Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Format atın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skylife_ kullanıcısına yanıt
    Yeni yil, zamlar, vergiler, artan dolar, Turkiye'ye hosgeldiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: foreverthe

Arkadaşlar bu Android 6 ne zaman gelecek ?

Hey SAMSUNG bu Android 6 ne zaman gelecek !

Saka bir yana verilen tek bilgi 2016 ilk ceyrek oldugu. Fakat guvendigim bir yabanci dostum Guney Korede Samsung calisanlarindan bilgi almis surumler neredeyse yayina hazir haldeymis, Ocak sonu Subat ortasi civarinda almis olabiliriz :)

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Çok iyi söyledin kardeşim çünkü herkes bu telefonu 1 yıl sonra değiştiririm diye almıyor maddi durumu tekrar almaya musait olmayanlar ve uzun süre kullanacak olanlar tabikide soru soracak ve her gördüğü hatayi söyleyecek bundan doğal birşey yok kılıf konusundada tabikide soracak adam yeni almış teli bizden birşey bekliyor eski kullanıcılardan mesela ben aliekspres bi cam koruyucu aldim o gelsin paylasacagim değişik bişey almak isteyen olabilir çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: Qukkarccx

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Yahu ne kalem oynamasıymış arkadaş. Tabii ki çok hafif sallanacak. Arka tarafta mekanizma var. Bunu saatlerdir konuşuyorsunuz hayret ediyorum. Benimkinde oynama yok diyenler de var :) Benim pilim 10 saat gidiyorcular bitti kalemim sallanmıyorcular geldi. Neyse buna da şükür pil ve kılıf muhabbetinden iyidir.

Bu kadar para verdikten sonra soru sormanın neresi yanlış? Yaşınız kaç merak ettim? Kalem yeri oynuyor ve sorma gereği duydum, burası forum ve insanlar birbirine yardım için buradalar. Kılıf yok, batarya süresi yok, kalem yok, tuş oynama yok peki ne var? Android programlama mi? Root ve özelleştirme üzerine konuşulacaksa bu kısıtlı olur ki herkes rootlamiyor. Ben keyfine cihaz kullanırım ve cihaz değiştirmeyi de çok severim bir sıkıntı olursa da sormaktan geri kalmam. Rahatsız olmanız gereken kısım ne merak ettim? Üslup çok kötü ayrıca. Kolay gelsin.

Sıkıntı bu zaten. 24 taksitle boğazında kesip telefon alan insan kalem titriyor diye mesaj atıyor. Utanıyorum. Malın bu kadar mı kölesi olduk.

Şu da dursun burda. İnsanları yargılamadan önce düşünün defalarca.

• arkadaşlar birisi yardım etsin allah rızası için. benim telefonun ekranı ikide bir yanıp sönüyor. bu sorunu yaşayan birileri var mı? tuş kilidi açmayı şifreyle veya parmak izi ile yapınca sıkıntı olmuyor ama kaydır yapınca yaşıyorum bu sıkıntıyı. zırt pırt ekranı açılıp kapanıyor. samsung com tr ye sordum bir program yapıyordur dedi son zamanda yüklediğim bütün programları da sildim hala düzelmedi. sizce neden olabilir?
  • burak_5866 kullanıcısına yanıt
    Telefonu sıfırlayın ve package disabler tarzi hicbirsey yuklemeden bir sure kullanin yine oluyorsa servis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

arkadaşlar birisi yardım etsin allah rızası için. benim telefonun ekranı ikide bir yanıp sönüyor. bu sorunu yaşayan birileri var mı? tuş kilidi açmayı şifreyle veya parmak izi ile yapınca sıkıntı olmuyor ama kaydır yapınca yaşıyorum bu sıkıntıyı. zırt pırt ekranı açılıp kapanıyor. samsung com tr ye sordum bir program yapıyordur dedi son zamanda yüklediğim bütün programları da sildim hala düzelmedi. sizce neden olabilir?

Şifre ve parmak izinde yapmaması iyi haber donanımsal bir şey olmadığını gösteriyor. Şifre veya parmak izi kullanmaya devam et takma kafanı. Muhakkak yazılımsal bence

• dr.mstfkml D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de Nillkin cam aldım. Sanırım sıfıra yakın oturan bir o var. Siz ne marka aldınız? Benimki de daha gelmedi.

• nbdrkc1215 kullanıcısına yanıt
    Hocam şarjdan almadan önce tam doldu ibaresini görüyorsunuz değil mi? Sorun bu şekilde devam ediyorsa bir iki defa cihazı bir pc usbsinden yavaş yavaş şarj edin. Sorun düzelmiyorsa pilinizde muhtemelen sıkıntı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

arkadaşlar birisi yardım etsin allah rızası için. benim telefonun ekranı ikide bir yanıp sönüyor. bu sorunu yaşayan birileri var mı? tuş kilidi açmayı şifreyle veya parmak izi ile yapınca sıkıntı olmuyor ama kaydır yapınca yaşıyorum bu sıkıntıyı. zırt pırt ekranı açılıp kapanıyor. samsung com tr ye sordum bir program yapıyordur dedi son zamanda yüklediğim bütün programları da sildim hala düzelmedi. sizce neden olabilir?

