Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.323
Cevap
77
Favori
167.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S6 ile Note 4 ü kıyaslarsak hangisi daha iyidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

quote:

Orijinalden alıntı: adriyatik94

aynen öyle oldu sanırım. gold rengi istiyordum ben bi de, son 1 adet kalmıştı ben alınca bitmişti, şuan 2249 galiba gold'u, öbürleri de 2149 olması lazım

size de hayırlı olsun,epeydir takip ediyorum bu fiyatların altına çok düştüğünü görmedim.

Arkadaslar tekrar yaziyorum.bu urunlerin toptan satisini yapan firmada musteri temsilcisiyim.burada yazilan bir cok firmanin fiyatlarindan daha uygun fiyata urunleri temin edebilirim.ayni sekilde diger distrubutor ve ithalatci garantili bircok firmanin urunu hakkinda bilgi alabilirsiniz.pm ile fiyatlari sorunuz.

Fiyatları buraya yazsan daha iyi olur...

Hocam fiyatlar gunluk degismektedir.ve firma prensipleri geregi buraya yazamam.ama ikinci el bolumune bir konu acmayi dusunuyorum.bu arada note 4 de samsung un gecenlerde saticilar icin puan kampanyasi vardi ve oldukca yuksek rakamliydi.bu urunlerden piyasada suan satilan varsa 1990 2000 seviyesinden satiliyor.ama kalite olarak eski cq serisiyle yeni cq serisi bir olmayabilir.cihazlarin pil ve kulaklik yada kasa boya kaliteleri bir olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omfarcan -- 24 Nisan 2015; 7:43:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• omfarcan kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma ama ben de prensip gereği açık ve net olmayan gizli kapaklı alis-verisleri hiç sevmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Kusura bakma ama ben de prensip gereği açık ve net olmayan gizli kapaklı alis-verisleri hiç sevmem.

gizli kapaklı iş yapan yok sadece fiyatları buraya yazamıyorum.yoksa sizlere havelenizi yapın cihazınızı sonra kargo yapıp yollarım demedim.istediğiniz yerden almakta özgürsünüz.
  • hepsiburada da satılan note 4 64 bit mi 32 bit mi bilgisi olan?
  • omfarcan kullanıcısına yanıt
    Gizli kapaklı lafını, fiyatları özelden yazma konusunda söyledim ben. Burası bir forum ve Sıcak Fırsatlar bölümü. Firmalar da satış yapıyor şahıslar da. Zaten fiyat belirtmeden ilan açmak - satış yapmak forum kurallarına göre yasak. Fiyatı, garantisi, firması, web sitesi hakkında bilgi veremeyen kişilerin satış yapma şansı yok malesef. Kendinizi/Firmanızı gizlemek yerine tanıtın ve fiyatınızı söyleyin ki, alış - veriş şekline bırakın uradaki arkadaşlar karar versin...
  • Sanırım hepsiburada dan bugun sipariş veriyorum. Beyaz olacak

• dün gece 1 gibi hepsiburada.com dan siyah olanından sipariş verdim.
    1,999 tl, 100 tl bonus, 150 hediye çeki. (çekler 75+75 ayrı ayrı kullanılacak, ayrı ayrı en az 200 tl lik sepet olacak v.b.)

4-5 gündür takip ediyorum hepsiburada.com'u. note 4'ün fiyatını aygı gün içinde 1,999 veya 2,099 TL yapıyorlar.
    Hatta 1,999 tl yaptıklarında ana sayfada günün fırsatı diye yazıyor, kalan süre olarak kaç gün kaç saat kaldı diye yazıyorlar, 4-5 saat sonra bir bakıyorsun 2,099 olmuş :)
    çok ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkngrlr

hepsiburada da satılan note 4 64 bit mi 32 bit mi bilgisi olan?

Note 4'ün dünyada 64 bit olanı yok. Note 5'e inşallah. 3G ve 4G olanı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 24 Nisan 2015; 14:27:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

hocam sağolun cevapladığınız için. 64 bit ve 32 bit arasında günlük kullanımda çok hissedilir bir fark olacak mıdır peki ?
  • Hepsiburada eğleniyor bizimle sanırım.

Aynı gün içinde fiyat değişiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

hocam sağolun cevapladığınız için. 64 bit ve 32 bit arasında günlük kullanımda çok hissedilir bir fark olacak mıdır peki ?

Onu ancak zaman gösterir. Zamanla marketteki uygulama ve oyunlar da 64 bit uyumlu hale gelirse bir fark olur elbette. Ama ne derece olur ve ne kadar hissedilir bilemem. Bu olana kadar da epey zaman geçecektir. Exynos işlemcili olan aslında 64 bit ama samsung diğer sürümü laanlar dava açar diye çekirdekten kitlemiş. Şuanki performansı gayet yeterli tabiki. Amacınız 4-5 yılsa da zaten 64 bit bile olsa o akdar yıl güncelleme alamayacağı için yine sorun olur. Malesef exynos işlemcili olanlara fazla rom çıkmıyor zira samsung sürücü kodlarını filan vermek istemiyor. O yüzden ilerde rom bulmak da sorun olaiblir. Snapdragon 805 olanda 4G varsa en iyi seçim o olur gibi geliyor. Ben bu sıkıntıları yaşamak istemediğim için note 5'i bekliyorum. Ama yok cammış, metalmiş bilmem neymiş diye pili çıkmayan, pahalı bir telefon oalrak gelirse bozuk s4 miniyle devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Renk olarak altın veya beyaz düşünüyorum ama sizler ne dersiniz acaba ?

