Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.319
Cevap
96
Favori
160.403
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4335 Mesaj
      05 Mayıs 2015 08:16:42

Nedir yanlış olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1787 Mesaj
      05 Mayıs 2015 09:17:59
      N11 de anneler günü indirimi basıl kullanılıyor ? Bugün almak istiyorum, yardımcı olurmusunuz..

• Binbaşı
      1320 Mesaj
      05 Mayıs 2015 09:51:30
      quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Nedir yanlış olan?

parafgünüm max 25 puan verir. konaklama ise 5 ile değil 4'le çarpılır.

3-5 liralık hediye çeki kullanımına referans vermiyorum. 100tl altı satışları referans olarak kabul etmiyorum. hediye çeki satışından kazandıklarımla sokak hayvanlarına mama alıyorum ||
      profili kapalı ve yeni üyelerle alım-satım işlemi yapmıyorum...
    • Yarbay
      4335 Mesaj
      05 Mayıs 2015 09:57:48

Malesef yanlış biliyorsun, kafa karıştırma hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 5 Mayıs 2015; 9:58:15 >
      |
      |

• Binbaşı
      1320 Mesaj
      05 Mayıs 2015 10:29:40
      quote:

Malesef yanlış biliyorsun, kafa karıştırma hiç.

bu bilmiş tavırlara da hastayım arkadaş. kafa karıştırma filan. asıl kafa karıştıran sensin tatilde katsayı 5 demişsin. tatil diye bir şey yok. tur pakedi 5 ile çarpılır. konaklama 4 ile çarpılır.

quote:

parafgünüm parafpara

EKSTRA PARAFPARA uygulaması kapsamında, seçilen özel gün içerisinde yapılan harcamalardan 5 kat ParafPara kazanılacaktır. Kazanılabilecek maksimum ParafPara 20 TL'dir.

3-5 liralık hediye çeki kullanımına referans vermiyorum. 100tl altı satışları referans olarak kabul etmiyorum. hediye çeki satışından kazandıklarımla sokak hayvanlarına mama alıyorum ||
      profili kapalı ve yeni üyelerle alım-satım işlemi yapmıyorum...
    • Yarbay
      4335 Mesaj
      05 Mayıs 2015 10:54:50

Keşke hasta olmayı değil de önce saygılı olmayı öğrenebilseydin, birazcık araştırsaydın ve neler paylaştığıma baksaydın.

*Paraf günüm en fazla 25 puan veriyor demiştin bu yanlış bilgi. Doğrusu sitenin veeceği puana ilaveten en fazla 20 puan verir. Sonradan puan kısmını öğrenip yazmışsın kendi anlışını düzeltmişsin iyi olmuş.

*Tatil derken neyi kastettiğim belli, konaklama yazmadım özellikle.

*Diğer konuya eklemiştim buraya da tabloyu ekliyorum, bilmyenelere faydası olsun...:

|
      |

• Yarbay
      4335 Mesaj
      05 Mayıs 2015 11:37:14

10 Mayısa kadar sürüyor kampanya. Detaylarına aşağıdalki konudan bakabilirsin:

Anneler Günü Kampanyası [PARAF/PARAFLY]
      http://forum.donanimhaber.com/m_105295017/f_//tm.htm#105295017

Kampany şartları dahilinde Paraf kartını kullanarak direkt alışveriş yapabilirsin.
      |
      |
      yaki83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1787 Mesaj
      05 Mayıs 2015 11:47:19
      Paraf yok usta en uygun 1950 mi note 4 gold bu durumda ?

• Yarbay
      4335 Mesaj
      05 Mayıs 2015 11:54:37

Bir arkadaşın mesajı var, buna da bak istersen. Ama bonus kart gerekiyor bunda da. Genelde bir kartın varsa avantaj yakalayabiliyorsun, yoksa malesef kazık...:(

quote:

Orijinalden alıntı: turnasuyu

Bu linkte samsung Türkiye garantili cihazı kombolar ile 1785 tl ye alabilirsiniz arkadaşlar: http://www.n11.com/samsung-n910cq-galaxy-note-4-cep-telefonu-P35070552

1949- 33(anneler günü indirimi)-111( bonus puan)- 20( bkm expess mobil)= 1785 tl.
      |
      |
      yaki83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1579 Mesaj
      05 Mayıs 2015 14:30:06
      Arkadaşlar hiç EDGE için kampanya bilgisi yok mudur?
      |
      |

Bir gün
    • Teğmen
      191 Mesaj
      05 Mayıs 2015 14:33:13
      quote:

Bu linkte samsung Türkiye garantili cihazı kombolar ile 1785 tl ye alabilirsiniz arkadaşlar: http://www.n11.com/samsung-n910cq-galaxy-note-4-cep-telefonu-P35070552

1949- 33(anneler günü indirimi)-111( bonus puan)- 20( bkm expess mobil)= 1785 tl.

