Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23322333233423352336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar torrent indiriyorum fakat dahili hafıza küçük olduğu için yetersiz kalıyor flash bellek takıncada torrent indirmesini ordan başlayamıyorum sadece bitince taşı seçeneği çıkıyor bu konuda ne yapabilirim geceleri indirme yaparken telefona ne yapsamda direk flash belleğe yazsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir 2 aya bir geliyor güncelleme o da ay sonu oluyor. Bikac güne gelmesi lazım güvenlik yaması. Bir şey olmazsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam şu kesin zaten seneye çıkacak neredeyse tüm cihazlar 5G desteği ile piyasaya sürülecek. Şu an ihtiyaç dahili dışında telefon almak pek akıl karı değil yani. 4G pazarda yaygınlaşınca 3G cihazların kaderini görmüştük.

Alıntıları Göster
    5gnin yayginlasmayi en az 2 yil surer. 3 yil sonra 5g adam akilli oturur. 3 yil uzun sure yeni telefon almak icin.

• Merhaba yakin zamanda batarya değistiren var mi? Fiyatlar ne kadar,nerede degistirdiniz ?

Gsm-iletisim diye bir magaza var burda degisim yaptiran var mi acaba?

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Samsung note 5 ve s6 edge için desteği kesti diye biliyorum. Gelmeyebilir.

• Arkadaşlar garantim bitmek üzere. Garanti dahilinde batarya değiştirmek istiyorum. Ankara da en sorunsuz servis hangisi?
  • İstanbul da ekran değişimi yapan, kaliteli güvenilir bildiğiniz bir yer var mı? Garantisi doldu, telefonu Balıkesir den göndereceğim.
  • Yurt dışı 64 gb telefon 1350 tl ye gelecek. Halen alınabilir mi yoksa bu rakama şunu al diyebileceğiniz bir model var mıdır?
  • Arkadaslar garanti suresi bitmek uzere olan note 5 imi servise verip batarya degisimi yaptirmak istiyorum. Istanbulda bildiginiz hangi teknik servise vermemi onerirsiniz? Ayrica suan android 7.0 kullanmaktayim ama 6.0 dan daha memnundum garantiye verirken 6.0 romunu yuklemelerini istesem yaparlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Aylık güncellemeler gelmemeye başladı sanki. Eylül de gelmedi.
    https://shiftdelete.net/galaxy-note-5-ve-s6-edge-icin-kotu-haber
    Ayriyeten sizinle batarya hakkında konuşmuştuk, tüm güncellemeleri yapıp hard reset atıp sadece kullandığım uygulamaları yükleyince 3.30 saat ekran süresi aldım 2.30 saat bile alamıyordum.(Kendimce bakımını yapmama rağmen grenify, dandik uygulamaları oyunları yüklememe günlük kapatıp açmak gibi şeyler kendine gelsin diye) Demekki illa ki arada bir hard format istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

https://shiftdelete.net/galaxy-note-5-ve-s6-edge-icin-kotu-haber
    Ayriyeten sizinle batarya hakkında konuşmuştuk, tüm güncellemeleri yapıp hard reset atıp sadece kullandığım uygulamaları yükleyince 3.30 saat ekran süresi aldım 2.30 saat bile alamıyordum.(Kendimce bakımını yapmama rağmen grenify, dandik uygulamaları oyunları yüklememe günlük kapatıp açmak gibi şeyler kendine gelsin diye) Demekki illa ki arada bir hard format istiyor.

Alıntıları Göster
    Güvenlik güncellemeleri gelmeye devam etseydi iyiydi aslında. Batarya olayında ben biraz hattan şüphelenmeye başladım. Turkcell varken bu kadar harcamıyordu. Ben 1 yıl civarı daha kullanıp yeni cihaza geçecem. 4 yıl kullanmış oluyorum cihazı ki iyi bir süre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ne dersiniz yurtiçi kayıtlı kutulu cihaz 1200 istiyorlar. alsak mı?

• Bataryada ekran süresi 2.5 saate kadar düştü? Bu normal degil sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Bataryada ekran süresi 2.5 saate kadar düştü? Bu normal degil sanırım.
    2 yıl falan kullandıysanız normal gibi

• Arkadaşlar Android 8 gelecek mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rester -- 7 Kasım 2018; 12:11:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

ne dersiniz yurtiçi kayıtlı kutulu cihaz 1200 istiyorlar. alsak mı?
    1200 çok iyi Hocam ... 1600-1700 TL ye kadar o ayarda sıfır bile bulmak zor ..Bilmediğim gözden kaçırdığım bir model yoksa ...Bence ideal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rester

Arkadaşlar Android 8 gelecek mi acaba ?
    Giriş orta seviyesi android 6 ile başlayan j5 prime(2016 model) yaklaşık 11 ay sonra Ekim ayında android 8 oreo da aldı. Açıkcası aynı suprizi note 5 içinde bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

ne dersiniz yurtiçi kayıtlı kutulu cihaz 1200 istiyorlar. alsak mı?
    Merhaba, telefonu aldınız mı? Almadıysanız bana yönlendirmeniz mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterman

Giriş orta seviyesi android 6 ile başlayan j5 prime(2016 model) yaklaşık 11 ay sonra Ekim ayında android 8 oreo da aldı. Açıkcası aynı suprizi note 5 içinde bekliyorum

Alıntıları Göster
    Güncellemelerin kesildiği va daha alınmayacagı haberi verildi internette maalesef.

• waterman kullanıcısına yanıt
    2 büyük güncelleme aldı note 5

5 ile başlayıp 7ye yükseltildi. J5 prime 6 ile başladı ve oreo alması çok normal süpriz değil. Note 5 hakediyor her güncellemeyi ama maalesef almayacak.

• 
Sayfa: önceki 23322333233423352336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.