Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34293430343134323433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 7 ile meşgullerdir şu sıralar. Gözleri şimdi Nougat filan görmez tahminimce
  • Note 7 üretimi tamamen durdurulmuş bu su anlama gelir belli bir süre daha note 4 popüler olmaya devam edecek bide zayıf ihtimal bazı bizde olmayan software özellikleri gelebilir yada android 7 gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolerk

Note 7 üretimi tamamen durdurulmuş bu su anlama gelir belli bir süre daha note 4 popüler olmaya devam edecek bide zayıf ihtimal bazı bizde olmayan software özellikleri gelebilir yada android 7 gibi :)

Tamamen durdurulmuş değil note 7'nin fişini çekmişler yani note 7 yalan oldu artık üretilmeyecek belki bu sayede note 4'e yeni touchwiz arayüzünü verirler...

• MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    Kastım bu idi note 7 game over

• MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    Maalesef hiç sanmıyorum. Hakkimiz Note 5inkini almakti ama onu bile vermediler

• merhaba arkadaşlar mobiltel garanti paralel ithalat mı alınır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Notedaşlar sıfır bataryam var orjinal olarak bir tane, ve 1 senedir elimde duruyor ve sadece ilk geldiğinde 2-3 defa şarj edilip kullanıldı. Şimdi kullanmaya başlasam randıman alırmıyım? 2-3 defa şarj edilmiş olup bu kadar süre beklemesi hücreleri öldürmemiştir değil mi?

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Hocam en azından ayda bir doldur boşalt yapsaydınız iyi olurdu!
    100% performans beklemeyin derim..

• Bu note7 işi bütün note ları etkiler, kalemi çıkarınca etrafta el bombası pimi çekme efekti oluşur.

• Resmi liste verdi ama note4 yok. S5 ve note4 eklemesi muhtemel bu geşen güncellemeler ile altyapısı kurulduğunu söylüyorlar ama tam 7 gelmeyecek gibi arayüzünü verecekler galiba. 7.0.1 gibi bişi olabilir note4 has .

• Bu note 7 öldüyse mirası olan spen ve diğer özellikleri bize versinler. Varisi biziz.

• Hahah insallah hocam

• corvette666 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, telefonun çalışmayan kısmı bugün tekrardan çalışmaya başladı. Bugün cebimde fazla durdu nemlendide biraz ama keramet nerde bende anlamadım. Telefon bana acıyıp 1 sene daha kullansın gariban dedi herhalde

• mrtts kullanıcısına yanıt
    Ketcapli kisma mayonez dokmenizi onerecektim çalışmış iyi ki

• Herkese selamlar. Çok önemli olmasada bir sorunum var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Kilit ekranını açmak için power tuşuna bastıktan sonra hafif mor renkle başlayıp normale dönüp desen ya da şifre ekranı geliyor. Biraz yavaş ve bu renk değişikliği biraz can sıkıcı. Hızlıda değil işin açıkcası. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Ankarada knox kontrol etmeyen servis varmi acaba ? Dokunmatigin kucuk bir bolumu pil ve sarj aleti icin verecegim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Garantisinin bitişinden hemen sonra olması canımı sıkmıştıda Allahtan düzeldi kerata. Bataryayıda son 1 ay kala değiştirdim. Kafa rahat

• Note 7 ile ilgili romlar nolcak merak ediyorum =) s8 beklersek s8 Nougat ile cıkar tam stabil olmaz galiba romlar ozaman da

• quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

Note 7 ile ilgili romlar nolcak merak ediyorum =) s8 beklersek s8 Nougat ile cıkar tam stabil olmaz galiba romlar ozaman da

romların hangisi stabilki hocam madem note 7 elde patladı note 4 bari yeni arayüz verselerde bizde rahat etsek
  • Note 7 spen menüsündeki translate büyüteç ve bakış modları mülemmeldi. Neden patladı alacaktım şerefsiz aleti.

• 
Sayfa: önceki 34293430343134323433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.