Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KonT BuraquLa

Merhaba,

Note 5 kullanıcısıyım. Adaptörün soket kısmında erime oldu. Birçok kişi yaşamış sanırım bunu kronik bir sorunmuş garantiye gönderince yeni adaptör falan verirorlar mı acaba?

Adaptörü boşver telefona bişey olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. N920S sürümü 610 mblık güncellemeyle yeni arayüzü almış

C serisine ne zaman geleceği belli mi ve s serisi Türkiyede varmı hangi ülke kullanıyor bu seriyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

Bu saatten sonra Note5'e 2400tl verilmez. Düşmesi gereken fiyatı samsung düşürmedi yani kısaca değerinin üstünde satılıyor. S7 edge ise çok sorunlu bir telefon.

Benim tavsiyem LG G5 olur. Eğer illaki Note5 derseniz ithalatçı garantili kampanya ile falan 1800 lere denk getirip alın.

İphone 6'nin 2400 e yok satıldığı bir piyasada note 5 2400 fazla mı astronomik?Bence degil

Bu yanlış bir düşünce. Bu şekilde düşünen biri note5 in hakkı 3000tl desin ve samsunga bağışta bulunsun.

Yok ben hakkının 5 bin TL + kurban olduğunu düşünüyorum. 2400 çok az

Güzel.

• Kore diye biliyorum. Arayüz ne zaman gelir bilmiyorum fakat note7 deki tüm özellikler en geç şubata kadar updatelerle gelecek. (Göz taraması gibi donanımsal olanlar hariç)

Edit: bu tarz güncellemelerde en fazla 1 hafta falan farkediyor. Sürüm güncellemesi değil çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andezitt -- 10 Kasım 2016; 19:42:19 >
  • Şu telefonu kılıflı kullanırken içim acıyor çok şık yav

• andezitt A kullanıcısına yanıt
    çok sevindirici bir haber inşallah pilini de düzeltirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam kaynak gösterebilir misiniz sammobile ya da başka bir sitede bulamadım haber ya da rom.
  • KadirSipahi K kullanıcısına yanıt
    Android system web wiew güncellendi bu arada.

Bende kaynak bulamadım açıkçası zaten Nougat ile gelir gelirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadowhogfer

çok sevindirici bir haber inşallah pilini de düzeltirler

O konuda emin olmayın hiç.

• KadirSipahi K kullanıcısına yanıt
    N920S sürümünü gruptan bir arkadaş ss atmıştı. Onun dışında sammobile firmwares dan bugün güncelleme geldiğini görebilirsiniz.

Onun dışında söylediğim şeyin kaynağını belirtemem. Fakat emin olun Türkiye nin sağlam yerinden geldi :)

Edit: Bu gece veya 1 2 gün içinde bir güncelleme gelecek. Bunun içeriğinden emin değilim fakat Koreye gelen güncellemeyle aynı içerikteyse yeni arayüz gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andezitt -- 10 Kasım 2016; 22:05:22 >
    Fotoğraf yüklenmiyor yoksa n920s e gelen güncellemeyi atacaktım. Kusurabakmayın

• Pili guncelleme ile duzeltmezlerse alsinlar o guncellemeyi evde oyun oynasinlar. Bi onceki surum ile arasinda nerdeyse %40 sarj kaybi var. Bu neyin kafasi anlamiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Fotoğraf yüklenmiyor yoksa n920s e gelen güncellemeyi atacaktım. Kusurabakmayın

hizliresim.com gibi sitelere yükleyip buraya link bırakabilirsiniz hocam.

• note5de kronik problemler var mı ?

İthalatçı garantili almayı düşünüyorum... Bir sıkıntı yaşatır mı ?
  • http://hizliresim.com/B8J3RM N920S e gelen güncelleme. Diğer özelliklerin geleceği haberinde kaynağım gerçekten sağlam. Bu benin arkadaşımın hesabı theicestorm nickli hesabın sahibiyim normalde. Bilenler bilir. Boş şeyler söylemedim burada daha önce hiç.

• quote:

http://hizliresim.com/B8J3RM N920S e gelen güncelleme. Diğer özelliklerin geleceği haberinde kaynağım gerçekten sağlam. Bu benin arkadaşımın hesabı theicestorm nickli hesabın sahibiyim normalde. Bilenler bilir. Boş şeyler söylemedim burada daha önce hiç.

Bu güncelleme için 1-2 gün mü diyorsunuz ? (N920C için)

Senin hesaba noldu hocam :)

• Suudi Arabistan'a bpj9 güncellemesi geldi bugün. İçeriğini bilmiyorum fakat arabistana güncelleme geldiği gün bizede geliyor genelde.

Bu denli büyük bir güncelleme gelir mi bugün yaron bilemiyorum fakat en geç şubata kadar note7nin bütün yazılımsal özellikleri bizlerde olacak. Bu çok değil 1.5 2 aylık bir süre içinde UPDATELERLE gelecek. Şuanda sadece bunu söyleyebiliyorum. Bunu burada açıklamam bile kaynağımı sıkıntıya sokuyor. Sadece bu kadarını söyleyeyim

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Kısaltma hakaret yüzünden 7 gün uzaklaştırma aldı 4 5 günü falan kaldı.

• quote:

Suudi Arabistan'a bpj9 güncellemesi geldi bugün. İçeriğini bilmiyorum fakat arabistana güncelleme geldiği gün bizede geliyor genelde.

Bu denli büyük bir güncelleme gelir mi bugün yaron bilemiyorum fakat en geç şubata kadar note7nin bütün yazılımsal özellikleri bizlerde olacak. Bu çok değil 1.5 2 aylık bir süre içinde UPDATELERLE gelecek. Şuanda sadece bunu söyleyebiliyorum. Bunu burada açıklamam bile kaynağımı sıkıntıya sokuyor. Sadece bu kadarını söyleyeyim

Umarım kısa sürede yeni arayüze geçeriz. O arayüz gerçekten çok daha kullanışlı duruyor. Teşekkürler cevaplarınız için. :)

• 
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.