Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39103911391239133914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    en az note8 almanızı tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. Yakın zamanda şarj entegresi degiseniniz oldu mu.? Telefon şarja bağlayınca kırmızı ışık yanıyor. Batarya simgesinde şimşek işareti yanmiyor. Şarj olmuyor. Pil ayarı ekranında sarj oluyor yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

evet sattım. huawei p30 lite aldım. note 4 ün kasasını yenilettirip yeni orjinal batarya taktırttım. bu hali ile takasta 1250 ye gitti. p30 lite de 8 günlük cihazdı. 2250 ye onu verdiler. yani 1000 tlye yeni tel aldım.

Alıntıları Göster
    Ben eşimin note 4 'ü 650TL gibi vermeyi düşünüyordum. 1250TL 2 katı fark var..

Çok ucuza demişim o zaman?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: andios

Ben eşimin note 4 'ü 650TL gibi vermeyi düşünüyordum. 1250TL 2 katı fark var..

Çok ucuza demişim o zaman?..

Alıntıları Göster
    Kozmetik açıdan ve pil olarak durumu önemli. 200 e kasa değişimi 140 a da orijinal pil taktırdım. Yani 350 lira masrafı düşersek 900 e satmış oldum. Siz takas yapacaksanız 650 düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Kozmetik açıdan ve pil olarak durumu önemli. 200 e kasa değişimi 140 a da orijinal pil taktırdım. Yani 350 lira masrafı düşersek 900 e satmış oldum. Siz takas yapacaksanız 650 düşük.

Alıntıları Göster
    Bana sorarsanız açılmış bir telefon yada parçaları değişiş bir telefon yerine kasada çiziği de olsa orjinal almayı tercih ederim.
    O nedenle hiç girmedim yenileme işine. Bir defa açıldığı mı fabrikadan çıktığı gibi kapanmıyor çünkü.

Takas değil direkt elden vereceğim. Neyse 1 kişiye 650 dedim almazsa fiyatı bende 900TL gibi belirlerim sahibindene veririm :)

• kerem3474 K kullanıcısına yanıt
    Şarj entegresi derken şarj soketinden mi bahsediyorsunuz? Ben 7-8ay önce 150 TL ye şarj soketinin tamamını değiştirdim şu an sorunsuz kullanıyorum.

• Arkadaşlar su note 4 icin cikan ve suanda en son güncelleme olan "N910CXXU2DRI1" guncellemesini çıktığı günden bu yana okuduğum yorumlar neticesinde kurmamistim. 1 hafta öncesinde bir sabah uyandığımda güncellemenin kurulduğunu gördüm, neyse konuya geleyim 1 haftadır telefonumun şarjı su gibi gidiyor mesela gece sarjim gece 100 iken ultra güçtasarruf moduna alıyorum ve sabah kalktığımda sarjim yuzde 2 yada 3 oluyor. Yani telefon bosta iken bile enerji harcıyor. Pil uygulamasina baktigimda da anormal bir durum gözükmüyor. Telefonumda guncellemeyi almadan önce hic bir sikinti yoktu, ne olduysa guncellemeden sonra oldu. Ayrica birde telefonumun bataryasini cıkartip takinca telefon açılmıyor, ancak sarja takarsam acabiliyorum. Telefonuma yaklasik 3 tane orjinal batarya taktim ama sorun yine ayni prize takmadan telefon açılmiyor. Boyle bir sorunum var arkadaşlar, sirf bu yuzden maddi durumum da iyi olmadigi halde yeni telefonlara bakmaya basladim, halbuki note 4 den cok memnumdum. Telefon takii guncelleme alana kadar. Bu sorunum ile ilgili yardimci olabilecek yada cozum onerisi sunabilecek arkadaslarimin yardimlarini bekliyorum. Cevaplarıniz icin simdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Bende uzun bir tereddütten sonra android 7 olan refined nougat 6 yı kurdum. Seslerde hiç birini pasif yapmadım.yankı olayı olmadı bende de. Hatta ses olayından çok memnun kaldım orjinal roma göre.
    Çalışmayanlar,
    Telefon ses kayıt çalışmıyor
    Numara engelleme, mesaj engelleme çalışmıyor ama bazı yerlere girebilirseniz aktif ediliyor.
    Kamera video kayıt yapmıyor,footege kamera diye bir uygulama var ama kurmayın free sürüm kurmuşlar siz sonradan marketten indirebilirsiniz.
    Uzaktan kumanda ır çalışıyor
    Pil sanki eskisine göre çok daha iyi bende
    Nasıl hocam hala memnunmusunuz roman önerirmisiniz

