Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12571258125912601261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Önceden note 4 ve 5 de hızlı şarjı açınca ekran kapalı iken hızlı şarja geçiyordu. Sonrada yaygınlaşınca uyarıyı kaldırdılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilmiyordum bunu. Enteresan, o zaman Samsung bu yüzden adaptive charge diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

beyler imei atilmis note 8 alicam...orjinalligini en saglam hangi yontemle ogrenebilirim...biri bir sahteleri var..oyle bisey olmasindan korkuyorum
    Phone info uygulamasını yükleyip kontrol edersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada pil değişiminden sonraki kullanımım. Yaklaşık 1 saat bluetooth ile müzik dinleyip gps açık koştum. gerisi sosyal medya vs. 6 saat 20 dk bence çok iyi bir ekran süresi. Değişmeyen varsa değişsin garantisi dolmadan.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 17 Kasım 2019; 0:22:23 >

• Sevgili arkadaşlar,
    Telefonumu bir ay önce Samsung'a mahkeme kararı ile iade ettim. Yurtışından aldığım birçok kılıf elimde kaldı. İhtiyacı olan varsa hepsini toplu olarak birilerine satacağım. (Bir kapak fiyatına hepsi) ilgilenen bana mesaj atsın. Saygılarla.

Fotoğraflarıhttps://yadi.sk/d/WF0jLl3VoQkGHg
  • https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-live-message/samsung-live-message-3-0-90-release/samsung-live-message-3-0-90-android-apk-download/ Galaxy note 10 daki yeni model canlı mesaj.. apk olarak indirip yükleyebilirsiniz.

• Xda da almanya canlı destekle görüşen 3-4 kişiye canlı destek samsung'un S8 için android 10 u denediğini söylemiş. Zaten s8 e yapılan birşey note 8 içinde geliştirilir. Pek sanmıyorum ama hadi inşallah.

kaynak :https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/help/hot-android-10-confirmed-t4005023
  • anil01 A kullanıcısına yanıt
    Çizim yaptıktan sonra devam tuşu bende çalışmadı. Cache i gilan da temizledim ama olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Bu arada pil değişiminden sonraki kullanımım. Yaklaşık 1 saat bluetooth ile müzik dinleyip gps açık koştum. gerisi sosyal medya vs. 6 saat 20 dk bence çok iyi bir ekran süresi. Değişmeyen varsa değişsin garantisi dolmadan.

Merhaba , pil kullanımın da sıkıntı yok gibi. Sorgusuz sualsiz değiştiriliyor mu pil garanti den. Yoksa test ten mi geçiriyorlar...

• Pil değişimi için Mecidiyeköy'deki servise bıraktım cihazı yaklaşık bir 1 saat önce. Cihazımın garantisi 25.11.2019'da bitiyor. Bakalım neler olacak. Ayrıca cihazım satılıktır. İlgilenen arkadaşlar için malum site ilan no; 757664646
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Servisten bugün aldım cihazımı. Gerekli testleri yaptıklarını ve pil değişimini gerektiren bir durum olmadığını söylediler. 2 senelik cihaz. Durum bu şekilde. KVK Mecidiyeköy Samsung servisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrhyldrm

İyi akşamlar arkadaşlar. Servisten bugün aldım cihazımı. Gerekli testleri yaptıklarını ve pil değişimini gerektiren bir durum olmadığını söylediler. 2 senelik cihaz. Durum bu şekilde. KVK Mecidiyeköy Samsung servisi.
    Benim cihazda da sıkıntı yok gibi büyük ihtimalle benimkini de değiştirmezler. Bilgilendirme için teşekkürler...
  • quote:

İyi akşamlar arkadaşlar. Servisten bugün aldım cihazımı. Gerekli testleri yaptıklarını ve pil değişimini gerektiren bir durum olmadığını söylediler. 2 senelik cihaz. Durum bu şekilde. KVK Mecidiyeköy Samsung servisi.
    test yapıp banada aynı şeyleri söylediler..bende %30 dan sonra çok hızlı düşüyor %20 ..%15 gibi cihaz kapanıyor dedim ve aynı gün batarya değişimi yapıldı. Bence başka bir servise götür ve böyle söyle.

• quote:

Mecidiyeköy kvk servisi çok kötü bir servis.Keşke başka yere götürseydiniz.
  • Anesthesia` kullanıcısına yanıt
    Ekranda kırık var mı? Benim de telefonum düştüğünden dolayı üst tarafta hafif bi kırık vardı. Önceleri çalışmasında hiçbir problem yoktu sonra dediğin gibi bildirim kısmını çekememeye başladım. 1 ay sonra da bir alt basamakta çalışmamaya başladı. Bu şekilde aşağı doğru iniyor sanırım dokunmatik sorunu. Ekranı komple değiştirdim. Düzeldi.

• Arkadaslar merhaba bir sey sormak istiyorum.bu telefon ekranin daki cember de yer alan siyah leke gibi olan sey ekran koruyucudaki bie kir mi yoksa ekran daki bir hata mi sizce arada kaldim bilemedim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: olcayypc

Arkadaslar merhaba bir sey sormak istiyorum.bu telefon ekranin daki cember de yer alan siyah leke gibi olan sey ekran koruyucudaki bie kir mi yoksa ekran daki bir hata mi sizce arada kaldim bilemedim ?

ekranda gibi duruyor resimden.

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu kalin tamperli cam ve farkli resimlerde parmak izi birakiyor gordugim kadariyla oyuzden netlesitmeye calisiyorum kafam da

• quote:

Orijinalden alıntı: olcayypc

Ekran koruyucu kalin tamperli cam ve farkli resimlerde parmak izi birakiyor gordugim kadariyla oyuzden netlesitmeye calisiyorum kafam da
    Hocam resimden anlaşılmaz zaten kaldırıp bakın isterseniz

• Instagram da sizde de resimler büyütülmüş gözüküyor mu? Instagrami kaldırdım ama düzelmedi. Başka bir telefon ile de baktım sorun yok. Mesela paylaşılan bir yazıyı ben köşelere gelen kısımları okuyamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12571258125912601261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.