Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu çok normal hepsinde var. Zaten oynamaması için perçinli olması lazım. Ama çok dikkat edilince farkediliyor. Takılmayın fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu ne kalem oynamasıymış arkadaş. Tabii ki çok hafif sallanacak. Arka tarafta mekanizma var. Bunu saatlerdir konuşuyorsunuz hayret ediyorum. Benimkinde oynama yok diyenler de var :) Benim pilim 10 saat gidiyorcular bitti kalemim sallanmıyorcular geldi. Neyse buna da şükür pil ve kılıf muhabbetinden iyidir.

• batarya zayıf B kullanıcısına yanıt
    Biri soru sormuş yanıt verilmesi değer verildiğini gösteriyor. Buradaki sıkıntı ne. Mesela senin yorumun bir bilgi veriyormu kimseye bir yararı varmı. Önce bunları sorgula. Bence seninki gibi faydası olmayan yorum yazılacağına, bir arkadaşımızın sorusuna 10 ayrı kişinin cevap vermesi, aklına takılana yardımcı olmak, daha faydalı birşey.

• quote:

Orijinalden alıntı: murax_545

Biri soru sormuş yanıt verilmesi değer verildiğini gösteriyor. Buradaki sıkıntı ne. Mesela senin yorumun bir bilgi veriyormu kimseye bir yararı varmı. Önce bunları sorgula. Bence seninki gibi faydası olmayan yorum yazılacağına, bir arkadaşımızın sorusuna 10 ayrı kişinin cevap vermesi, aklına takılana yardımcı olmak, daha faydalı birşey.

Aksak ritim alkışlıyorum laf soktunuz tebrikler.

• ben cwm den format faIan yaptım da, teIefon açıImıyor. Note 5 yazısında kaIıyor ne yapayım?
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    wipe cashe ve system yapın. yine açılmıyorsa, tekrardan yükleme yapmayı deneyin, olmuyorsa, orijinal romu yüklemeyi deneyin. ama wipe yaptığınızdan emin olun iş daha da sarpa sarabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 10 Ocak 2016; 20:40:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Yahu ne kalem oynamasıymış arkadaş. Tabii ki çok hafif sallanacak. Arka tarafta mekanizma var. Bunu saatlerdir konuşuyorsunuz hayret ediyorum. Benimkinde oynama yok diyenler de var :) Benim pilim 10 saat gidiyorcular bitti kalemim sallanmıyorcular geldi. Neyse buna da şükür pil ve kılıf muhabbetinden iyidir.

Bu kadar para verdikten sonra soru sormanın neresi yanlış? Yaşınız kaç merak ettim? Kalem yeri oynuyor ve sorma gereği duydum, burası forum ve insanlar birbirine yardım için buradalar. Kılıf yok, batarya süresi yok, kalem yok, tuş oynama yok peki ne var? Android programlama mi? Root ve özelleştirme üzerine konuşulacaksa bu kısıtlı olur ki herkes rootlamiyor. Ben keyfine cihaz kullanırım ve cihaz değiştirmeyi de çok severim bir sıkıntı olursa da sormaktan geri kalmam. Rahatsız olmanız gereken kısım ne merak ettim? Üslup çok kötü ayrıca. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qukkarccx

quote:

Yahu ne kalem oynamasıymış arkadaş. Tabii ki çok hafif sallanacak. Arka tarafta mekanizma var. Bunu saatlerdir konuşuyorsunuz hayret ediyorum. Benimkinde oynama yok diyenler de var :) Benim pilim 10 saat gidiyorcular bitti kalemim sallanmıyorcular geldi. Neyse buna da şükür pil ve kılıf muhabbetinden iyidir.

Bu kadar para verdikten sonra soru sormanın neresi yanlış? Yaşınız kaç merak ettim? Kalem yeri oynuyor ve sorma gereği duydum, burası forum ve insanlar birbirine yardım için buradalar. Kılıf yok, batarya süresi yok, kalem yok, tuş oynama yok peki ne var? Android programlama mi? Root ve özelleştirme üzerine konuşulacaksa bu kısıtlı olur ki herkes rootlamiyor. Ben keyfine cihaz kullanırım ve cihaz değiştirmeyi de çok severim bir sıkıntı olursa da sormaktan geri kalmam. Rahatsız olmanız gereken kısım ne merak ettim? Üslup çok kötü ayrıca. Kolay gelsin.

ahah, note 5 bölümünde note 5'in ülke futboluna olan katkısından falan bahsedeceğiz. aynı tepkiyi ben de kılıf sorunca almıştım.

• quote:

quote:

Sıkıntı bu zaten. 24 taksitle boğazında kesip telefon alan insan kalem titriyor diye mesaj atıyor. Utanıyorum. Malın bu kadar mı kölesi olduk.