• hasanaras kullanıcısına yanıt
    Cihaz deep sleepe geçmiyor. Wipe cache deneyin. Düzelmezse fabrika ayarlarına çevirdikten sonra düzelir.

Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin belki düzelir benimki düzelmemisti düzelmezse batarya kalibrasyonu yapan birazcık da olsun düzeliyor ben birkaç defa fabrika ayarlarına dönmeme rağmen düzeltemedim benim cihaz güncellemeden önce en fazla %5 götürüyordu güncelledikten sonra yüzde yirmi götürüyordu geceden sabaha.
    Ben telefonu değiştirdim İnşallah sorununuz düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bedevi1903

Nasıl hocam hala memnunmusunuz roman önerirmisiniz

Alıntıları Göster
    Evet hocam memnunum, hala daha bunu kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Evet hocam memnunum, hala daha bunu kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam stok roma göre artısı nedir

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Cok sagol hocam ne yaptiysam duzeltemedim sarj sular seller gibi gidiyor. 100 deyken bile 12 saat gösteriyor tahmini bekleme suresini

• hamdi mert kullanıcısına yanıt
    Hocam wipw cache denedim ama fabrika ayarlarina dönmedim. Zaten ikisi de ayni islem degil mi ?

Önemli değil hocam benim de %100 iken 10 veya 12 saat gözüküyordu bekleme süresi güncellemeden önce kaç saat gözüküyordu bilmiyorum çünkü ben cihaz ikinci el almıştım alır almaz güncelleme yaptım keşke yapmasaydım hocam vipe kes ile fabrika ayarlarına dönmek aynı işlem değil fabrika ayarlarına döndüğünüz zaman cihazdaki her şey silinecek resimler müzikler rehber yani cihaza yüklemiş olduğunuz her şey silinecek o yüzden fabrika ayarlarına dönmeden önce resimleri falan yedekleyin .
    Eğer yine düzelmezse birkaç gün kullanın yine düzelmezse batarya kalibrasyonu yapin öncelikle şarjınız %100 doldurun tamamen şarj oldu yazısını görünce şarjdan çekip numara çevirme bölümüne gelip yıldız kare 0228 kare yaptıktan sonra karşınıza bir menü gelecek en alttaki quick start a basıp okeye basın birkaç saniye ekran kapanacak geri gelecek işlem tamamdır.
    Kalibrasyon yaptıktan sonra ilk şarj yine hızlı bitebilir ama birkaç şarjdan sonra benim cihaz birazcık normale dönmüştü

• bedevi1903 kullanıcısına yanıt
    Stok romu hatırlamıyorum hocam, ben ahize ve telefonun zil sesi artsın diye yükledim.

• Arkadaşlar Note 4 ile ilgili bir sıkıntım var. Telefon avrupa modeli exynos lu olandan. 2015 mayıstan beri kullanıyorum. Son 1-2 aydır telefon görüşmesinde benim sesim karşı tarafa kesik kesik gidiyor. Karşı tarafın sesi net geliyor hiçbir sorun yok . Ayrıca hoparlör ile konuştuğumda sesim karşı tarafa gidiyor. Sorun ne olabilir ? Çözümü pahallı mı ?
  • temiz kullanılmış note 4 arıyorum, satan varsa pm ile iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: someone

temiz kullanılmış note 4 arıyorum, satan varsa pm ile iletişime geçebilir.
    910F modelini satıyorum. Düşünürseniz anlaşırız.
  • taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Merhaba sarj soketinin yanındaki mikrofon delikleritıkanmış ise onları temizleyeilirsin note2 de aynısı başıma gelmişti bu şekilde çözmüştüm sıkıntıyı
  • 
Sayfa: önceki 39103911391239133914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.