Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21712172217321742175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle hayırlı cumalar. telefonu bi arkadaştan aldım. fatura filan yok. garantisi var mı yok mu nasıl anlarız ? varsa garanti bi sorun olduğunda illa cihaz kendi adımıza mı kayıtlı olmalı ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozas

arkadaşlar öncelikle hayırlı cumalar. telefonu bi arkadaştan aldım. fatura filan yok. garantisi var mı yok mu nasıl anlarız ? varsa garanti bi sorun olduğunda illa cihaz kendi adımıza mı kayıtlı olmalı ? teşekkürler.

Çok emin değilim ama garanti hususunda imei numarasından sorgulama yapabilirsiniz. Servislik bir durum olduğunda ise faturanın adınıza kesilmiş olması şart değil diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qqqqqq1 Q kullanıcısına yanıt
    Edbılok pılas ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Stok tarayıcıyı reklam engelleyiciyle kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Stok tarayıcıda en çok gereksinim duyulan data save olayı yok . Chrome da operada yandexde dahil hepsinde var . Bunların arasında benim fikrim Chrome u tek geçerim .

Samsung'u en çok takdir ettiğim kısım tarayıcı kısmı. Reklamsız internet benim için daha önemli.

• Samsung internet için ebılok pılas var hocam.

• quote:

Samsung internet için ebılok pılas var hocam.

Eyvallah hocam, sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

quote:

Eyvallah hocam, sağolun.

Rica ederim. Sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım.

• boot loop'tan nasıl çıktığımı anlatayım: 6.0.1'e geri döndüm. telefon üzerinden 7'ye geri güncelledim. bu güncellemede 7'nin son paketi ile birlikte yükleniyor zaten.

şimdi bu kadar sıfırdan yükleme yapınca whatsapp sorunu çözüldü mü? kısmen. whatsapp ayarlarında titreşim varsayılan kalırsa bildirim ışığı yanıyor. titreşimi kapatırsanız bildirim ışığı yanmıyor. ben de telefon ayarlarından titreşimi bildirimler için kapattım, sadece çağrılar için açık bıraktım böylece whatsapp titreşim ayarına dokunmadım. bildirim ışığı sorunsuz çalışıyor şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abluka1990

arkadaslar daha oncede yazdim. birini aradigim zaman telefon otomatikman hoparlorde aramayi yapiyor. bunun cozumu nedir format harici olsun lutfen.

guncel

• Samsung kadar adi bir firma yok arkadaş yaaaa... kardeşim de j7 2016 var bugün android 7 güncellemesi geldi s8 apklerinin hepsi yüklü geldi touchwiz bile yüklüydü bize niye vermiyor arkadaş bu samsung ben aldığımda bu telefon 2350 idi 1000 liralık j7 ye veriyor herşeyi bize yok böyle mantık mı olur ayıp valla yapılan
  • arkadaslar bir yakinimda note 5 var.arama gelince telefon sapitiyor.ya ses karsiya gitmiyor.ya da arama kendi kendine sona eriyor.bazen telefon yeniden basliyor.donanimsal bir sorun olabilir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface1453

Samsung kadar adi bir firma yok arkadaş yaaaa... kardeşim de j7 2016 var bugün android 7 güncellemesi geldi s8 apklerinin hepsi yüklü geldi touchwiz bile yüklüydü bize niye vermiyor arkadaş bu samsung ben aldığımda bu telefon 2350 idi 1000 liralık j7 ye veriyor herşeyi bize yok böyle mantık mı olur ayıp valla yapılan

7 bize de geldi
  • Arkadaşlar note5ime su temas etti alttaki geri tuşu ve diğer dokunmatik olan tuş çalışmıyor bazen uygulama kapattığımiz tuş kendi kendine basiyor hatta o normal çalışıyor ama bazen kendi kendine basiyor geri tuşu hiç çalışmıyor pirince yatırdım sorun devam ediyor 1 yıl garantisi var napmam lazim

• GeoMatrix kullanıcısına yanıt
    Üstad s8 apkları onlar da güncelleme ile geldi biz ise apkmirror dan indirip kuruyoruz onu demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scarface1453 -- 15 Eylül 2017; 19:44:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

quote:

Eyvallah hocam, sağolun.

Rica ederim. Sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım.

Eksik olmayın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: scarface1453

Üstad s8 apkları onlar da güncelleme ile geldi biz ise apkmirror dan indirip kuruyoruz onu demek istedim

Aynen öyle çok saçma bende size katılıyorum ama bence apk ları mağazadan verecekler gibi misal hesap makinası saat takvim gibi uygulamalar güncellendi ama arayuz hayatta gelmez cunku onun icin sistem guncellemesi lazim..belki bir ihtimal touchwizi guncelleyebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchteR -- 15 Eylül 2017; 21:11:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

1300 - 1400 lira saat hediyesiyle 5000 liradan başladı. saat hediyesi bitince cazibesi de kalmayacak. aynı s8 ve s8 plus durumu olacak. şuanda bir tek saat ve takasla almak cazip bence ki öyle alınca cihaz 2000 liraya gelmiş oluyor (:

edit: daha ayfonlar çıkacak, rakip gelecek aynı fiyatlara.

Buyuk bir yanilgi icindesiniz. 1300 tl dediginiz hediye 1300 tl degil oncelikle.. s4 cikacak bu sebepten hediye ediolar.. ayrica artik telefon fiyatlarinin hangi model olursa olsun eskisi gibi dusmesini beklemek hata olur.. döviz tl kurları ortada.. vergisiz maliyesi 3000 tl olan bir cihaz dusse dusse 2000e dussun vergiyle birlikte 1 bucuk sene sonra 3500 seviyesine belki duser belki dusmez..

Ayrica note 8 kullanicisi fiyatina bakmaz elindeki noteun eskidigini dusundugu zaman gider note alir.. 6 yildir note kullaniyorum ilk modelden beri.. note 1 note 5 note 7 tekrar note 5.. note 8 suanda bana 5000tl vermem icin sebep sunmuyor.. note 10 cikana kadar 5i kullanirim..

• scarface1453 S kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam yapacak bir şey yok. Gerçi ben mevcut ara yüzü daha çok seviyorum.

• Zamanlama konusunda yanlış hatırlamıyorsam şayet Huawei p9 ile benzer dönemde çıkmıştı note-5. Adamlar p9'a oreo güncellemesini verecekmiş. Samsung'ta keşke böyle bir güzellik yapsaydı bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan qf

Arkadaşlar note5ime su temas etti alttaki geri tuşu ve diğer dokunmatik olan tuş çalışmıyor bazen uygulama kapattığımiz tuş kendi kendine basiyor hatta o normal çalışıyor ama bazen kendi kendine basiyor geri tuşu hiç çalışmıyor pirince yatırdım sorun devam ediyor 1 yıl garantisi var napmam lazim

Arkadaşlar telefon şu saat itibariyle tamamen sorunsuz bir şekilde düzeldi tuşlar eskisi gibi çalışıyor hiç bir problem kalmadi

Kapalı şekilde yaklaşık 6 saat pirincin içinde duruttum çıkardığımda tuşlar aynı şekildeydi hoparlör duzelmisti bundan yaklaşık 1 2 saat sonra da tuşlar kendine geldi bu aralıkta telefonu zor da olsa kullanmaya devam ettim

Yarın garantiye gönderecektim tamir için Allah'tan duzeldi şimdilik umuyorum bi problem çıkmaz

• 
Sayfa: önceki 21712172217321742175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.