Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1744. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17421743174417451746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cebinizde anahtar yada bozuk para varmıydı. Kamera camı ekran camı ile aynı sağlamlık ta cepte anahtar kıramaz kolay kolay farkında olmadan dışardan darbe almış olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle dikkat ederim aynı yere koymamaya. Ama olmuş nasıl olduysa. İnternette sadece kamere camı satan yerler buldum ama çizilmezlik konusunda şüpheli. Şuan kırık camları ve yapışkanı temizledim ve çözümü arıyorum. En kötü garantiye vericem artik🙁

• Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Sadece 3G ile deneyin çözülecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris528 B kullanıcısına yanıt
    Garantide yaptırmada fayda var cihazın garantisi varsa hem devam etmiş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhornek

Garantide yaptırmada fayda var cihazın garantisi varsa hem devam etmiş olur

Benim bildiğim kadarıyla cihazın içi açılmadan garanti dışı kalmıyor. Kameraya cam bulduğum takdirde garantisi devam edecek ama nerden ne almalıyım onu bilmiyorum. Bu yüzden siteye yazdım zaten belki daha önce karşılaşan olmuştur diye.

• baris528 B kullanıcısına yanıt
    Cihaza dışarıdan edilen müdaheler garanti kapsamına çıkartabilir bence en iyisi bunu samsung musteri hizmetlerini arıyıp sormak sorarsan daha faydalı olur sankı
  • Arkadaşlar! Benim bildiğim, firmaların sloganı "çizilmez" değil "çizilmeye dayanıklı" şeklindedir. Yani her ekran mutlaka çiziliyor maalesef.

• Malesef o yüzden kırılmaz ekran dediğimiz ama kırılan cam veya ekran jelatini kullanmada fayda var :D

• frantic2 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben pazartesi telefonu servise verdim ekran kalkmasindan dolayi cuma yani dün teslim aldim. Ekran degisti ekstra olarak sarj soketinide degistirmisler birde kalemim cok hirpalanmisti cok oynuyodum kalemle öyle birsey demememe ragmen onuda degismisle. Bence sizde servise verin telefonu ekran kalkmasindan dolayi. Bana hicbirsey sormadilar teli verdim ekrani kalkti dedim aldilar yapip geri verdiler. Bu arada ben bursada yasiyorum bursa samsung servise verdim.

• arkadaşlar telefonum note 5 bu kablosuz şarj aleti ile hızlı şarj olmuyor.Yani bu test videoların daki gibi aksesuar diye ayarlarda bir seçenek çıkmıyor.Şarj aleti orj.onunla hızlı şarj oluyor kablosuz şarj da orj ama normal şarj ediyor.Neden?

• Merhabalar arkadaşlar...

Efsane cihaz Galaxy S2'ye sanırım 5-6 yıl aradan sonra veda edeceğim.

Aklımda üç model var:

- S7

- S7 Edge

- Note 5

Note serisi bi cihaz istiyordum. Bunun için Note 5 var; lakin ona da hafıza kartı takılmadığı için içindeki hafızanın yetmeyeceğini düşünüyorum.

Geriye pilinin yüksek oluşuyla S7 Edge var.

Bide düz model S7 aklımı karıştırıyor.

Acaba ne yapmam gerekir ?

Uzunca bir süre sonra tekrardan telefon alma arefesindeyken hangisini almamı artıları ve eksileriyle belirtirseniz çok memnun olurum.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Ayın 17 sinde batarya değişim talebiyle servise verdim bugün teslim aldım. Ekranda hiç bir sorun olmamasına rağmen ekranı ve bataryayı değiştirmişler. Umarım hayırlısı olur...
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    S7 edge gerçekten iyi s7 ve note 5 eşit sayılır. Edge ekran kullanmak zordur. Kullanırım dersen 3 ü arasında en iyi s7 edge

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Merhabalar arkadaşlar...

Aklımda üç model var:

- S7

- S7 Edge

- Note 5

Note serisi bi cihaz istiyordum. Bunun için Note 5 var; lakin ona da hafıza kartı takılmadığı için içindeki hafızanın yetmeyeceğini düşünüyorum.

Uzunca bir süre sonra tekrardan telefon alma arefesindeyken hangisini almamı artıları ve eksileriyle belirtirseniz çok memnun olurum.