• quote:

Kardes sen bu forumda hiç bir faydası olmayan ve tüm mesajlarda insanları eleştirmekten başka bir işe yaramayan birisin. Buraları kirletme ya insan gibi oku takip et faydalı birşeyler paylaş yada işine gelmiyorsa başka bir forma git. Sayfayı boş boş işgal etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 10 Ocak 2016; 23:26:55 >
  • quote:

quote:

Hocam belki kısmen haklısın ama öyle şeyler gelip burda didikliyorlar ki insan çıldıracak boyuta geliyor. Yani arkadaş bir yönden haklı. Mesela bazen servisliik bir olayı gelip ısrarla burda soran var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

wipe cashe ve system yapın. yine açılmıyorsa, tekrardan yükleme yapmayı deneyin, olmuyorsa, orijinal romu yüklemeyi deneyin. ama wipe yaptığınızdan emin olun iş daha da sarpa sarabilir.

hocam odin faiIed veriyor :(
  • quote:

quote:

quote:

Sıkıntı bu zaten. 24 taksitle boğazında kesip telefon alan insan kalem titriyor diye mesaj atıyor. Utanıyorum. Malın bu kadar mı kölesi olduk.

Sence sıkıntım mi var hocam? Maddi durumum gayet iyi ve istediğim cihazı aliyorum. Bilip bilmeden genelleme yapmak da neyin nesi? Kalem oynuyor normal mi diye sordum sadece. Hepsi bu. Gereksiz bir sohbete dahil olduk. Lüzumsuz cümleler. Cihaz sorunlu ise değiştiririm diye sordum. Nedir bu ukala cümleler? Burası forum cevaplamak zorunda değilsiniz. Varsa konuşmak istediğiniz konu yazın herkes cevap yazsin.insanlara bu tavırlarla bir faydanız yok olmaz da. En üst düzey cihaz alıp burada Dövüş Kulübü sloganı atmanız da gayet manidar. Google play cihaz dökümünü de yarın yüklerim şu an hata veriyor. Bakın bakalım kim taksitle alıyor kim esiri oluyor cihazın! Bu tavır yalnızca bu topraklarda var net. Tanımadan kendi hayal dünyasında kurgulayip ona göre laf yetiştirme. Yaşınız küçük diye tahmin ediyorum yoksa bu tavırlar pek sağlıklı değil.

• Arkadaşlar bu Android 6 ne zaman gelecek ?

• Dikkat ediyorum bu konuda kilif ekran suresi vs vs sikayetci olan arkadaslar varmis.Beyler kendinize gelin burasi yardimlasma platformu tamam kilif kisisel bi tercih olabilir ama kilifta kullanilan materyal ve kalitesi hakkinda bilgi verilmesi gayet normal bisey ayrica pil konusundada insanlar ekran surelerini paylasmakta ozgurler bu konuda besitasin transfer dedikodularini konusacak degiliz..

Arkadas o kadar para verdikten sonra soru sormasi gayet normal ayipli mal aldigini saniyor ve bize soruyor ters ters cevaplar veriyorsunuz ayiptir.Kalem oynamasi konusuna gelince cok az sekilde oynar cunku sifira sifir bi sekilde girmiyor aralarda milim bosluklar mevcut bu normal bisey aklina farkli bisey gelmesin..

Bu arada cihazi alacaklara onerim piyasa bu kadar sisirilmis cihazlarla doluyken note5 fiyatinin hakkini veren nadir cihazlardan.Suanda piyasanin amiral gemisi her ne kadar ayfoncular gelip trollluk yapsada note5 gerek ekran cozunurlugu gerek kamera gerekse performans ve pil tuketimi konusunda diger amiral gemilerinin önünde

Zamaninda samsung plastik kasa yapardi elestiriye maruz kalirdi keza touchwiz konusuda oyle kolay degil samsung basarili tasarimlara imza atmaya basladi.Bi 6plus ile yanyana getirin biri takoz tepsi goruntusuyle birisi estetik durusuyla one cikiyor.Kimse gelip note5 e kasa kalitesinden bahsetmesin 5.7 inc bi telefon ancak bu kadar estetik durabilirdi.Onun disinda cayir cayir yanan sd islemcili telefonlarin yaninda cihazin cozunurlugu 2K olmasina ragmen sicaklik hissetmiyorum.Diyecegim şu ki note 5 icin kararsizlik yasamaya gerek yok alin ve keyfinize bakin

Not : Burasinin yardimlasma platformu oldugunu unutmayin..

