Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.323
Cevap
77
Favori
167.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba telefonun geldi mi? Benim geldi lakin ailemin yanına gönderttiğimden daha kavuşamadım :D
  • kimi1903 K kullanıcısına yanıt
    dün kargolayacağız, bugün de kargo bilgilerini görebilirsiniz diyorlardı.

ben yurtdışında olduğum için hiç fikrim yok, bizimkiler alacak telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

quote:

Orijinalden alıntı: mustafakumbar

quote:

Orijinalden alıntı: prof.intörn

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mediamarkt.com.tr 'den alıpta kargosu gelen var mı ?

Benimki halen "Sipariş Tarihi:15.04.2015" "{0}-{1} Günde GönderiHazırlanıyor" diye görünüyor..

Bende 17 sinde siparis verdim hala ellerinde ürün yok. Sizin sipariste var mı bir gelisme

Uzun uğraşlar neticesinde bugün faturalandırıp akşam üstü kargoya vereceklerini söylediler, ama internet sitelerinde bir değişiklik yok kargo yapıldığına dair.

Yarin sabah bir daha arayacağım.

Ne dediniz kimle görüştunuz banada ipucu verin ben günde üç beş defa musteri hizmetlerini arıyorum ama netice yok . Ürün stokta yok diyorlar

Telefona her sefer farklı kişi çıkıyor, az önce tekrar aradım bugün saat 14:00 e kadar kargo yapılacağı bilgsi var dedi.

Olumsuz cevap alsaydım siparişi iptal edecektim.

Aslında akşam bi niyetlendim ama sonra sabahı beklerim diye vaz geçtim.

Hepsiburda da 1.999 TL idi akşam 100 TL Bonus ve 150TL Çek veriyordu. ama şimdi 2.099 TL olmuş.

Biraz önce görüştüm bende . Bana hala en kisa süre içinde diyorlar , iptal etsem mi diye düşünüyorum. Hazır almışım pek canımda iptal etmek istemiyor

Çok şükür bugün aradılar kargoya vermişler, yarin tatil cuma inşallah gelir. İnşallah sizinkide gelir benimki bronz idi, bir arkadaş siyah almıştı onunki hemen geldi. Sizinki ne renkti ?

Dün akşam üzeri telefonunuz kargoya verildi diye mesaj geldi.bu sabah erkenden dağıtıma çıkmadan gittim şubeden teslim aldım. Bugün sadece ilköğretim Vs tatil. Benim telefonda bronz hatta bu mesajda yeni telefondan

Hayırlı olsun hocam beklemeye değidi ama müşteri hizmetlerinde iş yok Media Markt'ın...

Ne kadara ve nereden aldınız N910H mı cq mu ?

Cq media marketten 1899tl ye geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler hepsiburada. Com dan note 4 almak üzereyim. Telefon samsung Türkiye garantili dimi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adriyatik94 A kullanıcısına yanıt
    Senin durum daha kötüymüş tamam :D Ben anneme jelatinli mi diye alınca bak dedim jelatinliymiş neyse ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler hepsiburada. Com dan note 4 almak üzereyim. Telefon samsung Türkiye garantili dimi?

Cq ise evet.

• Evet hocam alabilirsin samsung garantili. Gittigidiyordan almasam oradan alırdım ben de
  • Hayırlısı bakalım ben de verdim siparişi hepsiburadadan. Hızlı teslimatı Seçtim, akşam 6dan sonraki Siparişler ertesi gün teslim edilir yazıyor ama yarın gelir mi ki

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    pazar günü kurye firmaları çalışmıyor malesef...
  • gokmay kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de öyle düşünüyordum ki zaten verilmemiş kargoya. O zaman hızlı gönderiyi niye seçtirtiyor sistem, fazla Ücret alıyorlar.

