Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aga ekrani kilitle ve simgelere bak daha küçük ve nasil desem daha sevimli yapmuslar hatlarini yuvarlamislar gibi ilk dillarimi o cekti yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbi46

Ekran koruyucusu icin demiştin teşekkürler

Rica ederim.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Simdi dikkatimi cekti masanin ustunde dururken ve ekran acikken yapiyor sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Difiction -- 26 Ocak 2017; 18:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

Telefonda problem olmadığına emin misiniz durduk yere yapıyor olması onu gösteriyor.
  • Guncelleme geldi cihaza yukledim birsey degismedi. Hani N7 Arayuzu verilecekti . Android 7 Ne zaman alcak acaba

• FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Şubat sonu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Guncelleme geldi cihaza yukledim birsey degismedi. Hani N7 Arayuzu verilecekti . Android 7 Ne zaman alcak acaba

http://shiftdelete.net/galaxy-note-7-arayuzu-note-5-icin-cikti-74421

Boyle bi haber var ancak tam anlamdım ayrica haberin tarihi biraz eski

• Tesekkurler arkadaslar bu arada guncelleme simdi oturdu baya hizlandi menu cikislari vs. N5 ilkdefa kullaniyorum keske daha once alsaymisim. Gaywt guzel cihaz boyutuda hic buyuk degil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

Telefonda problem olmadığına emin misiniz durduk yere yapıyor olması onu gösteriyor.

eminim. aynısı eski note5de de oluyordu çünkü
  • selamlar.. esime dubaiden samsung note5 aldim fakat telefon at&t uygulamalari yuklu olarak (arkasinda logosu da var) geldi. sizce bu durum bir sorun mu? bu uygulamalardan nasil kurtulabilirim? ayrica guncel surume telefonu nasil yukseltirim?
    android'e yabanci oldugum icin pek bilgim yok. simdiden tesekkurler.
  • Bildiginiz hava durumu gibi anlik guncellenen döviz widgeti var mi acaba?

• Hepsiburadada harika indirimler var, bir kilif ve ekran koruyucu alayim diyorumda baya kararsiz kaldim. Var mi tavsiye edeceginiz en azindan bir ekran koruyucu?

• Bugün s7 edge ye gelen güncellemeyi inceledim 7.0 çok iyi olmuş cihaz inşallah bize de aynı özellikler gelir

• Telefonu servise vermiştim ekranda sorun olmamasına rağmen değiştirmişler ama geç farkettim ekranın üst tarafı 1-2 mm kalkıyor. Ön kameranın yanındaki hoparlör ekranın dışında kalırken ekran kalktığında 1 mm fln içinde kalıyor. Bastırınca düzeliyor. Şuan sorun değil ama soruna dönüşür mü acaba kendi imkanlarımla bir şey yapabilir miyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

eminim. aynısı eski note5de de oluyordu çünkü

İlginç bi durum bişey diyemicem bu konuda. dediğim gibi sorun yok bende o şekil. belki kılıf çok sıktığı için oluyor dicem ama ne alaka.
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Gelecek ama biraz bekletecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

dün ekranı 720 p ye ayarladık şarj süresi inanılmaz arttı forumda baktım 10 saat ekran süresi alan bile olmuş mükemmel değerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinoza17

selamlar.. esime dubaiden samsung note5 aldim fakat telefon at&t uygulamalari yuklu olarak (arkasinda logosu da var) geldi. sizce bu durum bir sorun mu? bu uygulamalardan nasil kurtulabilirim? ayrica guncel surume telefonu nasil yukseltirim?
    android'e yabanci oldugum icin pek bilgim yok. simdiden tesekkurler.

telefonu rootlarsanız istediğiniz programı silersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

quote:

dün ekranı 720 p ye ayarladık şarj süresi inanılmaz arttı forumda baktım 10 saat ekran süresi alan bile olmuş mükemmel değerler

:) yreğim ağzıma geldi. güncelleme yaptığımda ilk ve tek dikkat ettiğim nokta çözünürlük oldu. Ama 7 güncellemesine kadar gelmeyecek sanırım. ben genelde siyah tema kullandığım ve oyun alışkanlığım olmadığı için çözünürlüğün düşük olması her zaman bana avantaj oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

quote:

Zaten saf 720P olmadığı için çok fazla kalite kaybı olmuyor galiba. Bir an önce gelse keşke.

• 
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.