Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar chrome un ekran suresinden daha fazla sarj yuzdesi yemesi olarak gorunmesi normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sekilde
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• Normal, Chrome cok sarj harciyor :)

• Bende 64 gb Gold renk ile aranıza katıldım bugün arkadaşlar.
    G2'den sonra batarya performansı inanılmaz geldi. %13 ile kutudan çıktı, kurulum gerekli güncellemeler, antutu testi, mail senkronizasyonu, lokasyon ve wi-fi açık şekilde 1 saat 18 dakika ekranı kurcalamışım.
    %6' de şarja bağladım en sonunda. Kırılmaz cam olarak Turkcell'den 30 liraya taktırdım. Yanlardan milimetrik eksik olduğu için cam ekrana tam oturuyor ve sözde ekranı tam kaplamaya çalışan camlar gibi kalkma yapmıyor.
    Sağ ve soldan ufak payları dert etmeyen arkadaşlara tavsiyemdir. Kılıf olaraksa spigen ultra hybrid sert şeffaf kılıf kullanıyorum. Ucuzluktayken almıştım yeterli koruması var.
    Gerçi kutudan çıkardığım anda sararmaya başlamıştı. 6 ay sonra ne hale gelir kim bilir. Fiyat arttıkça daha tatlı kılıflar var tabi ama 40 lira civarına iyi bir seçenek bence.
    Amatör bir kullanıcı olarak herşey açık vaziyette bile, G2 gibi piliyle ön planda bir cihazdan iyi performans sergiliyorsa yeterde artar bile diyorum batarya ömrü için.
    Herkese Note 5'leriyle kazasız belasız hayırlı kullanımlar dilerim.

• Telefonum yine saçmaladı.şarjım 15 en düşünce taktım sonra dışarı çıkmam gerektiği için 25 te prizden çektim. Eve geldim tekrar taktım normalde şarj olurken telefon ısınıyor ama bu sefer ısınmadı ve 75 de durdu. Hızlı şarj ve dolmasına 1 dk kaldı yazıyordu. Telefonu kapattım açtım birden yüzde 99 şarj gösterdi. Bu telefonda bozulacaksa yazıklar olsun

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    O hakkı var ya tam bir fan. Kameralar aynı puan olur mu hiç ? Performansa da daha yuksek verdi sıradan tasarımada aynı puanı verdi. Millette oraya bakip telefon aliyor.

• Arkadaşlar samsung a7 2016 inceleyen oldu mu? Bugün mediamarktta inceledim de biraz tasarım şahane olmuş, kamerası f1.9 ama birebir note 5 kamerası ile aynı mı acaba? Bir de 6s plus ile yanyana idi cihaz ekran kalitesi almış başını yürümüş samsungun orta seviye cihazının ekranı 4 binlik apple ekranından bariz daha güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

O hakkı var ya tam bir fan. Kameralar aynı puan olur mu hiç ? Performansa da daha yuksek verdi sıradan tasarımada aynı puanı verdi. Millette oraya bakip telefon aliyor.

Hakkıda zaten dünyanın parası var nereden geliyor bilmiyorum bu kadar paranın kaynağı ama adam zaten 2 telefonla geziyor sürekli. Böyle adamın sözüne güvenip telefon alanlara yazık gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç bir adam. O yaşta insanların fanboy olması ilginç daha doğrusu.

• Beyler bugün telefonu aldım ve aranıza katıldım. Sürüm olarak 5.1.1 görünüyor cihazın en son sürümü bu mudur?

• Bugün telefon elime ulaştı. Sim kartı küçültcem diye resmen mundar etttim sim kartı. Bozduk valla:( yarın hattı değiştircem 2 3 gün hatsız idare etcez napalım.