• Arkadaşlar annem kargoyla gelen faturayı atmış da garantiye gönderme durumunda fatura gerekli mi? Bir arkadaşım gerekli diyor, bir başkası da imeiden çıkar garantili olup olmadığı ben kaç kere değiştirdim gerek yok diyor?
  • kimi1903 K kullanıcısına yanıt
    Note 3 ümü 3 kez garantiye verdim Beşiktaş ve Kadıköy yetkili servise sistemden gözüküyor hiç istemediler depodan çıkış yılı gözüküyor. Fatura olursa ay da gözüküyor diye biliyorum...
  • seas79 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben de işte bu tam ne zaman garantisinin başladığı imeiden gözükür mü bilmediğimden sorayım dedim. Fatura için mesaj gönderdim bakalım yollarlarsa daha iyi olur
  • Arkadaslar gecen sormuştum Cvp gelmedi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim Gittigidiyor indirimden aldığımız Note 4 24.04.2015 günü elimize gecti jelatin falan hersey tas tamammış yanlız içinden Turkcell Uygulamaları çıkmış bu normalmi ? imei sorguladım E devlette kayıt 24.04.2015 kvk da 15.04.2015 bu normal mi yoksa cihazı baska biri almış kullanmadan iade etmiş mi diyebiliriz ?

• burak235 B kullanıcısına yanıt
    Bu konuyla alakalı bir bilgim yok lakin turkcelle anlaşmalı alınmış olabilir fikri geldi aklıma. Bir telefoncuya sor istersen bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi1903

Bu konuyla alakalı bir bilgim yok lakin turkcelle anlaşmalı alınmış olabilir fikri geldi aklıma. Bir telefoncuya sor istersen bunu.

Genellikle menü yüklü telefonlar bu fatura tahattütü ile alınan cihazlarda yüklü oluyor. Eskiden millet kredi kartına taksitle alıp götürüp satardı nakite çevirmek için şimdi ise fatura üzerinden alıp satıyorlar. Eğer türkcell avea yada vodafone ne ise bunların menüleri yüklü ise buralardan taksitle alınıp geri nakite çevirmek için satılan cihazlar olma olasılığı çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi1903

Arkadaşlar annem kargoyla gelen faturayı atmış da garantiye gönderme durumunda fatura gerekli mi? Bir arkadaşım gerekli diyor, bir başkası da imeiden çıkar garantili olup olmadığı ben kaç kere değiştirdim gerek yok diyor?

samsung türkiyeye 2-3 kere sordum.... garanti için hem fatura hemde garanti belgesi gerekli.... cihaz arkasındaki samsung türkiye garantisi sticker ı ve hatta IMEI numarası tek başına yeterli değil....
    samsung türkiye sitesinde de bu yönde bilgi mevcut

http://www.samsung.com/tr/support/warranty/

Ürününüzün garanti belgesi, faturasının fotokopisi ile model ve seri numarasını belirterek daha kısa sürede yardım alabilirsiniz.

ayrıca
    http://tuketici.gtb.gov.tr/data/520c95c9487c8e456407b210/GarantiBelgesiHakkindaBilinmesigerekenler.pdf
    der ki

Satın alınan bir ürünün garanti belgesi olmaması halinde veya garanti belgesinin
    verilmemesi halinde tüketici haklarından söz edilemez mi? Edilirse tüketicinin ne gibi
    hakları vardır?
    Garanti belgesi ile satılmak zorunda olan bir mal için satıcı tarafından garanti belgesinin
    verilmemesi cezai sorumluluk gerektirmektedir. Ancak böyle bir durumda tüketicinin yasadan
    doğan hakları kaybolmaz. Yeterki tüketici fatura veya satış fişi gibi o ürünle ilgili olarak diğer
    belgelere sahip olsun.
    Tüketicinin, gerek garanti belgesini düzenleyen, gerekse ayıplı malı düzenleyen maddeler
    kapsamında hakkını araması mümkün bulunmaktadır.

anlayacağınız üzere Türkiye şartlarında hem FATURA ve hem de GARANTİ BELGESİNE sahip olmanız tüketici olarak haklarınızı arayabilmeniz için şart gözüküyor.... yani kendinizi garantiye almak için ikisini de isteyin veya ikisini de veren yerden alışveriş edin..... ikisi de birbirini destekliyor... yasal anlamda kimi yerde biri kimi yerde diğeri lazım oluyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 27 Nisan 2015; 22:54:11 >

• 100 TL BONUS kullanan var mı hala cevap gelmedi Hepsiburada dan.
  • Anladım hocam teşekkürler, faturamı tekrardan göndereceklerini söylediler zaten
  • nunkyy N kullanıcısına yanıt
    Evet öyle gibi. Benden de turkcell uygulamaları çıktı ya Menüden silinemiyor bir de bu ugulamalar değil mi rootlamadan?
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.