Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note serisi ilk çıktığı zamanlar 2000-2500 ₺ arasıydı pahalı diye bakan yoktu ona yanarım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hukukbey kullanıcısına yanıt
    ya işte şüphesiz o daha iyi de, isteyen de aynı şekilde kullanmaya devam etseydi keşke, tercih edilebilir olsa daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukukbey

Aslında ben kilit ekranındaki kilidi görünce kesinlikle var demiştim ama maalesef yok sanırım .. aslında çook mantıklı bir özellik mesela masanın üstünde telefonum dururken gelen bildirimi kimsenin görmemesi ve benim gözlerimi algılayınca bildirimin açılmasını isterdim . Bunu canlı destek yada öneride belirtirsek bi ihtimal olur mu dersiniz ?
    Olabilir aslında olmaması saçma olarak düşünüyorum şifrenin amacı gizlemek şifrenin açılması demekte gizliliğin kalkması demek bu küçük mantığı atlamasalardı iyi olurdu

• Casskan kullanıcısına yanıt
    Samfirm uygulamasi ile kendin de indirebilirsin.
  • Death Time kullanıcısına yanıt
    Eyvah eyvah gerçekten mi hocam. İnanılmaz işlevsel bir özellikti. Bir yerlere gizlenmiş olamaz değil mi. Böyle bir özelliği kaldırmış olamazlar

• Yeni mesaj uygulamasında mesaj numarik olmayan bir yerden geliyorsa da engelleme seçeneği olmuyor. O yüzden ben googleun mesaj uygulamasını yükledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Always on Display bozuldu mu?

İkinci sorum, güncelleme sonrası sanal tuşları nasıl gizliyoruz?
  • Eski sürümde navigasyon tuslari ıstediğimiz zaman kayboluyordu yeni sürümde bu yok mu acaba ?

• grisales G kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Ekran - Navigasyon Çubuğu - Tam ekran hareketlerini seç

Alttaki Hareket İpuçları devre dışı bırak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hersey bir yana da, bu telefonun fiyatı niye bu kadar yükseldi? 1 ay öncesine kadar 3600 lira olan telefon şu an en ucuz 4290 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: waysea30

Ayarlar - Ekran - Navigasyon Çubuğu - Tam ekran hareketlerini seç

Alttaki Hareket İpuçları devre dışı bırak
    Ben tamamen kaybolmasını istemiyorum istediğim zaman açılıp kapanmasını istiyorum ayrıca böyle yapıncada klavye havada kalıyor..

• azelike kullanıcısına yanıt
    Tam ekrana geçtikten sonra klavyenin boyut ayarlarına girip biraz daha alta çekebilirsiniz ama yinede yok az bir boşluk kalıyor.
  • grisales G kullanıcısına yanıt
    Always On artık pie de ekrana dokununca açılıyor bir süre sonra tekrar kapanıyor. bu şekilde ayarlamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Tam ekrana geçtikten sonra klavyenin boyut ayarlarına girip biraz daha alta çekebilirsiniz ama yinede yok az bir boşluk kalıyor.
    Navigasyon tuşlarını yapamamışlar bence klavye havada kalıyor istedigimiz zaman gizleyip açamıyoruz falan beğenmedim hiç..
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Herşey kontrolümüz altında =)) aod istediğiniz gibi ayarlanabiliyor

• oceandark O kullanıcısına yanıt
    IMS settings e girebiliyorsanız elimde olması gereken ayarlar mevcut. Paylaşabilirim
  • Arkadaslar note 8 cihazımı satıcam ama ne kadar eder bilemiyorum bana bir fikir verirmisiniz cihazım 13 ay daha garantisi var cizik ezik veya ekran da hic bisey yok cok temiz bir cihaz ortalama ne kadara satarım lutfen bir fikir verirmisiniz.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Azaldığı için diye düşünüyorum yurtdışından getirilmiyor artık sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Evveli gün samsung reklam mail'i yollamış ve canlı yanıt baloncuğu aktifdi. Bende verdim veriştirdim bir daha istemem samsung diye. Hem telefonun fiyatını öldürüyorsunuz hem de güncellemeyi geç veriyorsunuz dedim. Dün bir baktım pie gelmiş dedim acaba bir kaç kişi serzenişte bulununca alelacele verdiler mi güncellemeyi.

Alıntıları Göster
    Ben verdim veriştirdim derken hakaret küfür vs. yok yanlış anlaşılma olmasın mantıklı şeyler söyleyerek verip veriştirdim öyleki karşımdaki bayan verecek cevap bulamıyordu en son yazılım ekibimize durumu iletiyorum dedi ve ertesi günde güncelleme verildi.

• Küçük ama kullanışlı bir detay daha.. Yatarken tele bakıyorsanız ekran yönlendirme de kapalı ise altta sağ köşede küçük bir simge çıkıyor bastığınızda ekran dönüyor..

• 
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.