Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
46.985
Cevap
377
Favori
1.449.363
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]
Giriş
      1436 Mesaj
      19 Ocak 2017 17:26:45
      slm
      gecen gun yazmıstım ust kosede hafıf camda kalma var diye..evo garantısi altında idi gonderdım,kullanıcı hatası dıye garantıden degısım yapmıyorlar camını,neler dedımse ordakı bayan otomatık robot gıbı .(( bende ddım hıc bır ıslem yapmayn gonderın gerıye..
      bu sekıl olup bazıları telefonu garantıden degıstıgını soyledı,telefonda sorunum yokkı cam koseden ustten ekranın oldugu yerde diil.hafıf kalktı..
      cozum neler yapılabılır bu telefona,sonucta 6 aylık telefon.

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      19 Ocak 2017 17:36:50

Evo ithalat garantili sanırım samsung türkiye olmayıp ithalat garanti olmanın zararlarından biri
      |
      |
      frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anakart:MSI H110M PRO-VD ///İşlemci:Intel Core i3 6098P ///Ekran Kartı:ASUS GeForce GTX1050 Ti ///Ram:CORSAIR 8GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL16 ///Harddisk:WD 1 TB BLUE ///PSU:CoolerMaster 500W ///Kasa: ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX ///Monitor:ASUS 21.5" VP228TE Full HD 1ms GAMING MONİTÖR
    • Binbaşı
      1436 Mesaj
      19 Ocak 2017 17:47:33
      quote:

Orijinalden alıntı: hhornek

Evo ithalat garantili sanırım samsung türkiye olmayıp ithalat garanti olmanın zararlarından biri

aynen evo ıthalat garantılı magaza urünlerı genelde burayla calıyormus..
      onlarda ucrtesız degıstırmek ıcın 40 derecen su getırtıyorlar ..ucretsız yapmayız dedıler..
      2,099,00 tl verdık ::::::::::::(( telefona..
      bende dedım bır daha evo garantı ıle ısım olmaz o zaman telefonumu iade gonderın..bir camını degıstırcıkler ucretsız ıslem yapmıyorlar..
      olmassa telefon gelsın satarım gider..telefonda kullanıma engel birsey yok.sadece garantılı diye gonderdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 19 Ocak 2017; 17:48:22 >

• Yüzbaşı
      500 Mesaj
      19 Ocak 2017 18:10:08
      kırılmaz ekran koruyucu 2 adet alınca 2 adet te hediye imiş toplam 4 adet 15 tl iyi gibi kalitesi nasıl bilmiyorum.

sıcak fırsatlar da konu açmış satıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      88 Mesaj
      19 Ocak 2017 18:11:40
      quote:

Orijinalden alıntı: PoyrazKarayel59

Arkadaşlar, telefonumun kamera camının 2 seferdir çatlaması ile ilgili Samsungtan Tansu beye bildirmiştim hatırlarsınız. Bugun arayıp sorunun Koreye iletildiğini söylediler. Umarım değişim ya da para iadesi alırım. Bilgilendirmek istedim sizleri.

tansu bey adamdır bana da sagolsun s7 mi para iadesi istedim yaptırttı , bir daha samsung almam diyordum ama Tansu Bey'in ilgisine gittim note 5 aldım

xXx
    • Yarbay
      15735 Mesaj
      19 Ocak 2017 18:13:20

Gözün aydın hocam. Para iadesi alırsanız Note 5 yerine S7 vb bir cihaz alın yoksa bu şanssızlık devam edecek.

|
      |
      PoyrazKarayel59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      788 Mesaj
      19 Ocak 2017 18:24:58

Adamın dibidir hem de, Kore de telefonumu almadan nasıl bir inceleme yapılacak merak ediyorum süreci, cevap bekliyorum Koreden değişim veya iade çıkarırlar umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      asoyuerel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      788 Mesaj
      19 Ocak 2017 18:26:35

Sağolun hocam cihazdan memnundum ama yine note 5 alırım g5 e baktım s6 edgeye baktım beğenmedim kötü cihazlar note serisi hariç telefon zor kullanırım

|
      |
      Night Rain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      19 Ocak 2017 18:45:14

