Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByR0N

Custom Romlara kernel sayesinde geldiyse bizede gelir . Tabi samsunga baglı . Önemli olan kernele işlemesi . Bakıcaz görücez :D

Şirketler vermiyor genelde. Satış politikası yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam. AOD un gelmesi şüpheli. İnşallah gelir bende seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1ay öncesine kadar new ux de gelmeyecek en fazla kalem özellikleri gelir deniyordu hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

1ay öncesine kadar new ux de gelmeyecek en fazla kalem özellikleri gelir deniyordu hocam.

Yeni UX'u verirler hocam onda bir şey yok. Mesela G3, G4'ün arayüzünü aldı. Fakat çok fazla eksik özellik vardı. :)

Yazılımsal özellik şuan rootlu note 5lerde kullanılabiliyor.😄

• Şuan s7 ailesine 7.0 betasıyla verdiler dediğim güncellemeyi. Bizede tam sürüm şubata kadar gelecek. Sammobiledan bakarsanız eksiği yok fazlası var :) Edge panel hariç aynı güncellemeyi alacağız

G3 G4ten arayüzü aldı fakat g4 ün satışları durdurulup geri çekmediler. Bu kadar kesin konuşmamın sebebi samsung türkiyede çalışan üst düzey yöneticilerden birisiyle telefondan bizzat görüşmüş olmamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andezitt -- 11 Kasım 2016; 14:15:38 >
    AOD nedir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choser

AOD nedir hocam

Always on Display

• quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

Şuan s7 ailesine 7.0 betasıyla verdiler dediğim güncellemeyi. Bizede tam sürüm şubata kadar gelecek. Sammobiledan bakarsanız eksiği yok fazlası var :) Edge panel hariç aynı güncellemeyi alacağız

G3 G4ten arayüzü aldı fakat g4 ün satışları durdurulup geri çekmediler. Bu kadar kesin konuşmamın sebebi samsung türkiyede çalışan üst düzey yöneticilerden birisiyle telefondan bizzat görüşmüş olmamdır

Çok iyi bir haber hocam
    Ekran çözünürlüğü düşürme felan , note 7 de ki yeni spen özellikleri de gelir. Çook iyi

• Beyler telefonun sol alt anten bant kısmının tarafından ekran kırılmış ama nasıl kırılmış bilmiyorum darbe almadı fotoğrafını koyamadım sizce neyden kaynaklı olabilir orda ki cam ufalanip gittihttp://i.hizliresim.com/B8VXOg.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadowhogfer -- 11 Kasım 2016; 15:41:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: furkan qf

Arkadaşlar telefonu şarjdayken kullanmanın bi zararı var mı şarj süresini etkiler mi daha hızlı mı biter şarj

Telefonu şarjdayken zorunlu bir durum olmadığı sürece kullanmayın özellikle oyun oynamayın bu hem şarjdan aldığınız verimi kötü etkiler hem de zaten hızlı şarjdan ısınan telefonun daha fazla ısınmasına neden olur.

Ben sadece video izliyorum ya da sosyal medyada dolaşıyorum yine de şarjı etkiler mi

• furkan qf F kullanıcısına yanıt
    Telefon zaten 1 buçuk saate kadar %100 oluyor bırakında rahat rahat şarj olsun iphone 7 Plus gibi 3 buçuk saatte dolmuyor ya

• Shadowhogfer kullanıcısına yanıt
    7 plus 1.5 günü rahat çıkartıyor ama ben 2. Kez şarja taktığımda abim 7 plusı ilk şarjına takmıştı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Arkadaşlar telefonu şarjdayken kullanmanın bi zararı var mı şarj süresini etkiler mi daha hızlı mı biter şarj

Telefonu şarjdayken zorunlu bir durum olmadığı sürece kullanmayın özellikle oyun oynamayın bu hem şarjdan aldığınız verimi kötü etkiler hem de zaten hızlı şarjdan ısınan telefonun daha fazla ısınmasına neden olur.

Ben sadece video izliyorum ya da sosyal medyada dolaşıyorum yine de şarjı etkiler mi

Zaten hızlı şarj olduğu için hemen şarj oluyor o yüzden şarj olurken beklemenizi öneririm çok acil bir işiniz varsa çıkartın yüzde 40 50 olunca izleyin dizinizi filminizi tekrar takın.

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    benim iç ekran kırıldı servise 620 lira verdim ,bu sırada servis daha ucuzdu telefoncuları gezdim ortalama 700 lira istedi telefoncular
  • Arkadaşlar bugün arabistan romunu yükledim kasım güvenlik güncellemesi gelmişti. Pil konusunda bir değişiklik olmamış hala aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSipahi

Arkadaşlar bugün arabistan romunu yükledim kasım güvenlik güncellemesi gelmişti. Pil konusunda bir değişiklik olmamış hala aynı.

Arayüz değişikliği var mı hocam ?

• KadirSipahi K kullanıcısına yanıt
    BPJ9 mu hocam? O ise sammobileda 10. Ay olarak gözüküyor yani ekim.

• Beyler cihaza indirdiğimiz bir apk ile tek tıklamayla root atma yöntemi ile root atan var mı güvenli mi?

• Guvenlik guncellemesinde arayuz degismez

• 
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.