• Öyle hocam, geçenlerde İngiltere'ye gitti snapdragon 820 için video başlığı note 5'i ezdi geçti kendi kullandığı telefon da iPhone onunla kıyaslamıyor kullanmadığı bir cihaz için kıyaslama yapmıştı gülmüştüm
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Bugün bir video izledim adamın teki s6 edge plus kullanıyor ve android 6 yüklü o nasıl oluyor hocam? Beta süreci sadece s6 ve s6 edge için çıktı diye biliyorum
  • Performans hariç dediklerinize ben de katılıyorum. Performansta bence iphone belli olur şekilde üstün ama işlevsellik kamera tasarım konularında da belli olur şekilde önde.

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Yeni bir Sim-Kart aldiginizda yarim saat icinde aktif oluyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost18tr

Bugün bir video izledim adamın teki s6 edge plus kullanıyor ve android 6 yüklü o nasıl oluyor hocam? Beta süreci sadece s6 ve s6 edge için çıktı diye biliyorum

Ben de sizin gibi biliyorum, videoyu bizle paylasmak ister misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Note 5 aldım nihayet olarak iphone6SPlus'ı iade ederek piyasa fiyatını bilemeM ama 6s+ 64 gb fiyatından aza aldığım Gear S2 ve Nota 5 eski Not2kullanıcısı-Ve Nexus kullanıcısı olan bana 6s plustan çok daha iyi bir kullanICI deneyimi sunuyor.

Bellek Kapasite problemi olursa MicroSD ve bataryali kılıf almayı düşünüyorum.

Hem hafiflik hem hız ve esneklik konularinda Android çok daha iyi ama stock kullanım rutin işler ve oyun için iPhone daha başarılı.

Dediğim gibi bana hitap etti geçtim, şarj performansı da gear ile kullanmama rağmen çok başarılı 1 saatte 80% şarj olması da cabası....

TouchId ve password chain yapisi acilen Android için gelmeli ve bir de Samsung desteği umarım devam ettirir yoksa stock romlarla ozellik-yazılım arasında gidip geleceğe benziyoruz.

Apple müşteri hizmetlerine de sağladıkları kusursuz müşteri memnuniyeti için de teşekkür ederim.

Samsung ise berbat müşteri temsilcileri, saçma sapan fiyat politikaları, piyasaya çoktan sürülen telefonda stok problemi yaşatması, 64 ve 128gb sorduğumda dövecek gibi konuşan Samsung u yerin dibine sokan ilkokul lise seviyesi satış elemanlarıyla, satış kanalını düzeltmesi için 100000 fırın ekmek yemesi lazım, gear S2 klasik ve note 5 ı aynı mağazada bulmak ne kadar zor olabilir? 64 gb bulmak ne kadar zor olabilir? İPhone da bile 350 400 lira varken kapasiteler arası 64 gb note 5 karaborsa 700 lira farkla kullanıcıya sunmakta nedir?

Kısacası ürünler iyi satış kanalları desteği berbat.

Samsung kendi referans mağazalarıni kurmalı resmen çağ farkı var Apple ve Samsung arasında samsung mağazalarınin bakkaldan farkı tabela resmen.

Maalesef yerden göğe kadar haklısınız.

Özellikle çağrı merkezi ve bayiler konusunda.

Ve fiyat farkını serbest piyasa cümlesi ile kendi üzerilerinden sıyıran bir Samsung Türkiye.

Kendi referans mağazası Buyaka AVM içinde mevcut ancak oranında diğerlerinden zerre farkı yok çünkü değişmesi gereken Samsung Türkiye anlayışı !

İyi günlerde, sorunsuzca, güya yetkili ama beceriksiz servislerin önünden geçmeden, kullanmanız dileklerimle.

Saygılarımla...

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum şuan, youtube'dan izlemedim bulabilirsem link paylaşacağım
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    o hakki note5in arkasina apple stickeri yapistiracak kadar hasta bi adam sdn'yi hic izlemem bile en yararli bilgileri tecnopat veriyor bana gore

• Evet surum o fakat 5.1.1 uzerinde aldigi guncellemeler var, zaten guncel degilse cikar uyari, gulerek kullanin

• 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.