Hocam note 5 kullanıcısıyım hafızadan çok arkakapak açılmıyor ya bu durum çok kötü ilk note5 im birden kapandı ve açılmadı ne yaptıysam açmayı başaramadım mecburen delta servis garantisine yolladım 20 işgünü içinde tamir edip gönderemediler.Telefonum geldiğinde arka kapak Çin malı kapakla değişmişti ve kenarlardaki metal çerçeve ile arada 1mm boşluk vardı . Tüketici hakemheyeti ile ürün bedelinin iadesine karar aldırabildim. iyi ki 20 işgünü içinde tamir edemediler.Arka kapak çıksa bir pili tak çıkar yapsak böyle sorunlar yaşanmaz birde bu telefonin pil ömrü bitince ne olacağı sorunu var2000-2500 TL aralığındaki telefon 2 3 sene sonra çöp mü olacak? Şimdi2. note 5 imi kullanıyorum minimum program veya uygulama yükledim zorunluIar dışında hiçbirşey yüklemedim.

• RocKSceN R kullanıcısına yanıt
    Ekranda değişiyor bu gibi durumlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam ben pazartesi telefonu servise verdim ekran kalkmasindan dolayi cuma yani dün teslim aldim. Ekran degisti ekstra olarak sarj soketinide degistirmisler birde kalemim cok hirpalanmisti cok oynuyodum kalemle öyle birsey demememe ragmen onuda degismisle. Bence sizde servise verin telefonu ekran kalkmasindan dolayi. Bana hicbirsey sormadilar teli verdim ekrani kalkti dedim aldilar yapip geri verdiler. Bu arada ben bursada yasiyorum bursa samsung servise verdim.

slm
    ben gonderdım vardıktan 2 cı gun mesaj geldı cep telefona ,ekranınız degısmesımı ıcın su nolu hesaba 899,00 tl yatırınız dıye .yatırmamanız halınde telefona bısı yapılmaz dıye hemen aradım ne dedımse kullanıcı hatası dıye garantıye sokmuyorlar..bende kızdım bir daha evo garantısı ıle ısım olmaz dedım dedım telefonu gonderın..,en son dedım telefon ekranda bısı yok camını degıstırın olmaz dedıler..
    magazalar cogunlukla ıthal garantı ıle calısıyor ama anladımkı ıthal garantı hıc bır işe yaramıyor.
    sızın telefon samsung garantılı sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: theenjoyment

S7 edge gerçekten iyi s7 ve note 5 eşit sayılır. Edge ekran kullanmak zordur. Kullanırım dersen 3 ü arasında en iyi s7 edge

Hiç edge tecrübem olmadı haliyle :)

Ki bundan önceki cihaz da dediğim gibi Galaxy s2 :)

Aldım mı uzun yıllar kullanmayı isterim.

O açıdan çok ikilem içindeyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhangöktürk

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Merhabalar arkadaşlar...

Aklımda üç model var:

- S7

- S7 Edge

- Note 5

Hocam note 5 kullanıcısıyım hafızadan çok arkakapak açılmıyor ya bu durum çok kötü ilk note5 im birden kapandı ve açılmadı ne yaptıysam açmayı başaramadım mecburen delta servis garantisine yolladım 20 işgünü içinde tamir edip gönderemediler.Telefonum geldiğinde arka kapak Çin malı kapakla değişmişti ve kenarlardaki metal çerçeve ile arada 1mm boşluk vardı . Tüketici hakemheyeti ile ürün bedelinin iadesine karar aldırabildim. iyi ki 20 işgünü içinde tamir edemediler.Arka kapak çıksa bir pili tak çıkar yapsak böyle sorunlar yaşanmaz birde bu telefonin pil ömrü bitince ne olacağı sorunu var2000-2500 TL aralığındaki telefon 2 3 sene sonra çöp mü olacak? Şimdi2. note 5 imi kullanıyorum minimum program veya uygulama yükledim zorunluIar dışında hiçbirşey yüklemedim.

Anladım geçmiş olsun. Epey güçlükler yaşamışsınız. İnşallah bundan sonra olmaz..

Peki tavsiye olarak yazdığım gibi ne dersiniz? Neyi önerirsiniz ?

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Hocam işin gerçeği uzun yıllar kullanma olayını bitirdiler, 1 cihaz 2 ana güncelleme ancak görüyor, apple dışında uzun vadede zor açıkçası örneğin note 4 ün populerliği bi note 3 ve note 2 gibi olmadı. Note 7 çıkınca note 5 te gidiyor derken note 7 üretimi durması biraz prim yaptı bizim cihazlara. Note 5 iyi cihaz ben gayet memnunum güncelleme ne getirir onu görünce anlarız 1 sene daha gidip gitmeyeceğini. Ama sorunsuz bir note 8 e hiçbir note 5 kullanıcısı hayır almam demeyecektir.

• 
Sayfa: önceki 17421743174417451746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.