Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21722173217421752176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gscafecrown

Zamanlama konusunda yanlış hatırlamıyorsam şayet Huawei p9 ile benzer dönemde çıkmıştı note-5. Adamlar p9'a oreo güncellemesini verecekmiş. Samsung'ta keşke böyle bir güzellik yapsaydı bize.

İnanamıyorum. P9, Oero alacak mı gerçekten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

quote:

Zamanlama konusunda yanlış hatırlamıyorsam şayet Huawei p9 ile benzer dönemde çıkmıştı note-5. Adamlar p9'a oreo güncellemesini verecekmiş. Samsung'ta keşke böyle bir güzellik yapsaydı bize.

Huawei bundan sonra apple gibi uzun süre güncelleme stock android güncellemelerini verecek.marka güncellemelerini lauri bir program veya market üzerinden verecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

quote:

Shiftdelete.net'te alacağı yazıyor hocam. Bende çok şaşırdım.

• Arkadaşlar gravity screen uygulamasını kurup ayarlarda herhangi bir oynama yapmadan sorunsuz bir şekilde kullanıyorum fakat sürekli bir şekilde uygulamayı etkinleştirmem yönünde uyarı geliyor ana ekrana. Uygulamayı etkinleştirdiğim zaman ise parmak izi okutamıyorum. Sürekli bir şekilde şifreyle girmek zorunda kalıyorum. Uygulama çok güzel fakat şu ana ekrana gelen etkinleştirin uyarısından nasıl kurtulabilirim?

• dewr kullanıcısına yanıt
    sonuçta maddi değeri var mı yok mu ona bakarım. ayrıca vergilerle amerikada satış fiyatı 3140 lira olan bir cihazdan bahsediyoruz.

note kullanıcısı da fiyata bakar. 5000tl bir cihaza vermek, bunu amerikalılara sordular, 5000 dolara ayfon alır mısınız diye, kafayı mı yediniz demedikleri kaldı. 5000 birime telefon almak. hayır iyi bir yerde mühendis olsanız zaten alacağınız ortalama maaş 5000 lira.

şimdi 5000, seneye 6000, 5 yıla 10 bin?? maaşlar peki?

insanlar biraz duyarlı olup 1 ay erteleselerdi alımlarını, çok da güzel fiyatlara düşerdi. bu arada saat + geri iade ile cihaz dediğim fiyatlara geliyor. saati zaten adam satacak. Sonuç olarak saat ve telefon birlikte satıldı, telefon değişim kampanyası tek artısıydı.

fiyatlara dönersek, düşecek, ya da satışları sürüne sürüne gidecek yani bu işler böyle. satmak istemiyorsa samsung kendinin bileceği iş.
  • Parmak izi sensoru tıklayın hocam. Bu şekilde parmak izi kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

Parmak izi sensoru tıklayın hocam. Bu şekilde parmak izi kullanabilirsiniz.

Hocam onu da denedim fakat bu defa da parmak izi okutmadan açılmaya başladı. Emin olma adına şimdi tekrardan deneyeyim. Bu arada sağolun hocam ilginiz için.

• 200 mb güncelleme sonucu değişen birşey var mı. ben bi farklılık göremedim de. veya yeni bir özellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan qf

Arkadaşlar note5ime su temas etti alttaki geri tuşu ve diğer dokunmatik olan tuş çalışmıyor bazen uygulama kapattığımiz tuş kendi kendine basiyor hatta o normal çalışıyor ama bazen kendi kendine basiyor geri tuşu hiç çalışmıyor pirince yatırdım sorun devam ediyor 1 yıl garantisi var napmam lazim

Arkadaşlar telefon şu saat itibariyle tamamen sorunsuz bir şekilde düzeldi tuşlar eskisi gibi çalışıyor hiç bir problem kalmadi

Kapalı şekilde yaklaşık 6 saat pirincin içinde duruttum çıkardığımda tuşlar aynı şekildeydi hoparlör duzelmisti bundan yaklaşık 1 2 saat sonra da tuşlar kendine geldi bu aralıkta telefonu zor da olsa kullanmaya devam ettim

Yarın garantiye gönderecektim tamir için Allah'tan duzeldi şimdilik umuyorum bi problem çıkmaz

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Iyi günler iyi forumlar

Öncelikle çok güzel yazmışsıniz ,tüketici farkına varıp gerekli eylemi yapsa fiyatlar tabiki düşecek.Lakin ülkemize dolar bandından girişi zaten 3000 3400 olan bir cihaz.Gerisi vergi.Firma zaten herkese eşit fiyattan veriyor bize çok onlara az değil.Ama devlet firmadan daha fazla kazandığı için ;firmanın indirime gitmesi zarar olur.Devletin indirime gitmesi gerek , o da haliyle zor elektrik faturası falan yüklü geliyor tabi....

• DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    forumda defalarca tartışıldı zaten, en fazla vergi her zaman en fazla harcanan şeylere geliyor. fiyat artmasına rağmen rağbet belli bir seyir izlerse vergilerin azalmasını beklememiz hayal olur zaten. tüketicinin tavrını belli edip bu fiyata almıyorum kardeşim demesi lazım ki fiyatlar makul yerlere gelsin. o zaman bu miktarda vergi ile alım olmayacağı anlaşılsın. insanların zaten fiyatı daha da yükselecek algısıyla 5 bin lira gidip vermesi, herkesin kendi bileceği iş beni elbette ilgilendirmez, ancak benim fikrime göre inanılmaz mantıksız.
  • scarface1453 S kullanıcısına yanıt
    note 5'in kendi dışındaki samsung touchwiz uygulamaları note widget'ı desteklemiyor. ekrana not eklerseniz uygulama çöküyor. o nedenle uyumsuz olması normal.
  • gravity süper ama masada ekran hemen kapanıyor. nasıl ayarlamalıyım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle görüşlerinize katılıyorum, ama ülkemizde telefonun statü belirlediği bir gerçek çünkü övünecek başka birşey yok."Ayrani yok içmeye atla gider.." toplum bu halde.Devlet de madem birileri zengin gözükmek istiyor o iş o kadar ucuz değil diyerek vuruyor vergileri.Telefon gibi bir şeyin statü belirlediği bir yerde ben vergilerin daha da artacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq1

gravity süper ama masada ekran hemen kapanıyor. nasıl ayarlamalıyım?

Biraz karıştırın yazıyor menüsünde masa üstü ayari olarak disable edin

• Arkadaşlar telefonum paralel ithalat bae ithalatı bu samsung pay ülkemizde kullanılmıyor mu kullanılıyorsa ben nasıl kullanabilirim program çalışıyor ama kart ekleyemiyorum

• Beyler siz benim gibi yapıptamı problem yok diyorsunuz. Yoksa 7

e güncelleyip hiç mi sorun yaşamadınız. Anlayamadım?

• Arkadaşlar note-5 için güncel sürüm 7.0 değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gkndmr55

Beyler siz benim gibi yapıptamı problem yok diyorsunuz. Yoksa 7

e güncelleyip hiç mi sorun yaşamadınız. Anlayamadım?

Sahsen ben 7 ye guncelleyip hic sorun yasamayanlardanim

• 
Sayfa: önceki 21722173217421752176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.