Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18751876187718781879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tface

quote:

Orijinalden alıntı: aydındoruk

Bu Güncelleme sorunları sadece samsung markasında değil , tüm diğer markalarda da var. arkadaşlar, mesela LG V20 ve sonrasında Huawei mate 9 kullanıyordum . her iki cihazda Nougat kullanıyor ama onlardada oturmamış bir android 7 vardı güncelleme geldi gelecek yok hangi varyant alacak işi beni sıktığı için satıp note 5 aldım. Diğerleri sadece cicili bicili telefon o kadar , ama note 5 farklı O yüzden beklemeye değer, şu an 6.0.1 ile bile canavar gibi eksileri var ama yinede diğer telefonlardan çok daha kullanışlı bir alet, Aslında Note 5 her donanımla ve her programla tam uyumlu çalışıyor bu çok önemli.

"Note 5 her donanımla ve her programla tam uyumlu çalışıyor bu çok önemli." dostum söylediğin çok çok önemli bir şey bu telefonun sadece 2 eksiği var onun dışında bu alemin kralı bence.
    1. Yoğun telefon kullananlara yetmeye pil performansı
    2. Sd kart olmayışı
    Bu 2si dışında piaysadayı en iyi en STABİL ve en sağlam telefon kanımca.

Her donanımla tam uyumlu çalışıyor demişsiniz ya. Mesele örnek olarak ben bazen note 5 imi bilgisayarıma 5ghz wifi alıcı olarak kullanıyorum.

Online oyun oyanarım (World of warcraft, starfcraft 2, lol gibi) evdeki bütün telefonlar tv ler 3ghz bandından bağlanıyor ben de eğer 3ghz den bağlanırsam bir cihaz youtube açtığında kitleniyor oyun. Ancak çözümü note 5 i modeme 5ghz kanalından bağlayıp onu da usb ile pc ye vermekle buldum şimdi isterse evde 5 cihaz youtube açsın 0 lag :) en azından 100 tl lik 5 ghz wifi alıcı masrafından kurtuldum :)

SD card da takılsa evlad edinecem zaten

• arkadaşlar merhaba,
    benim telefonla ne zaman wifi'ya bağlansam habire upload yapıyor ama hangi uygulamadan yaptığını çözemedim.auto sync ile alakalı diye düşünüyorum ama tam olarak çözemedim şöyleki: google drive baktım,samsung account baktım,ayarlar hesaplar sekmesinede baktım ama düzeltemedim.internet kotayı geçince zaten düşüyor üstüne telefonla bağlanınca normal internetide etkiliyor.

kısaca telefon wifi'ya bağlanınca birşeyi yedekliyor ama neyi bilmiyorum bunu nasıl düzeltebilirim ?
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Galeri > Ayarlar > Samsung Cloud'a yedekle seçeneğini devre dışı bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 16 Mart 2017; 18:5:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

hocam sağolasın galeriye bakmamıştım,onu kapatınca düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

hocam sağolasın galeriye bakmamıştım,onu kapatınca düzeldi.

Rica ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrDante56 M kullanıcısına yanıt
    Samfirm uygulamasi ile 4 parcali firmware flash dosyasi olarak indirirsen CSC kismini telefona flashlarsan knox 1 olmaz yani rootlu da olmaz.

Orjinal kurtarma modu yazilim atma parcalaridir 4 lu Odin dosyalari .

https://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/general/tool-samfirm-samsung-firmware-t2988647

SM-N920C

TUR

Auto secili

" Decrypt automatically " secili olsun .

Sonra da Download de insin .

