Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar knox sayacına bakmak için download mode a girdim ama çıkamıyorum yardımcı olur musunuz ?
  • Ya şu kırılmaz cam takanlara ne gülüyorum. Bu ekranlar çi zil mezzz

Darbede de kırılcaksa hiç bir faydası olmaz. Paranıza yazık arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral1905

Arkadaşlar knox sayacına bakmak için download mode a girdim ama çıkamıyorum yardımcı olur musunuz ?

Phone info yükleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

quote:

Orijinalden alıntı: g esittir on

Artık 5500₺.

Şakamı dedim önce. Girdim baktim. Gerçekten 5500T₺
    Oha felan oldum yani.
    Gerçekten şaka gibi. 500TL zam nedir.
    Aynı Samsung Türkiye garantili diğer sitelerde 4200 felan. Yeni vergiler zamları itelediler muhtemelen.
    Yakında ithalatçi garantilere de zam gelir. Zamlar yansımadan alacaksanız bir an önce alın bence.

Nedense StarWars serisi çıkınca fiyat arttı... Hani sanki 600 daha fazla ver beraberindekilerle al demek için (optimum samsungda bir arkadaş için baktığımızda da aynen böyle dedilerdi)

Sanırsam seri bitince fiyat düşer...

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Hocam yüz tanımanın çalışması için bir şekilde telefonu yüz seviyesine getirmek ya da ekranın üzerine eğilmek gerekiyor.

Günlük kullanımda bu hem pratik değil, hem uygulanabilir değil.

Yolda yürürken, araç kullanırken, ya da kalabalık bir toplu taşıma aracında ayakta seyehat ederken kilit ekranını açmak için yüz tanımayı kullanmak mümkün/pratik değil.

Dahası ofiste kulaklık ile telefon görüşmesi yapacak kişi telefonu eline almadan masada/stand üzerinde iki tuşa basıp arama yapmak istiyor. Yine yüz tanıma kullanmak yerine parmak izi pratik oluyor.

Hayat keşke iphone airpod reklamındaki gibi yolda dans ederek geçse veya iphone x reklamındaki gibi havuzdan çıkıp telefona bakıyor olsak. Ama öyle değil

Ha tam tersi olarak parmakizi kullanamayacak kişiler de var. Örneğin eldiven ile çalışmak zorunda olanlar ya da atölye ortamında çalışıp elleri parmakizi okutamayacak derecede kirli olanlar.

Bunların dışında iki kilit için de fiziksel engelli olup, bu sebeple kullanamayacak olan kişiler de olacaktır.

Yani emin olun hepsinin farklı senaryoları var ve hiç biri gereksiz değil. Farklı hayatlar, farklı şartlar, farklı tecrübeler var.

İphone da ve note 8 de telefon yatay dururken yüz tanıma ile açılmıyor mesela. Parmak izi olması şart bencede.

Keşke iris tarayıcı ve yüz taramaya saatler kurabilsek gündüz yüz tanıma gece iris tarama olsa.

• juckrusel J kullanıcısına yanıt
    varmısın iddiaya? bende senin gibi düşünüp ilk birkaç gün azami özenli bi şekilde kullandım ama ön camda kılcal çizik oluştu.. bence çok kolay çiziliyor, cam kullanmaya gerek yok ama iyi bir film şart!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellim96

Değerli forumdaşlar ben baseus 'un camını kullanıyorum.

+Her türlü kılıfla uyumlu

+ hem cam olup hem dokunmatiği en az derecede etkileyen ekran koruyucu diyebilirim

+her tarafı ful kaplıyor.

+ekran yağ gibi kayıyor.

-Parmak izi bırakıyor .

-benim ekran koruyucunun sol tarafı kırık olduğu için a tuşu biraz çok nadir derecede basmıyor.

-ekranı tam kaplarken biraz daha kapatıyor

Nereden aldın hocam..?... Yurtdışından trye gönderim varmı?.. Link verebilirmisin..
  • kucuker34 kullanıcısına yanıt
    görünen köy kılavuz istemez :) sakin kullanımdan kasıt hiç kullanmamaksa evet yanması biraz daha uzun sürebilir ama o alt bar ve bildirim paneli amoled düşmanı. alodan aloya kullanan teyzem bile s3 ün amoledini yaktı yani androidin genel yapısı olede ters. immersive mod faydalı ama o da her uygulamada stabil durmuyor. kısa vadede olmasa da normal kullanımda 1-1.5 yıl sonra baş gösteriyor. video izlerken gözünüz takılıyor. neyseki garanti kapsamında yapılıyor yoksa suçunuz olmadan ekran kalteisinin düşmesi ve izler normal karşılanamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 14 Ocak 2018; 23:22:15 >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    yazık değil mi hocam telefona?

• quote:

Orijinalden alıntı: juckrusel

Ya şu kırılmaz cam takanlara ne gülüyorum. Bu ekranlar çi zil mezzz

Darbede de kırılcaksa hiç bir faydası olmaz. Paranıza yazık arkadaşlar

Whitestone dome kullanıyorum çok şükür düşme vb. Yaşamadım henüz ama hem yorumlardan gördüğüm hem de kendi izlenimim bu cam varken ekrana kolay kolay bir şey olamaz ve hiç yok gibi ben tavsiye ederim.

