Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17481749175017511752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schwach

Kablosuz şarj kullanan varmi aramizda ?

Bende kullanıyorum, kronik bir sorun var tam çözülemedi, yeni yazılım ile çözülebileği düşünülüyor, orginal alet ve kablo kullanmama rağmen yaklaşık 1 ay sorunsuz kullandıktan sonra şarj durduuldu hatası çıkmaya başladı, ara ara bunu yapıyor tam bir çözümü şümdilik yok, yeni yazılım çıkıp sorun düzelmesine kadar beklemenizi ve orginal şarj aleti almanızı öneririm.
  • quote:

Kullanıyorum.

PN920 Kablosuz Hızlı Şarj
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbi46

Yeni güncelleme yayınlanmış sammobilde ama halen gelen giden yok

Güncelleme menüsünden baktım gelmiş indiriyorum 76,33MB
  • güncelleme olunca degısen bırsey varmı su an ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

quote:

Orijinalden alıntı: Elbi46

Note 5 3000 tl ye dayamış

aynen bazı yerlerde ucmus ..
    Samsung Galaxy N920 Note 5 (Samsung Türkiye Garantili)
    indirim
    2.559,00 TL
    h.burada com da..

birdende o kadar ucmazkı retbulmu ıcıyor nedır ucuyor habıre..-_-
    2,099 tl aldımdı,6 ay oncesı ithalat garantılı

1900 e aldımdı 6 ay önce hepsiburada dan ithalatçı garantili aynı zamana denk gelmedik sanırım pahalıya gelmiş benden sonra bi 30 tl daha indirim olmuştu sonra fiyat uçtu zaten iyikide almışım

dün gezerken teknosa da magazada oylesıne baktım 2,999,00 tl tl almıs basını gıtmsış..s 7 etge vardı tekndada yıne 3500 tl...telefonlar tv fıyatı oldu ne dyelım..

• 76 mb lik yeni güncellemeyi yaptım sonra tekrar yazılım güncelleştirmeye girdim çıktım bu çıktı knox falan mı 1 oldu nerden bakicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdum

quote:

Bende kullanıyorum, kronik bir sorun var tam çözülemedi, yeni yazılım ile çözülebileği düşünülüyor, orginal alet ve kablo kullanmama rağmen yaklaşık 1 ay sorunsuz kullandıktan sonra şarj durduuldu hatası çıkmaya başladı, ara ara bunu yapıyor tam bir çözümü şümdilik yok, yeni yazılım çıkıp sorun düzelmesine kadar beklemenizi ve orginal şarj aleti almanızı öneririm.

Peki bu şarj aleti samsung harici bir telefonda çalısıyormu bende birde l820 var kablo takinca bazen sarj etmiyor 😂 o yuzden olursa alayim diye sordum varmi bilginiz?

• Kılıf almayı düşünen varsa bunu almanızı tavsiye ederimhttp://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-5-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1457.html

bi ara 90a filan satıyorlardı. Şuan fiyat çok iyi 3 aydır bunu kullanıyorum ne çizilme ne renk atma gibi hiç bi problem olmadı. özellikle ses açma kapama ve güç düğmesine basarken sanki hiç kılıf yokmuş gibi hissiyat veriyor. kamera çıkıntısını filan da tam kapatıyor.

Edit: Şaffaf kılıflarından kesinlikle uzak durun renk atma sararma çabuk oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 26 Ocak 2017; 12:11:17 >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    ben bunu 59 tl aldım çok güzel, şimdi fiyat düşmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanlar memnun mu?
  • PoroIsmylife kullanıcısına yanıt
    Knox sayacı tetiklenmez dert etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Banada bugün geldi 2 gün sonra daha önce sammobilde yayınlanmadan önce gelirdi şimdi 24 e yayınlanmış bugün sabah geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

ben bunu 59 tl aldım çok güzel, şimdi fiyat düşmüş

Ben de o fiyata almıştım fiyat çok düşmüş.

Hala bunu kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdendmr

Alanlar memnun mu?

Mayıs 2016'da aldım.

Denemek amaçlı kullandığım kullanmadığım bir sürü sosyal medya ve çeşitli uygulamalar yükledim ne yavaşlık var ne de aşırı şarj tüketimi. 1 günü rahat çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: ozdendmr

Alanlar memnun mu?

Mayıs 2016'da aldım.

Denemek amaçlı kullandığım kullanmadığım bir sürü sosyal medya ve çeşitli uygulamalar yükledim ne yavaşlık var ne de aşırı şarj tüketimi. 1 günü rahat çıkarıyor.

+1 Hiç bir kısıtlama yapmana gerek kalmadan çok güzel bir android deneyimini sunuyor. Micro sd card olaylarına falan takılmayın mevcut hafızanın okuma hızları çok yüksek. Hiç.bir micro sd bu hızlara yaklaşamaz diye düşünüyorum.

Hocam bu kılıf çok kaba duruyor mu acaba? Resimlerde öyle gözüküyor gibi.Birde benim cihaz rengi gold iyi dururmu sizce gold renginde? Bu fiyatta kılıfın gold rengi yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bar0n.

Hocam bu kılıf çok kaba duruyor mu acaba? Resimlerde öyle gözüküyor gibi.Birde benim cihaz rengi gold iyi dururmu sizce gold renginde? Bu fiyatta kılıfın gold rengi yok sanırım.

3 aydır kullanıyorum öyle aşırı kaba filan değil. Benim telefon da gold renk gayette güzel görünüyor.
    http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-5-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1457.html

Edit: fiyat artmış birkaç saat önce 29du şuan 39 olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 26 Ocak 2017; 15:26:27 >

Anladım koruyucu cam olarak ne kullanıyosunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bar0n.

Anladım koruyucu cam olarak ne kullanıyosunuz ?

Bunu kullanıyorum.http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-5-Ekran-Koruyucu-Spigen-Crystal-CR,PR-1623.html

Tavsiye ederim. Telefon yüzeyini tamamen kaplıyor.
  • quote:

Ben yaklaşık 6 3 aydır EP-NG930 kablosuz hızlı şarj aletini sorunsuz kullanıyorum. Hepsivurada da n almıştım. Çok memnunum. Evde ufaklık rahat bıraksa eve de bir tane alırdım.
  • 
Sayfa: önceki 17481749175017511752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.