Odin ile sadece csc yi sec istersen hepsini yukle ...
  • ben telefonu ilk aldığımdan bu yana (ağustos 2016) neo hybrid kılıfla kullanıyorum, kulaklık girişine L jak takamıyorsunuz onun dışında çok sağlam, eksisi yok gibi
  • Arkadaşlar Merhaba benim servis ile ilgili bir sorunum var Cihazım Note 5 , ekranı kırdım ve 1100tl para odeyip ekranım ve cerceve yenilendi.(samsung ve servis kayıtrlarında bu değişim yok). Sonra ekrandaki pembelik farkettim ve bir daha goturdum bir daha değişim yaptılar sim kart yuvası ile birlikte (sim kart yuvası gri dedim cihazı almadılar). Sonra arka kamerada kıl ve on kamerada toz vardı farkettim ama telefonsuzluktan veremedim başkasından telefon bulunca verdim batarya, şarj girişi ve kıl temizlendi. Sonra bir daha aldım ve ekranın sarı olması ekran kapalı notunun sol alt kısıma dikey cizgi cekince telefondaki cizginin sola kaydıgı , sağ tarafı boyayamadıgı fark ettim ve meşhur simkart yuvası gri olması ve servis (ekran,sim yuvası,spen parçaları istemiş) Simdi cihaz değişimi istiyorum çünkü servise ilk girişinden 1 yıl içinde 3 mekanik, 2 yıl içinde 6 mekanik değişime ya iade ya değişim veriyorlar benim 5 ay oldu ve toplamda ucretli 1 ekran, 1 çerçeve değişimi ucretsiz 2 ekran değişimi, 2 kez sim kart değişimi, 1 şarj soketi , 1 batarya , 1 spen değişimi ve hala değişim vermemek için servis 444 ara diyor orasıda servise git diyor. Sizce mahkemeye vermeli miyim?

• Darbe konusunda güvenmiyorum thin fit e. Genel olarak sert kılıflara güvenmiyorum.

Rugged armorun o girintileri karbon fiber detaylar tuş vs hoş duruyor. Bunun yaninda spigenin aircushion teknolojisinede güveniyorum. Koruma sağlarken fazlada kabalaştırmıyor cihazı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heyecanla yeni güncelleme takviminin açıklanmasını bekliyorum.

acaba hangi tarihi uygun görecekler.
    beklemek gibisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankamon09 -- 16 Mart 2017; 18:47:48 >
  • rifatcan77 R kullanıcısına yanıt
    Hocam bölgenizdeki tüketici haklarına gitmenizi tavsiye ediyorum durumu anlatınca onlar sizi bilgilendirir en azından kanunen hangi yoları izleyeceğinizi size ayrıntılı olarak aktarıyor zaten mahkeme yolunun size katkı sağlarsa size mahkemeye verin diyor bir dilekçe ile belgelerle başvurunuzu yapıyorsunuz

• Yarin oglen 13 de geldi geldi gelmezse pazartesiye kalirmis bunun daha haftaya cumaya kadar yolu var en erken

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi beklerkenki sinir stres ters tepti

Kesinlikle tuketici mahkemesine gotur Samsung en rezil servise sahip firma hic ugrasma iyi birsey cikmaz onlarda en temizi mahkeme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pyrexez kullanıcısına yanıt
    Hocam olayı açıklar mısın 5ghz desteksiz modemden telefonla 5ghz net mi aliyorsun yani telefon mu donusturuor?

• theicestorm kullanıcısına yanıt
    Rugged Armor: 4/4lük bir kılıf diyebilirim. Ele tam oturuyor. Tuslar da sanki telefonun orjinal tusuymus gibi hissettiriyor. renk atması ya da herhangibir ezilme kirilma vs olmadi. Bir kere yaklasik 2m mesafeden fayansa dusurdum o kilifla sadece kalem cikti onu da geri taktim sorun yasamadim. tek renk secenegi mevcut.

Slim Armor gelince izlenimlerimi paylasirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim anladığıma göre, alıcı 5ghz değil, çünkü her cihaz 5ghz frekansını görmüyor. Arkadaş modeme telefonu wifi ile 5ghz'den bağlıyor, böylece o frekansı başka aparata gerek olmadan tethering ile kullanıyor.

Farklı servisler deneyin, derdinizi baştan anlatmanız gerekecek ama işini düzgün yapan birileri muhakkak debk gelir bence

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Başkası eklememiş olursa alıntılarım sizi güncelleme gelince

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Samfirm uygulamasi ile 4 parcali firmware flash dosyasi olarak indirirsen CSC kismini telefona flashlarsan knox 1 olmaz yani rootlu da olmaz.

Orjinal kurtarma modu yazilim atma parcalaridir 4 lu Odin dosyalari .

https://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/general/tool-samfirm-samsung-firmware-t2988647

SM-N920C

TUR

Auto secili

" Decrypt automatically " secili olsun .

Sonra da Download de insin .

Odin ile sadece csc yi sec istersen hepsini yukle ...

Usta affına sığınarak ben ne yapacağımı anlamadim :(

• 
Sayfa: önceki 18751876187718781879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.