Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theicestorm

Yan tuş paneli nedir ? Ne işe yarar ? Farklı bir isimle olabilir.

ıphone daki assistive touch gibi bir menü ana sayfa son açılan uygulamalara girmeye yarayan menü
  • borabd kullanıcısına yanıt
    Yok sanırım 7 aydır kullanıyorum karşılaşmadım hiç fakat play storeda bunla ilgili birsürü uygulama var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Yok sanırım 7 aydır kullanıyorum karşılaşmadım hiç fakat play storeda bunla ilgili birsürü uygulama var.

İphondaki aynı menü bizim telefonlarda da var.Erişilebilirlikde . Eğer ondan bahsediyorsanız.

• Bu arada beyler root işinden anlayan bir baba yiğit yok mu? Sırasıyla nasıl yapıldığını anlatacak gerekli programları linkleri ile verebilecek. Forumda var veya Google a sor demeyin lütfen burası tam onun yeri note5 başlığı. Bence root atma zamanı geldi artık artık zaten samsung garanti şikayetlerini de çok paylaştık. Lütfen bu işten anlayan bir arkadaşın yardımlarını bekliyoruz.

• Teşekkürler hiç girmemiştim o menüye. Cidden varmış fakat kullanılmadığında şeffaflaşsaymış iyiymiş

• neto_ kullanıcısına yanıt
    takas yoluyla mı değiştirdiniz öyle olduysa üste ne kadar verdiniz bir de batarya ciffi oranda fark ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ppemo

Merhaba andoid yoneticisinde telefonumu bul dedigimde onceden konum kapali bile olsa buluyordu simdi konum acik olmadan bulamiyor wi fi acik 4.5 g acik ayarlarda uzakta baglanti acik konum bulmana ayarlari acik android yoneticisine izin verilmis olmasina ragmen bulamiyor bu problem sizdede varmi

Cozemedim sizdede ayni dirum mu var. Gercakten konum acik olmayanca telefon bulunamiyor mu. Yani telefonum kayboldugunda ancak konumu acik oluncami bulacak android yoneticisi cok sacma degil mi bu durum onceden boyle degildi 6.01 guncellemesiyle boyle oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix22

takas yoluyla mı değiştirdiniz öyle olduysa üste ne kadar verdiniz bir de batarya ciffi oranda fark ediyor mu?

Evet takas yoluyla değiştirdim. Benim cihazımın yaklaşık 9 ay daha garantisi vardı. 4 aylık yurtiçi s7 edge'i üste 300 tl vererek takas ettim. Kırılmaz cam, kılıf vs 350 lira mâl oldu. Bataryası fark ediyor, saate vuracak olursa 2 saat filan daha fazla ekran süresi verir. Ve note 5 den daha seri geldi. Onun dışında kamera hemen hemen aynı.
  • Package disabler pro nun güncel apk sini nereden bulurum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • theicestorm kullanıcısına yanıt
    Arada bir pil yüzdesini de kaldırıp kullanırsak fayda eder belki

• Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Kastettiğim direk pil ibaresiydi ama aynen onuda yapmak lazım. Gülü seviyorsan dikenine katlanacaksın

• neto_ kullanıcısına yanıt
    Valla iyi bulmuşsunuz. Benim telefon 7 aylık yurtiçi cihazı. Sadece arka cam çatlak servis 200tl istiyor. Üstünede kaskosu var kasko ücretsiz yapıyor. Yurtiçi s7 cihazı için birine mesaj attım. 700 tl istediler.

• Beta güncellemesini Xda da paylaşmışlar
    http://forum.xda-developers.com/note5/development/developer-base-stock-deodexed-touchwiz-t3400611

• 9 kasımda servise verdiğim telefonumu hala ekran ve anakart bekliyoruz diye yapamayan samsung a selam olsun

