Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13291330133113321333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen hocam dogru dediniz nord birde nord 10 5g varmis :)) ben nord 2 siparisi verdim hocam yurt disindan bacanak getircek daha uyguna geliyor burda da kaydini hallederim artik.. s10e alacaktim ama kayit vs burdakiyle ayni fiyata gelecekti.. nord 2 daha mantikli oldu.. tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Ahizeden ses çok az geliyor. Donanımsal sandım ancak şikayetvar'a bakınca son zamanlarda bu konuyla ilgili şikayetlerin olduğunu gördüm. Sizde bu durum var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

Merhaba,

Ahizeden ses çok az geliyor. Donanımsal sandım ancak şikayetvar'a bakınca son zamanlarda bu konuyla ilgili şikayetlerin olduğunu gördüm. Sizde bu durum var mı?

slmlar

hayır bende bir sorun yok . belki sizin telefondaki ahize kısmındaki ızgara toz dan cok kapanmıtır.kontrol edin isterseniz

bende baska sorunlar var . Butun sensorler gitti , yakınlık , iris , ısık vs vs . nezaman oldugunuda cozemedim . enson guncellemeden sonramı yoksa baska biseydenmi bulamadım .

• D][ABLO kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu bende yaşamıştım anakart değişti buyüzden

• Girrffe kullanıcısına yanıt

Merhaba bende soylediginiz gibi bir sorun yok.. ne donanimsal ne yazilimsal en ufak sorun yasamiyorum.. sensorler sorunsuz 1 agustos guncellemesi yapildi.. ne bataryada ne sensorlerde nede herhangibir yerde sorun yasamiyorum iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Aynı sorunu bende yaşamıştım anakart değişti buyüzden

slmlar

internetten gordugum kadarıyla tamiri mumkun . sadece gerekli olan chip i bulmak ve isinin ehli bir tamircide ilgili chip i degistirmek . butun sonsorler tek bir chip de . onu degisitirince hepsi duzeliyor

• Bir ilk olabilir Samsung için bu güncelleme.
    Şaşırdım açıkçası ve umarım bu düşüncemi olumsuz etkileyecek bir güncelleme değildir!

Saygılarımla...

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/110436/7a5d051
    0-a64c-42ac-a1f1-19a948378341.jpeg[/simage]

• Ilginç bunca zaman sonra güncelleme. Bana da sabah uyarı geldi az önce.

• Merhaba,

Google'ın son güncellemelerinden birinde arama barındaki koyu tema seçeneği gitti ve ne yaptı isem koyu teme seçeneğini geri getiremedim.

Konu hakkında herhangi bir fikri ve çözümü olan var ise, dinlemekten mutlu olurum.

Not: Telefon koyu tema seçeneği ile kullanılmakta ve Google arama barı ayarlarındaki genel bölümü altında da herhangi bir koyu tema seçeneği gözükmemekte.

Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 25 Ağustos 2021; 18:18:13 >

• quote:

Merhaba,

Merhaba...

Suzgec tikaniyor ve ses gelmiyor. Cok yasadim. Kolonya sikip ahize asagi bakacak sekilde bekletiyorum. Sonra elde vakum yaptiracak ne varsa (vakum pompasi, siringa vs) pisligi cektiriyorum.
    Aninda kendine geliyor.

Deneyin muhakkak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Febr kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Son güvenlik güncellemesini yuklememistim. Ondan kaynaklı bir durummuş.

Az daha yeni telefon alıyordum. Sepetteyken aklıma geldi dur şu güncellemeyi bir deneyeyim diye. :)

• Arkadaşlar, son gelen güncellemeyi yapan var mı, deneyimleriniz nedir?

• quote:

Teşekkürler hocam. Son güvenlik güncellemesini yuklememistim. Ondan kaynaklı bir durummuş.

Az daha yeni telefon alıyordum. Sepetteyken aklıma geldi dur şu güncellemeyi bir deneyeyim diye. :)

Sevindim...

Yine de bu dedigim sey aklinizin kenarinda kalsin. 3 tane var elimizde, hepsinde de ayni seyi yapiyoruz ara ara...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme ile şarz sürem çok azaldı. Keşke geri alma şansım olsa :(

• Samsung un planlı eskitme yaptığında şüpheleniyordum. Son güncellemelerden sonra iyice emin oldum. Batarya performansı düştü. İki yil onceki resimlere bakıyorum şu anki kamerayla alakası yok. Şimdiki aklım olsa eski android sürümunde kalırdım.

• Note8 telefonunuz da hattı turkcell olup çağrı bekletme özelliğini sıkıntısız kullanan var mı? Yani birisiyle görüşürken başka biri sizi aradığında ekranda o kişi gözüküyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Note8 telefonunuz da hattı turkcell olup çağrı bekletme özelliğini sıkıntısız kullanan var mı? Yani birisiyle görüşürken başka biri sizi aradığında ekranda o kişi gözüküyor mu?

Evet, sorunsuz kullanıyorum

• avmehmet kullanıcısına yanıt

Tamam, telefon ayarlarında bir yer kapalıymış, şimdi düzeldi. Umarım sorunsuzca çalışır.

• Ne telefon muş halen süper çalışıyor.

• thelordof kullanıcısına yanıt

Evet, sıkıntısız çalışıyor.

Bu arada, ekran değişimi gözüktü bana da. 2017 Aralık ayında başlayan Note8 yolculuğum 2. ekran değişimi ile devam edecek gibi görünüyor. İlki garanti kapsamında 2019 Mayıs ayında değişmişti. Şimdi yine dikey beyaz-yeşil 2 çizgimiz oldu ekranda cıyır cıyır SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] 

Samsung sitesinde baktımda 1670₺ diyor KDV dahil. Ne yapsam bilemedim, bütçeyi zorlayıp son efsane Note20 Ultra'mı alsam diye düşünüyorum. Sonuçta artık Note serisi tarih oluyor. Üretim bitiyor. Son efsaneyi almak duygusal olarak da beni mutlu eder, Galaxy Mega 6.3 ile başlayan serüven Note8 ve Note20 ile biter. SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 13291330133113321333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.