Şifre ve parmak izinde yapmaması iyi haber donanımsal bir şey olmadığını gösteriyor. Şifre veya parmak izi kullanmaya devam et takma kafanı. Muhakkak yazılımsal bence

hocam pil kullanımına baktım orda sesle uyandırma %1 pil harcamış o yapıyor olabilir mi? o programıda bulamadım ama pil istatistiklerine yansımış. galiba s voice ile alakalı bir şey. zaten s voice devre dışı bırakmıştım oda sürekli devreye giriyordu kendi kendine çalışıyordu. bu ekranı açanda onunla alakalı olabilir mi sizce?

• Maalesef note4 te olan bir kaç özellik note5 te yok garip değil mi ? Sen 400TL fazla ver ve özellikler note4 tr olsun üstüne hafıza kartı girmesin
    Neler eksik olduğuna gelince
    Örneğin note4 te fotoğraftaki okunabilir bir yazıyı akıllı seçim ile seçince oradaki yazıyı normal metine dönüştürüyor maalesef note5 te yok garip
    2. Olarak ise gelişmiş tasarruf menüsü note4 tr güç tasarruf bölümünde tasarruf seçeneklerini ayarlayabiliyorsunuz örneğin cpu kısıtlamayi kapatınca hem tasarruf ediyorsunuz hemde telefon rahatsız etmiyor sizi note5 te tasarruf modada telefon bazen inliyor maalesef Zen2 de bile böyle değildi
    Hafıza kartı olmamasını yazmıyorum zaten o donanımsal böyle eksikleri buldukça yazicam hafiften pişman olmadım da değil

• Bunlarida eklemeden gecmiycem şarj konusu mükemmel tasarruf modunda değildi %20 nin altına düşünce oto girdi kendi

• quote:

Orijinalden alıntı: celik.ugurcan

Maalesef note4 te olan bir kaç özellik note5 te yok garip değil mi ? Sen 400TL fazla ver ve özellikler note4 tr olsun üstüne hafıza kartı girmesin
    Neler eksik olduğuna gelince
    Örneğin note4 te fotoğraftaki okunabilir bir yazıyı akıllı seçim ile seçince oradaki yazıyı normal metine dönüştürüyor maalesef note5 te yok garip
    2. Olarak ise gelişmiş tasarruf menüsü note4 tr güç tasarruf bölümünde tasarruf seçeneklerini ayarlayabiliyorsunuz örneğin cpu kısıtlamayi kapatınca hem tasarruf ediyorsunuz hemde telefon rahatsız etmiyor sizi note5 te tasarruf modada telefon bazen inliyor maalesef Zen2 de bile böyle değildi
    Hafıza kartı olmamasını yazmıyorum zaten o donanımsal böyle eksikleri buldukça yazicam hafiften pişman olmadım da değil

Yüksek ihtimalle patent sorunu nedeni ile kaldırıldı o özellik. Çünkü note 4 ün kore reklamında o özelliğe dikkat çekiyordu sırf bir reklam boyunca.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Benimki ön rengini değiştiriyor hocam önü beyaz yapacağımtelefon gold camin markasida mocollo güzel birşeye benziyor uyguladiktan Sonra paylasacagim zaten

• Note 5 bim e geliyor.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113483290

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

hocam pil kullanımına baktım orda sesle uyandırma %1 pil harcamış o yapıyor olabilir mi? o programıda bulamadım ama pil istatistiklerine yansımış. galiba s voice ile alakalı bir şey. zaten s voice devre dışı bırakmıştım oda sürekli devreye giriyordu kendi kendine çalışıyordu. bu ekranı açanda onunla alakalı olabilir mi sizce?

Büyük ihtimalle sesle uyandırmadandır

• quote:

İmzamdaki videoyu izle ve uygula, sonra bak bakalım olacak mı hala.

• iphone 6s-iphone 6s plus deneyimlerinden sonra sıkılıp gold renk note 5 ile aranıza katılmış bulunmaktayım fakat gold için imzayı profilime bir türlü ekleyemedim,yardımcı olurmusunuz
    bu arada hepsiburadadan 200 liralık hediye çeki ile 2199-liraya aldım
  • dün yanlışlıkla screenshot klasörümü sildim ordaki fotoları nasıl kurtarabilirim ? android için bildiğiniz bi uygulama var mı ? usb den bilgisayara bağlayıp deneyim dedim bilgisayar media player gibi bişey olarak görünüyo öyle olunca da tarayamadım bilgisayara usb bellek olarak nasıl gösterebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.