20. iş günü bittiğinde sıfır cihaz isteğinde bulunabiliyormuşum ama merkeze yazı gidecek vs vs o da uzayacak. galaxy s1 den beri samsung kullanıyorum 1 kere servise işim düştü bu kadar leş bir servis olamaz. istanbul un ortasındaki cihaz 3 haftadır parça bekliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli Komutan -- 29 Kasım 2016; 0:4:16 >
  • Teşekkür ederim.
    Telefon sıfır ve orjinal olacak. Çevremde birinde olsa bir kaç şey var deneyip bakacağım ama kimsede yok nedense.
    Garanti konusu çok önemli bence de, Amerika'dan alınan pek çok üründe uluslararası garanti veriliyor ama gariptir Türkiye'de geçerli olmuyor. Fiyat farkı çok olursa göze alacağım.
    Diğer sorularıma birileri cevap verir diye umuyorum ama forum o kadar hızlı akıyor ki gözden kaçacak sanırım.
    Bir de artırılabilir hafıza olmaması can sıkıcı.

Selamlar.
  • Arkadslar bu ekran paylaşımı hatasını çözebilen varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

Arkadslar bu ekran paylaşımı hatasını çözebilen varmı.

Hocam o hataya neden olan uygulama ne ise onu kaldır. Sonra recovery mod da wipe cache ve wipe dalvik/art yap düzelir. Nasıl yapacam dersen google da bulursun ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

Arkadslar bu ekran paylaşımı hatasını çözebilen varmı.

Ayarlar/uygulama yöneticisi/daha fazla/üste görülebilen uygulamalar. Uygulamalardan tikleri kapat işini hallett sonra tekrar aç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

9 kasımda servise verdiğim telefonumu hala ekran ve anakart bekliyoruz diye yapamayan samsung a selam olsun

20. iş günü bittiğinde sıfır cihaz isteğinde bulunabiliyormuşum ama merkeze yazı gidecek vs vs o da uzayacak. galaxy s1 den beri samsung kullanıyorum 1 kere servise işim düştü bu kadar leş bir servis olamaz. istanbul un ortasındaki cihaz 3 haftadır parça bekliyor...

Aynen katılıyorum bu söylediklerine. 11 Kasım'da servise verdim. hala parça bekliyor. Samsung'un cep telefonu servisi aman Allah Allah diyorum bir daha Allah düşürmesin.

Zaten garantiden de işlem yapmıyorlar boşu boşuna gittim garantili cihaz aldım. Hakikaten tam bir gerizekalıyım ben. Benim neyime gerek garantili cihaz. Çok salağım ben ya. Yanlış anlamayın bunun Samsung'la filan bir ilgisi yok. Yani Amoled ekran yanığını sırf kasasında iki tane çizik var diye garanti dışı bırakan Samsung'da bir sorun yok. Bütün sorun bende. Ekranı arızalı telefonun kasası çizikse garanti dışı kalıyor. Evet sorun bende, kasasını çizdim telefonun. Ekranı bozuldu. Evet evet sorun bende, ben garantili cihaz aldım. Yoksa koskoca dünya firması benimle mi uğraşacak ne alakası var. Bak ne güzel değiştirecek adamlar parça bekliyor 15 gündür sorun yok yani. Parça bi gelsin hemen değiştirecekler.

Bir daha gö.ümü s.seler almam TR garantili Samsung cihaz. Anladın sen onu. gözümü sevseler. Başka ne olacak ki?

Bak sana akrostiş gibi bi şey yaptım:
    SAMSUNG
    Sanki başka marka yokmuş gibi alırız kullanırız seni
    Aptallıksın hepimiz için arıza çıkınca gelir aklımız başımıza
    Mallarını satarsın bize binbir farklı modelle
    Satarsın bizlere doğan görünümlü şahinleri makyajlayıp makyajlayıp yeni diye
    Ucuz olmadığı bile bile
    Ne güzel bir firmasın sen ne güzel ürünlerin var böyle
    Gelirsin ülkemize kaçarsın g.tümüze.

• ersiny699 E kullanıcısına yanıt
    1 Uygulama işlem yapmanızı engelliyor.
    Arkadaşların söylediği yeri açıp tek tek kapatıp, işleminizi yenileyin ki olduğunda hangi uygulama olduğunu öğrenin. Sonra yine ihtiyacınız olacak.
    Bende "swipe home button" isimli uygulama engel oluyor mesela.

• 
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.