Kesinlikle GOLD. note 3 olmadigida daha kolay anlasiliyor

• Ben altın rengini pek beğenmedim. Çok fazla kadınsı. Varak ayna çerçevesi tonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolalper -- 24 Nisan 2015; 20:33:51 >
  • hepsiburada da satılan note 4 ler samsung türkiye garantili mi???
  • Arkadaslar gecen Gittigidiyor indirimden aldığımız Note 4 bugun elimize gecti jelatin falan hersey tas tamammış yanlış içinden Turkcell Uygulamaları çıkmış bu normalmi ? imei sorguladım E devlette kayıt 24.04 kvk da 15.04 bu normal mi yoksa cihazı baska biri almış kullanmadan iade etmiş mi diyebiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: prof.intörn

quote:

Orijinalden alıntı: mustafakumbar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mediamarkt.com.tr 'den alıpta kargosu gelen var mı ?

Benimki halen "Sipariş Tarihi:15.04.2015" "{0}-{1} Günde GönderiHazırlanıyor" diye görünüyor..

Bende 17 sinde siparis verdim hala ellerinde ürün yok. Sizin sipariste var mı bir gelisme

Uzun uğraşlar neticesinde bugün faturalandırıp akşam üstü kargoya vereceklerini söylediler, ama internet sitelerinde bir değişiklik yok kargo yapıldığına dair.

Yarin sabah bir daha arayacağım.

Ne dediniz kimle görüştunuz banada ipucu verin ben günde üç beş defa musteri hizmetlerini arıyorum ama netice yok . Ürün stokta yok diyorlar

Telefona her sefer farklı kişi çıkıyor, az önce tekrar aradım bugün saat 14:00 e kadar kargo yapılacağı bilgsi var dedi.

Olumsuz cevap alsaydım siparişi iptal edecektim.

Aslında akşam bi niyetlendim ama sonra sabahı beklerim diye vaz geçtim.

Hepsiburda da 1.999 TL idi akşam 100 TL Bonus ve 150TL Çek veriyordu. ama şimdi 2.099 TL olmuş.

Biraz önce görüştüm bende . Bana hala en kisa süre içinde diyorlar , iptal etsem mi diye düşünüyorum. Hazır almışım pek canımda iptal etmek istemiyor

Çok şükür bugün aradılar kargoya vermişler, yarin tatil cuma inşallah gelir. İnşallah sizinkide gelir benimki bronz idi, bir arkadaş siyah almıştı onunki hemen geldi. Sizinki ne renkti ?

Dün akşam üzeri telefonunuz kargoya verildi diye mesaj geldi.bu sabah erkenden dağıtıma çıkmadan gittim şubeden teslim aldım. Bugün sadece ilköğretim Vs tatil. Benim telefonda bronz hatta bu mesajda yeni telefondan

Hayırlı olsun hocam beklemeye değidi ama müşteri hizmetlerinde iş yok Media Markt'ın...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benimki halen "Sipariş Tarihi:15.04.2015" "{0}-{1} Günde GönderiHazırlanıyor" diye görünüyor..

Bende 17 sinde siparis verdim hala ellerinde ürün yok. Sizin sipariste var mı bir gelisme

Uzun uğraşlar neticesinde bugün faturalandırıp akşam üstü kargoya vereceklerini söylediler, ama internet sitelerinde bir değişiklik yok kargo yapıldığına dair.

Ne dediniz kimle görüştunuz banada ipucu verin ben günde üç beş defa musteri hizmetlerini arıyorum ama netice yok . Ürün stokta yok diyorlar

Telefona her sefer farklı kişi çıkıyor, az önce tekrar aradım bugün saat 14:00 e kadar kargo yapılacağı bilgsi var dedi.

Hepsiburda da 1.999 TL idi akşam 100 TL Bonus ve 150TL Çek veriyordu. ama şimdi 2.099 TL olmuş.

Biraz önce görüştüm bende . Bana hala en kisa süre içinde diyorlar , iptal etsem mi diye düşünüyorum. Hazır almışım pek canımda iptal etmek istemiyor

Çok şükür bugün aradılar kargoya vermişler, yarin tatil cuma inşallah gelir. İnşallah sizinkide gelir benimki bronz idi, bir arkadaş siyah almıştı onunki hemen geldi. Sizinki ne renkti ?

Dün akşam üzeri telefonunuz kargoya verildi diye mesaj geldi.bu sabah erkenden dağıtıma çıkmadan gittim şubeden teslim aldım. Bugün sadece ilköğretim Vs tatil. Benim telefonda bronz hatta bu mesajda yeni telefondan

Hayırlı olsun hocam beklemeye değidi ama müşteri hizmetlerinde iş yok Media Markt'ın...

Tesekkurler..Sizde aldınız mı telefonunuzu?
    Ne müşteri hizmetlerinde is var ne de mobil sitesi olsun uygulaması olsun sosyal platformda tirt

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne kadara ve nereden aldınız N910H mı cq mu ?

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.