Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arahmanakaynak

Çok teşekkür ederim oldu :))

Rica ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Volte servisini sim kart degisikligi yapmadan ithal olan

Note 5'imde aktif hale getirdim. Turk Telekom kullaniyorum. Daha once denedigimde telefonunuz Volte'yi desteklememektedir diyordu. Bu sabah sansimi denedim aktif hale geldi Volte. Kullanmak isteyen Turk Telekom kullanicilari deneyebilir.

Degerli musterimiz, VoLTE ve 4.5G servisiniz mobil hattiniza tanimlanmistir. Aramalarinizi 4.5G hizmetiyle HD kalitesinde gerceklestirmeye baslayabilirsiniz. Detayli bilgi icinwww.4nokta5g.com adresini ziyaret edebilirsiniz. B001

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Ucuzlar sahte. Yetkili servisten ya da samsung bayiinden bakın. Ben 45 liraya almıştım yedek, çok kötüydü iade ettim. Orijinal diye sattılar bir de

Fiyatı nedir hocam biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 28 Nisan 2017; 8:32:31 >
  • Peki note 5 serisinde böyle bir sıkıntı mevcut mu yani karşılaşanlar oldu mu? Siz işin içinde olduğunuzdan soruyorum konuya pek hakim değilim.
    Acaba telefonda mı sorun var servise gösterse mi?
  • mini güncelleme sonrası whatsapp bildirim hatası yine ara ara devam ediyor.
  • güncellemeden sonra değişen bişey yok... sadece güvenlik güncellemesi olmuş... hala bazen videoları açamıyorum...özellikle tiwiterda
  • Merhaba,

Bende Vodafone kullanıyorum VOLTE açık ama telefon BAE olduğu için telefondan volte yi açamıyorum çünkü seçenek yok. Telefonunuz ithalat ama romunuz hangi ülke? Bazı gariplikler mevcut. benim telefonu da Vodafone 4.5G uyumlu cihaz değil diyordu ama 4.5G sorunsuz çalışıyordu. uygulamyı güncellemişler şimdi 4.5G uyumlu diyor. VOLTE de aktif ama kullanamıyorum
  • Ben de TurkTelekom kullaniyorum. Aktîf gorunuyor ama bildirim cubugunda VoLTE ye dair bir simge yada uyari yok. Telefondan hernhangi bir sey mi yapmak lazim? Ya da gorunmemesine ragmen aktif olarak calisiyor mu? Siz de simge gorunuyor mu? Telefonum Birlesik Arap Emirlikleri'nden alinma.
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Tekrardan almadım sahteden sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar.. Dünden itibaren Galeride hiçbir resim. gözükmüyor. Pc ye bağlayınca resimleri görebiliyorum... Ama telde galeride ve dcmi klasöründe hiç bir şey yok. Karşılaşan varmı.. Çözümü varmı..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanimsiz T kullanıcısına yanıt
    BAE yazılımlarında VOLTE yok. O yüzden de arama ayarlarında VOLTE seçeneği yok. Normalde 2G/3G/LTE gibi seçenek ekranı var. Oradan VOLTE yi seçiyorsunuz. Ama bu ayar bizde yok.Bu yüzden de operatör seçeneklerinde aktif olsa bile cihazda ayarı açmadığımız için çalışmıyor.
  • S8 UYGULAMALARI GÜNCELLEME

Clock_7.0.70-43
    Galaxy apps_4.2.10-11
    Reminder_1.0.78-19
    Samsung Internet Browser 5.4.00-70 BETA
    Samsung Voice Recorder_20.1.84-20
    Video Editor_2.2.35
    Video Player_7.2.81

S8 UYGULAMALARI İLK KEZ GELENLER

Calculator_6.0.49-5 (Hesap makinesi)
    Gallery3d_5.3.02-302 - Kameradaki resimlere bakarken yeniden başlatıyor nedeni daha bulunamadı.
    Game Mode_1.1.66
    Samsung Game Tuner_3.0.9
    Samsung Notes_1.5.00-47

S8 Uygulamaları 28.04 | Samsung Nougat Rehberi | Anlatımlar | İpuçları | Rom Linkleri | +Marshmallow

• 2200 tl note 5 alinir mi sifir delta garanti.. tavsiye eder misiniz .. ? Alintiyla cevaplarsaniz memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

2200 tl note 5 alinir mi sifir delta garanti.. tavsiye eder misiniz .. ? Alintiyla cevaplarsaniz memnun olurum

alınır hocam

• Paralel ithalat nougat guncellemesi almiyor mu ? H.burada yorumlari oyle de ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankaran -- 28 Nisan 2017; 16:14:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talihligen

BAE yazılımlarında VOLTE yok. O yüzden de arama ayarlarında VOLTE seçeneği yok. Normalde 2G/3G/LTE gibi seçenek ekranı var. Oradan VOLTE yi seçiyorsunuz. Ama bu ayar bizde yok.Bu yüzden de operatör seçeneklerinde aktif olsa bile cihazda ayarı açmadığımız için çalışmıyor.

Hocam bu sıkıntıyı nasıl hal edeceğiz bir çözüm mü yok mu

• Beyler guncellemeden sonra salonda çektigim videolarin gurultulu anlarında hışırtı olusmaya basladi, şu örnekte oldugu gibi:https://youtu.be/GGc9nZL58SQ

Bu neyle alakalı bi durum olabilir? Bi de video sesi neden ortamı degil de yakin cevrenin sesini aliyor daha cok? Var midir bunların bi ayarı çözümü?

• Arkadaşlar note5 cihazım için hala android 7güncellemesi gelmedi. Cihazı internetten güvenli bir yerden aldım. Adamları aradım ya bekleyin yada gönderin biz yükleyelim dediler. Sorun ne olabilir, telefonu gondermek istemiyorum. Manuel indir seçeneğinde cihazınız güncel diyor. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: talihligen

Merhaba,

Bende Vodafone kullanıyorum VOLTE açık ama telefon BAE olduğu için telefondan volte yi açamıyorum çünkü seçenek yok. Telefonunuz ithalat ama romunuz hangi ülke? Bazı gariplikler mevcut. benim telefonu da Vodafone 4.5G uyumlu cihaz değil diyordu ama 4.5G sorunsuz çalışıyordu. uygulamyı güncellemişler şimdi 4.5G uyumlu diyor. VOLTE de aktif ama kullanamıyorum

Hocam bulundugum yerde 4.5g cekmedigi icin test edemedim. Ama hat üzerinden aktif edilince 4.5g ceken bir yerde kullanabilecegimi dusundum. Cunku daha once cihaz desteklemiyor diyordu. Bu sefer o hatayi almadan aktif hale geldi(hat uzerinde).

Ayarlara baktim LTE/3G/2G secenekleri var, Volte yer almıyor. Kimseyi yanlis yonlendirmek istemem.

Cihazim BAE ama 7.0 Türkiye Romu yuklu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

Kalemi çıkarınca gelen pencereden en altta + tuşuna basıp ekleyebilirsiniz , kalemi kullanırken sağ altta istediğin uygulamayı önizleyebiliyorsun hocam

Tamamdır teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.