Sanırım bu bir ders olmuştur üst segment tel alırken 400 500 liradan kaçmamak lazım
      |
      |
      frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anakart:MSI H110M PRO-VD ///İşlemci:Intel Core i3 6098P ///Ekran Kartı:ASUS GeForce GTX1050 Ti ///Ram:CORSAIR 8GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL16 ///Harddisk:WD 1 TB BLUE ///PSU:CoolerMaster 500W ///Kasa: ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX ///Monitor:ASUS 21.5" VP228TE Full HD 1ms GAMING MONİTÖR
    • Binbaşı
      1436 Mesaj
      19 Ocak 2017 18:51:52
      bu 2 ci akıllı telefonum..
      1 zaman s4 sıfır aldımdı 2012 de cok mennun kaldımdı o telefondan onuda magazadan aldımdı oda aynı ıthal garantı ıdı..yıllarca kullandım cok saglam telefondu..
      bu telefon 3 gunluk ıken su koyverdı..
      en ıyısı telefon gelsı satayım s4 alayım yıne..
      |
      |

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      19 Ocak 2017 19:02:33
      S4 yeni güncellemeleri almıcak sürekli güncel kalmak istiyosan sıkıntı yaşıyabilirsin.Bide samsungun s5 ve altı olan telefonlar touchwiz yuzunden ilerde kasmalar felan yaşıyor ben tavsiye etmem ama siz kullanıp memnun kaldıysanız tekrarda kullanabilirsiniz

• Binbaşı
      1436 Mesaj
      19 Ocak 2017 19:04:50
      quote:

Orijinalden alıntı: hhornek

S4 yeni güncellemeleri almıcak sürekli güncel kalmak istiyosan sıkıntı yaşıyabilirsin.Bide samsungun s5 ve altı olan telefonlar touchwiz yuzunden ilerde kasmalar felan yaşıyor ben tavsiye etmem ama siz kullanıp memnun kaldıysanız tekrarda kullanabilirsiniz

kullanımda hızda note 5 cok super sorun yok
      servıs yuzunden tadım kalmadı gelsın satıp baska bır model almayı dusunuyorum yarın kargoya verecekler zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 19 Ocak 2017; 19:5:18 >
      |
      |

• Yarbay
      4124 Mesaj
      19 Ocak 2017 20:03:56

Çok teşekkür ederim hocam bende bakayım bir.

|
      |
      hsyncb15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      61 Mesaj
      19 Ocak 2017 20:07:03
      Arkadaşlar merhaba bir süredir böyle bir sorun ile karşı karşıyayım özel modu etkinlestiremiyorum özel mod etkinlestiremiyor tekrar deneyin hatasını alıyorum yardımcı Olabilirmisiniz bu arada cihazım rootlu

• Yarbay
      2448 Mesaj
      19 Ocak 2017 20:44:55

Hocam artık garantiden zor değiştiriyorlar ben çok uğraştım zar zor değiştirdim

|
      |
      hsyncb15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      109 Mesaj
      19 Ocak 2017 22:22:36
      Arkadaşlar 5.1.1 kullaniyordum yanlışlıkla güncelledim bu yeni sürüm uçuyor kaçıyor da spotify arka planda çalışmıyor messenger ve facebookta öyle neden acaba?

• Teğmen
      159 Mesaj
      19 Ocak 2017 23:01:24
      İlk zamanlar böyle olup sonradan performans kaybı yaşayan var mı varsa ne zaman sonra böyle olmaya başliyor

|
      |

• Yarbay
      15735 Mesaj
      20 Ocak 2017 07:11:22

Bir daha sorun yaşamazsınız umarım. Note serisi gerçekten farklı.

|
      |
      PoyrazKarayel59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      643 Mesaj
      20 Ocak 2017 10:32:56
      Beyler mobil veriyi açıyorum hiçbir şey olmuyor ayarlardan da deniyorum yine açılmıyor ne yapmam gerek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rester -- 20 Ocak 2017; 10:33:18 >

• Yüzbaşı
      627 Mesaj
      20 Ocak 2017 10:42:51
      quote:

Orijinalden alıntı: f0rester

Beyler mobil veriyi açıyorum hiçbir şey olmuyor ayarlardan da deniyorum yine açılmıyor ne yapmam gerek ?

Aynı sorun bende de var şuan. Türk telekom kullanıyorum. genel bi arıza fln mı var acaba
      |
      |

Playstation 4 | Psn: Batwoonee
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
nice türkiye
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.