Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • reyontek den aldım bende 3716 ya geldi. gece gece iyi kaçırdım kendime. hayırlı işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

gerçekten gitmiş şimdi ayarlardan baktım led göstergesinin üstünde olması gerekli. bixby kullanarak açmayı deneyin bakalım açılacak mı? led indicator için konuşasak açıp kapatıyorum rahatlık oluyor.
    N11 de fiyatlar düşmek yerine biraz artmış gibi geldi bana ucuzdan gear s3 kaparım belki diye dolandım ama eskiden daha düşük fiyatlar görmüştüm. bu rakamlarla benim moto 360 2.gen ile yola devam edeceğiz gibi.

Bixby kullanarak da pek çok farklı komutla ulaşmaya çalıştım şimdi siz deyince fakat işe yaramadı beklenmedik bir hatayla karşılaştık daha sonra tekrar deneyin dedi. Ben de paylaştığım ekran görüntüsüyle bize ulaşın kısmından sorunu bildirdim, bakalım dönüş olacak mı. Size de teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cureshutt C kullanıcısına yanıt
    ilANDA 4 ARALIK TESLİM YAZIYOR ANKARACEPTE
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    evet gördüm. Daha öncesinde konusmustum zaten. Hemen kargolarsanız alıcam diye. Onlarda kargo süreçimiz ilanda yazıyor dedi. Yani geç göndericem dedi ( bana göre ) :D Yapacak birşey yok Bu telefon 25 gün sonra bu fiyata düşer mi önemli olan o ? Belki de günahını alıyoruz hemen yollayadabilir.:D
  • 4 Aralık olanı tercih etmezdim zaten. 13 Kasım kargoya verilecek şekilde, Telefon marketim satıcısından Delta garantili olarak aldım. yanında kablosuz klavye-touchpad ve 32GB Dual bellek ile birlikte, 375 lira kupon kullandım. 3650'ye geldi toplam paket.

En azından istediğim renk oldu ve erken teslim. hayırlısı olsun diyelim
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Hocam Paralel İth. dan sıkıntı çıkar mı ileri de acaba bende almak istiyorum bi note 8 de mebla yüksek netice de 3 küsur bin tl yani 1-1.5 olsa sorun değil de :)
  • Arkadaşlar AnkaraCep ten alacağım sırada site çöktü ödeme yapamadım sağlık olsun zaten geç gönderiyormuş 1 ay var daha. Ben de Mobimbo dan kuponla 3850 TL ye mal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 13 Kasım 2017; 4:51:55 >
  • 3600'e tr garantili alana helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

3600'e tr garantili alana helal olsun

Ben 3 adet aldım toplamda1 ad gold renk garanti pay puanı ile 3625tl maliyet 2 adet de orchid grey aldım 3850tl den satma amaçlı

Hele birde yarın Golf'üde yakalarsak sütaş kaymaklı olur

• Reyontek'te 90'a yakın stok vardı. 26 kalmış. Puan kazanmaksızın, uygun kupon varsa 3650-3700 arasına alınabiliyor. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 11 Kasım 2017; 2:40:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Reyontek'te 90'a yakın stok vardı. 26 kalmış. Puan kazanmaksızın, uygun kupon varsa 3650-3700 arasına alınabiliyor. Bilginize.

Siyah bulamadım bir türlü
  • hs1987 H kullanıcısına yanıt
    Ankara cep satıyordu ama stok bitti. Daha önceki mesajlarında stok gelecek demişti ama fiyat ne olur ya da stok gelir mi bilemiyorum. Kuponu olmayan için 1 adet gold kalmış ankara cepte. 2700'e alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 11 Kasım 2017; 2:58:50 >
  • Reyontek'i kacırdık

artık hıc bır yerde kalmadı. Guzel fırsattı valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Reyontek'i kacırdık

artık hıc bır yerde kalmadı. Guzel fırsattı valla

Tüm note 8 ler saniyeler içinde tükendi. Benim aldığım mağaza electrostoree diye bir yer inşallah sıkıntı olmadan gönderirler...

• quote:

Orijinalden alıntı: goztepeS1925

cihazda çift hat desteği varmı? S7 lerde hafıza kartı kısmına sim kart takınca cihaz çift hatlı oluyordu.
    Bunda da mevcutmu?

hadi ya öyle bişey mi var ben aylardır s7 kullanıyorum hiç haberim yok :DD
  • Mavi rengi gelecek mi acaba ya almışken onu almak daha güzel olur

• Şu 11 11 meselesinde dağ fare doğurdu oldu . Zaten bir kaç gün önce 3950'ye garantili ve kuponsuz note 8 vardı. Farklı kuponlar ile aynı fiyatlara alınabiliyordu aşağı yukarı yani.

• Hocam amazondan bedavaya gelmiyor bu 1

Alırken vergi ekleniyor gönderilen eyalete göre bu da 2 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Evet. Kendi hızlı şarj adaptörün yada muadili hızlı şarj edebilen adaptör gerekli.

Samsung kendisi hem adaptörlü hem de adaptörsüz olarak satıyor farklı fiyatlarla.

Anladım. Alıcaz bi tane artık.

• Yalnız şarj fena bitiyor ya. V12 araba gibi emiyor resmen. Tek şikayetim bu.

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.