Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar wifi %60 a yakın şark yediğinden uygulama yöneticisinden gopgle play hizmetlerinin izinleri kaldırdım.

Ne gini bir sıkıntı olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Package Disabler Pro (Samsung) kurarken Knox lisans için izin istiyor muydu arkadaşlar, var mı hatırlayan? EZ Disabler Pro kurup deneme yapmak istedim ancak kurulumdan sonra ilk açılışta Knox lisans mevzusu çıkarttı karşıma, ben de emin olmadığım için kabul etmedim.
  • hidden track H kullanıcısına yanıt
    Google play hizmetlerini kullanan uygulamalarda sorun yaşayabilirsiniz. İlk aklıma gelen; rehber, takvim gibi senkronizasyon işlemlerinde hata veriyordu benim eski telefonda. İşimi halledene kadar tekrar açıp işim bitince tekrar kapatıyordum

Bahsettiğim hata da bildirim çubuğunda karşınıza çıkıyor zaten.
  • Merhaba andoid yoneticisinde telefonumu bul dedigimde onceden konum kapali bile olsa buluyordu simdi konum acik olmadan bulamiyor wi fi acik 4.5 g acik ayarlarda uzakta baglanti acik konum bulmana ayarlari acik android yoneticisine izin verilmis olmasina ragmen bulamiyor bu problem sizdede varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppemo -- 28 Kasım 2016; 13:8:20 >
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    eyvallah saolasın. aldım hata mesajlarını zaten. konum hariç her şeyi açtım ;=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Package Disabler Pro (Samsung) kurarken Knox lisans için izin istiyor muydu arkadaşlar, var mı hatırlayan? EZ Disabler Pro kurup deneme yapmak istedim ancak kurulumdan sonra ilk açılışta Knox lisans mevzusu çıkarttı karşıma, ben de emin olmadığım için kabul etmedim.

İstedi ve onayladım ben ama. Knox için sıkıntı olur mu?
    Knox nedir tam onu da bilmiyorum da Samsung'lar için önemli bir şey onu biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Package Disabler Pro (Samsung) kurarken Knox lisans için izin istiyor muydu arkadaşlar, var mı hatırlayan? EZ Disabler Pro kurup deneme yapmak istedim ancak kurulumdan sonra ilk açılışta Knox lisans mevzusu çıkarttı karşıma, ben de emin olmadığım için kabul etmedim.

İstiyor kabul edip devam ettim.
  • Teşekkürler arkadaşlar, hatırlayamayınca acaba sadece EZ mi istiyor diye şüpheye düşmüştüm Şimdi iki package disabler ile fantaziler dünyasına dalış yapacağım
  • Hafıza yetmediği için bugün S7 Edge'e geçtim. Daha önce Note 5 kullanan birisi olarak kalemini özleyeceğim, ama hafıza benim için daha önemli. Muhtemelen iki cihazı da biliyorsunuzdur ama sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.
  • http://www.teknolojioku.com/haber/galaxy-note-5-icin-galaxy-note-7-guncellemesi-38580.html

güzel haberler gelmeye başladı... forumda da arkadaş blirtmişti... çok iyi
  • Turkcellden note 5 i inceliyordum ghost screen mi var telefonda? Arka planda yazilar var
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• Demo cihazlarda teşhir ürünlerde son parlaklıkta günlerce bu tanıtım videosu vs gösterildiği için onların izi kalıyor. Standart kullanımda çok zor ghost screen

• theicestorm kullanıcısına yanıt
    Eğer desenli bir wallpaper kullanılıyorsa, arada bir değiştirmek de uzun vadedr faydalı olabilir belki. Ben aynı wallpaper ile aylarca kullanırdım mesela ips ve super clear lcd ekran kullandığım dönemde. Dediğiniz gibi çok uzun süre açık kalması lazım ekranın.

• Bugün arkadaşımın s7 edge telefonu ile benim note 5 in kameralarını karşılaştırdım kısa bi süre , karanlık ortamda test etme imkanı buldum , note 5 açık ara renkleri daha doğru verdi ve daha kaliteli resimler çekti , çok şaşırdım açıkcası
  • murat8550 kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyoruz gelsin artık

• Arkadaşlar merhaba,
    Bilen yazıp yardımcı olursa çok sevinirim.

1. Amerika'daki bir arkadaşıma Note 5 aldırmak ve burada kullanmak istiyorum.
    Acaba şuna dikkat et, buna dikkat et diyeceğiniz bir şey var mı?
    2. İşim gereği power point üzerinde bir şeyler hazırlamam gerekecek. Note 5'te power point kullanıp proje hazırlayan var mı?
    Power point'te Note 5'in kalemini kullanabiliyor muyuz?
    Misal, oraya el yazısı ile bir şey yazsam bunu seçtiğim puntoda misal arial black ile yazılmış gibi dönüştürme, o şekilde kaydetme imkanı var mı?
    3. Note 5'i aldırayım mı, ne dersiniz?

Teşekkür ederim.
  • ppemo P kullanıcısına yanıt
    Bir malumatı olan var mi bu konuda

• adepex kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından telefon getirtme tecrübem olmadığından 2. şıktaki sorularınızdan yanıt vermeye başlayacağım.

Kalem ile yazdıklarınızı veya çizdiklerinizi olduğu gibi slayta gömebiliyorsunuz. Yazı tipi değiştirme ya da elle yazılanı yazıya çevirme var mı bilmiyorum, daha tecrübeli bir arkadaş varsa yardımcı olacaktır. Sorunuza istinaden hızlıca deneme yaptım sizin için, vakit bulduğum zaman daha detaylı incelerim

Cihaz sizin işinizi görecektir diye tahmin ediyorum, alma konusunda ciddi düşünebilirsiniz. Aldırma konusuna gelince, garanti mevzusunu göz önünde bulundurmanız lazım. Cihazı daha ucuza alacağınız için (ve muhtemelen orijinal aldıracaksınız diye düşünüyorum) servislik durum olursa aradaki farkı (bir arıza durumunda) kapatabilir. Arıza yapmazsa o para cebinize kalır o da ayrı bir durum. Tabi Türkiye şartlarındaki servisleri göz önüne alınca, garantili olsa ne olur olmasa ne olur diye de düşünebilirsiniz. Nihai kararı siz vereceksiniz Umarım faydam dokunmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanrupid -- 28 Kasım 2016; 20:18:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Demo cihazlarda teşhir ürünlerde son parlaklıkta günlerce bu tanıtım videosu vs gösterildiği için onların izi kalıyor. Standart kullanımda çok zor ghost screen

Hocam geçen sene 29 ekimde almıştım telefonu ve şuan ghost screen mevcut genelde oto parlaklık ile orta seviyede kullanıyorum status bar ve klavye bariz şekilde ekranımda düz renklerde. Daha önce s4 ve s2 telefonlarımın ekranını bu sebepten değiştirttim garanti kapsamında bunu da vereceğim en yakın zamanda ama bilmeyen anlamaz bu sorunu kullanıma etki etmiyor telefondan aşırı memnunum
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Zaten note5te yaşayan tek tük insan duydum ben. Genelde teşhir ürünlerinde görüyorum. Ben zaten haftada bi 2 haftada bi tema veya wallpaper değiştirdiğim için öyle birşey yaşayacağımı düşünmüyorum. Tek korkum üst bardaki pilin saatin arasındaki iki noktanın ve sinyal işaretinin ghost screen yapması. Saat ve yüzde sürekli değiştiği için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.