Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Smart switch ile yükledim. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N9500 son güncelleme ile cihaz boştayken pil tüketim sorunu kalkmış. Sabah şarjdan aldım işe gittim. Normalde iş yerinde de öğleden sonra şarj takviyesi yapıyordum. Şu an günü çok rahat kurtarıyor.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba.
    Son güncelleme ile dosyalarım klasöründeki hic bir şeyi silemiyorum. Silme seçeneği çıkmıyor. Sizde nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cudana -- 4 Kasım 2019; 20:14:3 >
  • Cudana kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Kontrol ettim alt tarafta seçenekler var sizde neden yok

Çok ilginç 3 gündür çıkmıyordu o alt taraftakiler.
    Şimdi çıktı 🤣

• Cudana kullanıcısına yanıt
    Neyse kendimi övmek istemiyorum 😊

🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cudana -- 4 Kasım 2019; 23:17:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn8107

beyler selam, ekranı kırık olup da pil değişimi için yakın zamanda servise götüren oldu mu hiç telefonu ? Bu durumda iken pil değişimi yapıyorlar mı ?
    Ekran kırık cihaz garanti dışı kalıyor.Kırığı geçtim ablamın cihazında çizik var direk garanti dışı bıraktılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

Ekran kırık cihaz garanti dışı kalıyor.Kırığı geçtim ablamın cihazında çizik var direk garanti dışı bıraktılar.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, umudum yoktu da yine de bir sorayım dedim.( çizik cihazı garanti dışı bırakmak da iyiymiş )
  • Artık samsung a veda ettim note 8 imi ikinci hat ve multimedya olarak kullanacağım.Android maalesef eğlenilecek cihazlar evlenilecek tabiri ricaizse değil.Apple ın müşteri hizmetleri bile verilen paraya değer.Halen 5s e hizmet veriyorlar.O dönemin s4 ü için arasam müşteri hizmetleri dalga geçerdi samsungun.Bu arada iPhone 11 serisi baya güzel olmuş.

• Daha 3 ay önce kırık olan ekranı 1150 tlye değiştirdim. Hadi üstüne 70 tl daha koyup nano koruyucu taktırdım. Gel sen cep hizasından yere düş gene kırıl.

• Hayırlı olsun. Bilgi ve deneyimlerinizden fazlaca faydalanmış biri olarak bu süreçte olan yardımlarınızdan dolayı şahsım adına size teşekkürü borç bilirim.

Gelecek yıl iphone kasa değiştirecekmiş. Erdi ÖZÜAĞ'ın görüşü bu yönde. Hatta Apple pencil desteğinin de geleceği söyleniyor. Eğer öyle bir şey olursa, ben de iphone tarafında geçerim diye düşünüyorum. Zira note serisi artık fiyat performans dengesinden hayli uzaklaştı. Seneye de durum değişmeyecek gibi görünüyor.

Tekrar hayırlı olsun.
  • Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.Açıkçası ben note 8 i de elden çıkarmadım sırf kalemi ve ekranı için.İki hattım var iş için kullandığımda note 8 var şahsi numaram iPhone da.Size tavsiyem böyle bir imkanınız varsa iPhone’un en uygun cihazını alın bunuda multimedya için kullanın.Yalnız alacağınız iPhone tabi hafızası çok olmalı en 128 yatırımı hafızaya yapın.Selamlar saygılar herekese

• quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Artık samsung a veda ettim note 8 imi ikinci hat ve multimedya olarak kullanacağım.Android maalesef eğlenilecek cihazlar evlenilecek tabiri ricaizse değil.Apple ın müşteri hizmetleri bile verilen paraya değer.Halen 5s e hizmet veriyorlar.O dönemin s4 ü için arasam müşteri hizmetleri dalga geçerdi samsungun.Bu arada iPhone 11 serisi baya güzel olmuş.
    Herkesin ağzına iphone 5s,6,6s güncelleme verildiği var ama içeriği hakkında konuşan yok.Bu cihazlar güncelleme alıyor ama cihazlar çok daha kötü bir hal alıyor.

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Onlar şehir efsanesi ilk güncellemede öyle oluyor ama sonra ayar veriyorlar.En azından sctık batırdık diyor düzeltme yayınlıyorlar.Samsung 3 sene önceki cihazının ne olduğunu bile hatırlamıyor.Şu gün olmuş 5 i donanım hatası diye 5s le değişen bir firma bu herifler daha ne diyeyim.Samsungda falan hayal.Bende androidin özgürlüğünü seviyorum ama gel görki durum bu.

• Bence cihazlarına sahip çıkıyorlar ama yamyam lar tam anlamıyla bir kaşıya 160 TL kokuda 350 TL istiyorlar.3. parti uygulamalarıda onlara uymuş androiddeki 5 TL lik uygulama burda 50 TL.

• Bu note 10'daki video düzenleme uygulamasını bizim cihazlara yüklemenin bir yolu var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Onlar şehir efsanesi ilk güncellemede öyle oluyor ama sonra ayar veriyorlar.En azından sctık batırdık diyor düzeltme yayınlıyorlar.Samsung 3 sene önceki cihazının ne olduğunu bile hatırlamıyor.Şu gün olmuş 5 i donanım hatası diye 5s le değişen bir firma bu herifler daha ne diyeyim.Samsungda falan hayal.Bende androidin özgürlüğünü seviyorum ama gel görki durum bu.
    Efsane filan değil bunlar iphone 6s den note 8e geçtim ben.iphone 5s kullanan arkadaşım da güncelledikten sonra telefonunu değiştirdi sarjı dayanmadığı için.iphone çoğu güncellemesinde sıkıntı çıkıyor sonra onları çözerken başka sıkıntı çıkıyor.sonsuz döngü gibi çok nadir sorusuz oluyor.Ama eğer buna katılmıyorsanız bence iphone 6s geçebilrisiniz

• Bu süre normal mi dostlar? Orijinal şarj aleti ve kablosuyla şarj ediyorum bir de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaraki_kenpachi -- 6 Kasım 2019; 21:19:11 >
  • Durum nasıl arkadaşlar ? Yarısı mobil veri yarısı wi-fi..

• 
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.