• Arkadaşlar note 5 fiyatları neden fırladı böyle gün sayıyordum oysa şubata kadar iyi bir kampanya olsa bari...
  • arkadaslar note 4 den s6 edge plus a geçtm 2 gun oldu alalı ama ısınamadım nedense boyle 10 15 günlük almış olan var ve s6 edge plus ile takas etmek isteyen olursa görüşebiliriz...garantili ve temiz olucak ..iyi geceler herkese
  • Note 5 aldım nihayet olarak iphone6SPlus'ı iade ederek piyasa fiyatını bilemeM ama 6s+ 64 gb fiyatından aza aldığım Gear S2 ve Nota 5 eski Not2kullanıcısı-Ve Nexus kullanıcısı olan bana 6s plustan çok daha iyi bir kullanICI deneyimi sunuyor.

Bellek Kapasite problemi olursa MicroSD ve bataryali kılıf almayı düşünüyorum.

Hem hafiflik hem hız ve esneklik konularinda Android çok daha iyi ama stock kullanım rutin işler ve oyun için iPhone daha başarılı.

Dediğim gibi bana hitap etti geçtim, şarj performansı da gear ile kullanmama rağmen çok başarılı 1 saatte 80% şarj olması da cabası....

TouchId ve password chain yapisi acilen Android için gelmeli ve bir de Samsung desteği umarım devam ettirir yoksa stock romlarla ozellik-yazılım arasında gidip geleceğe benziyoruz.

Apple müşteri hizmetlerine de sağladıkları kusursuz müşteri memnuniyeti için de teşekkür ederim.

Samsung ise berbat müşteri temsilcileri, saçma sapan fiyat politikaları, piyasaya çoktan sürülen telefonda stok problemi yaşatması, 64 ve 128gb sorduğumda dövecek gibi konuşan Samsung u yerin dibine sokan ilkokul lise seviyesi satış elemanlarıyla, satış kanalını düzeltmesi için 100000 fırın ekmek yemesi lazım, gear S2 klasik ve note 5 ı aynı mağazada bulmak ne kadar zor olabilir? 64 gb bulmak ne kadar zor olabilir? İPhone da bile 350 400 lira varken kapasiteler arası 64 gb note 5 karaborsa 700 lira farkla kullanıcıya sunmakta nedir?

Kısacası ürünler iyi satış kanalları desteği berbat.

Samsung kendi referans mağazalarıni kurmalı resmen çağ farkı var Apple ve Samsung arasında samsung mağazalarınin bakkaldan farkı tabela resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 11 Ocak 2016; 5:35:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Note 5 aldım nihayet olarak iphone6SPlus'ı iade ederek piyasa fiyatını bilemeM ama 6s+ 64 gb fiyatından aza aldığım Gear S2 ve Nota 5 eski Not2kullanıcısı-Ve Nexus kullanıcısı olan bana 6s plustan çok daha iyi bir kullanICI deneyimi sunuyor.

Bellek Kapasite problemi olursa MicroSD ve bataryali kılıf almayı düşünüyorum.

Hem hafiflik hem hız ve esneklik konularinda Android çok daha iyi ama stock kullanım rutin işler ve oyun için iPhone daha başarılı.

Dediğim gibi bana hitap etti geçtim, şarj performansı da gear ile kullanmama rağmen çok başarılı 1 saatte 80% şarj olması da cabası....

TouchId ve password chain yapisi acilen Android için gelmeli ve bir de Samsung desteği umarım devam ettirir yoksa stock romlarla ozellik-yazılım arasında gidip geleceğe benziyoruz.

Apple müşteri hizmetlerine de sağladıkları kusursuz müşteri memnuniyeti için de teşekkür ederim.

Samsung ise berbat müşteri temsilcileri, saçma sapan fiyat politikaları, piyasaya çoktan sürülen telefonda stok problemi yaşatması, 64 ve 128gb sorduğumda dövecek gibi konuşan Samsung u yerin dibine sokan ilkokul lise seviyesi satış elemanlarıyla, satış kanalını düzeltmesi için 100000 fırın ekmek yemesi lazım, gear S2 klasik ve note 5 ı aynı mağazada bulmak ne kadar zor olabilir? 64 gb bulmak ne kadar zor olabilir? İPhone da bile 350 400 lira varken kapasiteler arası 64 gb note 5 karaborsa 700 lira farkla kullanıcıya sunmakta nedir?

Kısacası ürünler iyi satış kanalları desteği berbat.

Samsung kendi referans mağazalarıni kurmalı resmen çağ farkı var Apple ve Samsung arasında samsung mağazalarınin bakkaldan farkı tabela resmen.

Microsd derken kılıf mı sd li.? Note5 in Micro sd desteği yok.

• arkadaşlar günaydın dört gündür note 5 kullanıyorum şarjı yüzde yüz doluyor fişten çekince beş on dakikada herhangi bir işlem yapmadan yüzde 95 e iniyor üç beş uygulama yüklü

• 
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.