Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aldım 3800e geldi. İnş sıkıntı çıkmadan elimize alırız telefonumuzu.Gece 3700 kaçırmıştım. Siyah renk aldım.Reyontekden.
  • turkay23 kullanıcısına yanıt
    Kılıf kullandıktan sonra rengin pek önemi kalmıyor bence. Ama kılıfsız kullanılacaksa evet gri renk çok iyi. Ben siyah almak zorunda kaldım.:D
  • Arkadaslar dex station ariyorum. Hediye gelen, alipta kullanmayan varsa, 200 TL verebilirim. Daha fazlasi icin pazarlik yoktur :) satmak isteyenler iletisime gecebilir mi? Istanbul anadolu yakasindayim detaylari konusuruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cureshutt

Kılıf kullandıktan sonra rengin pek önemi kalmıyor bence. Ama kılıfsız kullanılacaksa evet gri renk çok iyi. Ben siyah almak zorunda kaldım.:D

Bende siyah aldım özellikle onu seçtim en çok satılan renk

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Arkadaslar dex station ariyorum. Hediye gelen, alipta kullanmayan varsa, 200 TL verebilirim. Daha fazlasi icin pazarlik yoktur :) satmak isteyenler iletisime gecebilir mi? Istanbul anadolu yakasindayim detaylari konusuruz.

ben de arıyorum avrupa yakası
  • shubuo 4148e çekti fiyatı mağaza güvenilirliği %97
  • Son dakikaya kadar bekleyecegim fiyatlarin dusmesini, dusmesse delta garantili alicam valla

• bu donma sorunu nedir ? Çok yaşayan var mı ? Yaklaşık 50 sayfa okudum. Bir kaç restart problemi olmuş. Teknoloji haberlerinde rehber mesajlaşma gibi şeylere girince donduğu yazılmış. Cache bellekleri silmek yada wipe data yada wipe cache çözüm olmamış.

Çok mu abartılıyor acaba. Note 7 konusu aklıma geliyor o yüzden kafam karıştı. Bu konuda bir çözüm bulunmuş mu acaba yurt dışı forumlarda okuyan var mı konuyu ? Ona göre sipariş vereceğim.

Teşekkürler
  • n11kampanyasi Reyontek magzasina vermis oldugum samsung note 8 Gold kargoya verilmis bana kampanya ile birlikte 3700 geldi. Artik bende samsung s7 edge telefonum dan not 8 gecmis olsun sabirsizlikla dort gozle p.tesi bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeak

Son dakikaya kadar bekleyecegim fiyatlarin dusmesini, dusmesse delta garantili alicam valla

hepsiburadada var. İdealcep diye bir mağaza. Bulamadım n 11 yada gitti gidiyorda bu mağazayı yorumlarına bakacaktım. Fiyatı fena değil gibi. HB puanı çok iyi ama.

ithalatçı garantili cihaz alsam mı bilemiyorum. 600 700 TL fark var. Büyük fark.
  • note 8 freezing yazınca googla donma konusunda yazışmalar var. İngilizcesi iyi olan sevabına bilgilendirsin bizi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanxxx1905 -- 11 Kasım 2017; 19:44:14 >
  • Hepsiburada da 3699a indirdiyse ben biraz daha beklemeyi dusunuyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeak

Hepsiburada da 3699a indirdiyse ben biraz daha beklemeyi dusunuyorum..

Hepsiburadadaki ithalataçı garantili ama.75 tl verirsin samsung türkiye olur

• ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    bizde sanırım pek yaşayan olmadı

ben de bir kaç kez restart oldu bir de dex ile kullanımda dondu ama son 20 - 30 dex kullanımında hiç bri şey olmadı

ülke veya gsm bazlı modellerde sorun olabilir bir özel ülke veya gsm romunda belki sorun vardır
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Bende de az önce 2. Restart oldu. Youtubeda oldu ikisi de. Biri internette youtubeda 1080p60fps video izlerken restart attı telefon diye yazmış xda developers a. Büyük ihtimal yazılımsal çakışma.

Sizin restartlarınız nasıl oldu? Umarım ciddi bir sorun çıkmaz.

• Note 8 - Note 5 arası şebeke üzerinden görüntülü görüşme deniyoruz, Note 8 kanadında sıkıntı yok ancak Note 5 4.5G de iken arama esnasında H+ ya dönüyor ve görüntülü görüşme yapılamıyor. Bunun çözümü nedir acaba arkadaşlar?

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    75 tl verince nasil samsung turkiye garantili oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran koruyucu ne onerirsiniz arkadaslar

• Iphone 8 plus ile note 8 arasında kararsız kaldım. Sizce hangısını alayım. Bir de note 8 için önerebileceğiniz ekran koruyucu markası nedir. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Simdi de bu dert var deme 😣 telefonu almakla is bitmiyo ki. Kilifi ekran filmi var bunun birde 😊.
    Kuponlar solinmeden alin da kâr kârdir
    Arkadaslar sanirim kullandiklarini tavsiye eder en yakin zamanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarm -- 11 Kasım 2017; 20:28:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.