Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunsuz kullanıyorum ilk çıktığından beri. İlk sürümler biraz hantaldı sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 14 Eylül 2017; 16:0:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cümleten merhaba. Uzunca bir gel gitten sonra bugün note-5 alarak aranıza katıldım. Cihaz şu an 6.0.1 sürümünde. Bir müddet bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. Home tuşunuzun fazla kullanmama adına ise gravity screen adlı uygulamayı kurdum fakat henüz deneyimleme şansım olmadı. Ekranı home tuşuna basmadan açmak için bu programı ne şekilde kullanmam gerektiği söylenirse sevinirim. :) Ayrıca genel olarak tavsiyelerinize açığım arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

Cümleten merhaba. Uzunca bir gel gitten sonra bugün note-5 alarak aranıza katıldım. Cihaz şu an 6.0.1 sürümünde. Bir müddet bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. Home tuşunuzun fazla kullanmama adına ise gravity screen adlı uygulamayı kurdum fakat henüz deneyimleme şansım olmadı. Ekranı home tuşuna basmadan açmak için bu programı ne şekilde kullanmam gerektiği söylenirse sevinirim. :) Ayrıca genel olarak tavsiyelerinize açığım arkadaşlar.

package disable pro programını indir. bu programla istemediğin programları etkisiz hale getirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

quote:

Cümleten merhaba. Uzunca bir gel gitten sonra bugün note-5 alarak aranıza katıldım. Cihaz şu an 6.0.1 sürümünde. Bir müddet bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. Home tuşunuzun fazla kullanmama adına ise gravity screen adlı uygulamayı kurdum fakat henüz deneyimleme şansım olmadı. Ekranı home tuşuna basmadan açmak için bu programı ne şekilde kullanmam gerektiği söylenirse sevinirim. :) Ayrıca genel olarak tavsiyelerinize açığım arkadaşlar.

package disable pro programını indir. bu programla istemediğin programları etkisiz hale getirebilirsin.

Sağolun hocam. Bu gravity screen adlı uygulamanın ne şekilde kullanılacağına dair bilgilendirme yapılırsa da ayrıca memnun olurum. :)

• Cihaza gelen 208mblik güncellemeyi 3. seferdir yapmaya çalışıyorum telefon bootloop oluyor Sonra odinle geri açıyorum.

Çok sanatsal bir çalışma olmuş son güncelleme

• Note 5 telefonumun bir süre önce arka kamerası bozulmuştu, şarjı çok az gitmeye başlamıştı ve gelen çağrılarda hat düşmesi sorunu yaşıyordum(birisi arıyor ama çağrı atıp kapatmış gibi oluyor).
    Cihazımı bakırköydeki kvk samsung servisine elden götürdüm. 29 ağustosta cihazı teslim ettim, araya bayram ve zafer bayramı girmesine rağmen 13 eylülde yani dün teslim aldım.
    Telefonun pili ve anakartı değiştirilmiş. Arka kapağı da oldukça güzel hizalayıp yerine takmışlar,hatta yeni bir kapakla değiştirmişler. Yan çerçevelerde herhangi bir zorlama-açma izi bulunmuyor.
    Tek sorun cihazı ince ince temizleyip sıfır hale getirmiş olmama rağmen cihazı resmen pislik içinde teslim aldım. Yağlı surat ve parmak izleri, cama yapışmış ölü deriler vs.
    Hatta telefonun üzerindeki ekran koruyucuyu 3-4 yerinden derin bir şekilde çizmişler. Çalışan kadın da telefonu kutudan çıkarınca çizildiğini görüp hemen geri kutusuna koydu ve bana önce kağıdı imzalatmaya çalıştı. Ben de güzellikle önce telefonu kontrol etmem gerektiğini söyledim.
    Telefonu servise verirken üzerinde ekran koruyucusu olmasına dikkat edin bence, yoksa bile bir tane alıp takarak yollayın. Telefonun arkasını açıp işlem yaptıklarından ekran masanın üzerine temas edip çizilmeye müsait duruma geliyor çünkü. Ayrıca telefonu kontrol etmeden sakın imza atmayın.

• Parmak izi okumuyor bende beyler. Neden acaba? Telefonu daha bugün aldım. 6.0.1 sürümündeyim.

• Arkadaşlar bu telefon için kırılmaz cam önerisi olan var mı ? Dün sipariş ettiğim cam geldi uyguladım fakat kenarları oturmadı ve hiç hoşuma gitmedi.

Tam oturan veya yarım da olsa olur. Yeterki şu saçmalığı bir daha görmeyeyim :)
  • quote:

Parmak izi okumuyor bende beyler. Neden acaba? Telefonu daha bugün aldım. 6.0.1 sürümündeyim.

Gravity screen uygulamasını durdurdum parmak izi sorunsuz çalışmaya başladı. :) Bu uygulamayı parmak izi deaktif olmayacak şekilde nasıl kullanabiliriz arkadaşlar?

• ndorte N kullanıcısına yanıt
    Spigende var hocam tam oluyor

• quote:

quote:

Parmak izi okumuyor bende beyler. Neden acaba? Telefonu daha bugün aldım. 6.0.1 sürümündeyim.

Gravity screen uygulamasını durdurdum parmak izi sorunsuz çalışmaya başladı. :) Bu uygulamayı parmak izi deaktif olmayacak şekilde nasıl kullanabiliriz arkadaşlar?

Cihazda root yoksa mümkün değil . Gravity screen bu işlem için root desteğini kullanır .

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

quote:

Cihazda root yoksa mümkün değil . Gravity screen bu işlem için root desteğini kullanır .

Cihazı bugün aldım hocam. Root yoktur herhalde. :) Uygulamayı kurduktan sonra parmak iziyaret okumadı şifre yoluyla giriş yaptım sonrasında cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm sıkıntısız bi şekilde giriş yapmaya başladım. Cihaz kutudan 6.0.1 sürümü ile çıktı.

• herkese merhaba. benim telefonum gecen hafta 1.bucuk metre yükseklikten dalış yapmak suretiyle yere çakıldı ve ekranı içten kırılarak perte çıktı.

en ucuz nerede yaptırabilirim?
  • Stok tarayıcıyı reklam engelleyiciyle kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Hangi reklam engelleyici ile?

• ben android 6.0.1'e geri dönüyorum arkadaşlar, telefondan soğudum 7 sayesinde. biraz önce yedek alayım dedim smart switche bağladım. update var dedi, 3 defa telefondan denemiştim zaten hadi bir de pcden deneyim dedim. sonuç yine bootloop.
  • arkadaslar daha oncede yazdim. birini aradigim zaman telefon otomatikman hoparlorde aramayi yapiyor. bunun cozumu nedir format harici olsun lutfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Stok tarayıcıyı reklam engelleyiciyle kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Hocam öneri için sağolun. Başka bir arkadaşında dediği gibi hangi uygulama ile bunu yapabilirim? Gravity screen uygulamasındaki sorunu ise aştım nihayet. Gerçekten güzel bir uygulama.

• Daha evvelde note-5'i 7 sürümünde deneyimleme şansım olmuştu. Bugünde dediğim gibi tekrardan sıfır note-5 aldım ve şu an 6.0.1 sürümündeyim fakat cihazın bana göre 7 sürümünde kullanışı daha keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adiyamanmp3 -- 14 Eylül 2017; 23:40:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Stok tarayıcıyı reklam engelleyiciyle kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Stok tarayıcıda en çok gereksinim duyulan data save olayı yok . Chrome da operada yandexde dahil hepsinde var . Bunların arasında benim fikrim Chrome u tek geçerim .

• 
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.