Yılbaşında 140 tl ye düştü amazon.com dan sipariş verdim yedek olarak geldi bekletiyorum buna bir şey olursa tekrar aynı ürünü takacağım o derece memnunum :) denk gelince kaçırmamak lazım başka koruyucular olmuyor cam olmayanlar portakal kabuğu camlar da ya dot matrix ya sadece kenarlar yapışıyor ya da kenarlar kalkıyor görüntüyü bozuyor...

• Gerçekten yazık olur, o ne öyle :)

Spigen kılıf kullanıyorum ben de ama kılıfsız telefon bambaşka oluyor, şeytan bazen kılıfsız kullan diyor ama daha alalı 1 ay olmamışken yemiyor tabi

Şu nano sıvıları önlü arkalı sürüp kılıfsız kullanmayı deneyen var mı? Öyle yapsak nasıl olur acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meenyek

yazık değil mi hocam telefona?

Verdiğimiz paraya yazık değil mi? Bir gün kaldırımın kenarına çarpsa napıcaz 2 3 kere düştü yırttık da bir dahaya affı olacağını sanmıyorum :(
  • Kral1905 K kullanıcısına yanıt
    Aynı tuşlara uzun basıp çıkabilirsin.

• Bu çizikleri nasıl görüyorsunuz anlamıyorum ben de zamanında g2 vardı telefona hiç ekran koruyucu takmadım mis gibi hiç çizilmiyor filan diyordum 3 yıl kullandım 3 yıl sonunda babama verdim o da ekran koruyucu taktırmaya gitmiş takan adamda ekran çizik dolu demiş eve gelince baktım yine göremedim bende problem var heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Gerçekten yazık olur, o ne öyle :)

Spigen kılıf kullanıyorum ben de ama kılıfsız telefon bambaşka oluyor, şeytan bazen kılıfsız kullan diyor ama daha alalı 1 ay olmamışken yemiyor tabi

Şu nano sıvıları önlü arkalı sürüp kılıfsız kullanmayı deneyen var mı? Öyle yapsak nasıl olur acaba :)

Hocam o sıvılar hikaye Arkadaş iPhone X'e yaptı yapmaz olaydım diye kendine sövüyor telefonun ekranını yağ gibi yapmış saçma bir vıcıklık var.
    Ben hep alırım kap gönül ister ki yüz metreden düşsün ama bir çiziği bile olmasın ama işte hayat :( Kaldırıma bir çarptı mı 1200TL al bi de burdan yak
    Spigen Tough Armor la UAG Monarch kullanıyorum zaten. Spigen Thin Fit 360 vardı camıyla ama onun da camı çok kötüymüş diyorlar incelemelerinde. Piyasada da hala adam gibi cam bulamadığımız için (kimi kaplı kullanılmıyor kimi de screen cover ama edge kısmını almıyor) elimizdeki tek seçenek bu kalıyor. Aslında geçen Bora hocam iki parçalı benzer bir kılıf videosu çekmişti eğer kalemde çok kötü olmazsa alınabilir ondan da.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Bende de spigen slim armor var, çok kaba yapmasa da yine belli bi kalınlık katıyor haliyle, hel telefonu kılıfsız tutunca her kılıf kötü görünüyor :) Cam olarak telefoncuda 40 liraya markasını bilmediğim bi şey taktırmıştım bi kalkma vs. yapmadı bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix22

varmısın iddiaya? bende senin gibi düşünüp ilk birkaç gün azami özenli bi şekilde kullandım ama ön camda kılcal çizik oluştu.. bence çok kolay çiziliyor, cam kullanmaya gerek yok ama iyi bir film şart!

İddaya ne gerek var bu telefonu yapan mühendis düşünemedi mi?

Şu kılcal çizikleri nasıl görebiliyoruz açıklasanıza bizzat telefon 7/24 elimde hiç hissedemiyorum ben

• orchun41 O kullanıcısına yanıt
    Baseus Ekran Koruyucu Samsung Galaxy Not 8 Için 3D Ark Premium Tam Koruyucu Galaxy Note8 Için Cam Filmi Temperli Cam Film

http://s.aliexpress.com/eUf2uMnm?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

Ürün bu türkiyede fiyat 2 katı fazla

• Snapdragon model olan n950u1

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Arkadaşlar merhaba,

Aranızda telefonuna AccuBattery uygulamasını kurup pilin kapasitesini ölçen oldu mu hiç?

S7 konusundan geliyorum genel ortalama 1 senede %15 ile 20 arasında kaybını gösteriyor. Samsung s8'den sonraki telefonlarında 1 senede %5 kapasite kaybını taahhüt ediyordu. Şuana kadar kapasite kaybı ne durumda note 8'lerin merak ediyorum. Mümkünse ilk çıktığında alanlardan bu bilgiyi bekliyorum,

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.