Siz buradan aldınız mı ürünü? Aynı fiyata veren diğer satıcı Turkcell uygulamalrı olan telefon satıyor. Alan arkadaş da söylemiş zaten. Turkcell cihazlarına lolipop güncellemesi gelmediğini söylediler forumda, bu yüzden almak istemiyorum.

• Teğmen
      191 Mesaj
      05 Mayıs 2015 15:39:45
      quote:

Orijinalden alıntı: jacq!

quote:

Siz buradan aldınız mı ürünü? Aynı fiyata veren diğer satıcı Turkcell uygulamalrı olan telefon satıyor. Alan arkadaş da söylemiş zaten. Turkcell cihazlarına lolipop güncellemesi gelmediğini söylediler forumda, bu yüzden almak istemiyorum.

Ben şu linkten almıştım:http://www.n11.com/samsung-galaxy-sm-n910cq-note-4-cep-telefonu-samsung-turkiye-P35713900

Samsung Türkiye garantili. Turkcell programları yoktu. Dikkatimi çeken şey genelde KVK ve Genpa garantisi yazan cihazlarda Turkcell uygulamaları çıkıyor. Samsung Türkiye garantisi yazanlarda çıkma olasılığı daha düşük. Benim aldığım yerde de bir yorumcu Türkcell uygulamalarının çıktığını söylemiş. Biraz şans işi galiba. Cihazı almadan önce mağazaya soru sor kısmından satıcıdan bu konuyla ilgili bilgi almak yerinde olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turnasuyu -- 5 Mayıs 2015; 15:48:07 >
      |
      |

LG 49UH850V
      SAMSUNG GALAXY S8
      SAMSUNG 60 KS8000
      2013 TİGUAN CHROME EDİTİON 1.4 TSİ BLUEMOTION 160HP DSG

• Teğmen
      191 Mesaj
      05 Mayıs 2015 15:54:33
      Evet dediğinizi yaptım hocam, ama o linkten alan var mı diye yine bi teyit etmek istedim.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      308 Mesaj
      06 Mayıs 2015 07:41:02
      Arkadaşlar, yakın zaman Note 4 almak istiyorum.

kısa bir iki sorum olucak:

N910CQ modelinden daha iyi bir model var mı türkiyede alabileceğimiz? yoksa herkes n910cq mu alıyor? Amerika modellerine göre eksikleri var mı?

Samsung Garantili ve mümkünse elden almak istiyorum. bu sebeple 2000 TL ye kadar çıkabilirim sıcak fırsat konusunda. NEreden almamı önerirsiniz?

teşekkürler
      |
      |

• Yüzbaşı
      308 Mesaj
      06 Mayıs 2015 18:12:52
      quote:

MM'ta Note 4 Beyaz ve siyah renkler tekrar stoğa girmiş. 2.199 - 300 (TL indirim kuponu ile) = 1.899,- TL

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/shop/0415-gsm-kapali-devre.html?gclid=CPSRooqs9cQCFSLlwgodzUsAxg

300 tl indirim kuponuna nereden ulaşabiliriz?
      |
      |

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      06 Mayıs 2015 18:19:13
      quote:

MM'ta Note 4 Beyaz ve siyah renkler tekrar stoğa girmiş. 2.199 - 300 (TL indirim kuponu ile) = 1.899,- TL

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/shop/0415-gsm-kapali-devre.html?gclid=CPSRooqs9cQCFSLlwgodzUsAxg

Bu ürün cq modeli mi acaba? Bir de garantisi ne acaba?
      |
      |

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      06 Mayıs 2015 18:55:25
      quote:

Bu kampanya sayfasındaki indirim kodu 10-19 Nisan tarihleri arasında sadece mediamarkt.com.tr’de geçerlidir ve kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır.

• Yarbay
      4335 Mesaj
      06 Mayıs 2015 19:02:09

Evet tarih kısıtlaması varmış, MM keşke sayfayı düzeltseymiş....

Mesajımı sildim kafa karıştırmasın diye....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 6 Mayıs 2015; 20:05:14 >
      |
      |
      SoNKaLe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      82 Mesaj
      07 Mayıs 2015 18:05:52
      arkadaslar kliksadan distiribitor garantili gold rengi siparis verdim.almadan once kodunu ogrenmek istemistim fakat geri donmelerini beklemeden siparis verdim.cihaz n910fq kodluymus.siparisi iptal edip cq bir cihazmi almalimiyim.yardimci olmanizi rica edicem.simdiden tesekkurler

• Binbaşı
      1000 Mesaj
      10 Mayıs 2015 08:09:09
      Merhaba bu telefonu samsung Türkiye garantili ve turkcell programları olmadan uygun fiyata alabileceğimiz yer yok mu? Nereye baksam cq modellerinde turkcell uygulaması yüklü olarak geldiği yazıyor çözüm aslında basit orijinal rom yükleriz olur biter ama bu seferde garanti dışı kalıyormuş.

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.