi olan varmi yada 8 olup kurabilen ???

• quote:

Orijinalden alıntı: svs

p20 pro için hem olumlu hem olumsuz bir yorum

Bu arada fotoğraf çekimi açısından güzel bir cihaz Huawei

ayarları yapmamış sanırım bu vatandaş, ayarları yapınca %3 civarı gidiyor.
  • empiy01 kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum ve bir sıkıntı yok şu anda.

Package disabler pro ya ek olarak artık Pdp Engine v1 de kurmanız gerekli.

Bunu atlıyor olabilir misiniz?

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar whatsapp tan gelen medyayı galeri kaydetmesin istiyorum. Medya yok seçeneği demeyin. Onu kapatsanda gelen medyayı bakmak istersen kaydediyor.

• Carpediem_33 C kullanıcısına yanıt
    Hocam whatsappa girip Ayarlar>Sohbetler> Medyayı galeride göster tikini kapatın. Bundan sonraki fotograflar galeride gözükmüyor fakat telefon hafızasına kayıt ediliyor yine de
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Kullanıyorum ve bir sıkıntı yok şu anda.

Package disabler pro ya ek olarak artık Pdp Engine v1 de kurmanız gerekli.

Bunu atlıyor olabilir misiniz?

Saygılarımla...
    Oreo da çalışmıyordu en son, duzelttilerse bilmiyorum

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Oreo da zaten hali hazırda kullanıyorum yazmıştım ve öncesinde de kullanıyordum.

Sadece Google Play Store da artık yok bildiğim kadarı ile ve bir de bir süredir PDP Engine v1 i de ayrıca yüklemeniz gerekli çalışması için.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Oreo da zaten hali hazırda kullanıyorum yazmıştım ve öncesinde de kullanıyordum.

Sadece Google Play Store da artık yok bildiğim kadarı ile ve bir de bir süredir PDP Engine v1 i de ayrıca yüklemeniz gerekli çalışması için.

Saygılarımla...
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. sizin yorumunuzdan sonra araştırdım ve versiyon guncellemesi olduğunu gördüm. 12.5 versiyonu nette bulup yukledim sorunsuz çalışıyor. Pdp1 engine istemeden ayrıca

• 
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.