Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34283429343034313432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet normal bende o programı(tune radyo) o yüzden kaldırmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • corvette666 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aldigimda aynen oyle aciklik vardi gittim mediamarkta dedilerki servise verin degisim raporu alin hemen degiselim dediler bende gittim servise mediamarkt sizden degisim raporu istiyor dedim incelemeye aldilar 3 gun sonra rapora onay verildi goturdum yeni telefonumu aldim mediamarkttan ayni zamanda iadede alabiliyorsunuz ama ben note 4 istedim ve yeni aldigim tamamen kusursuz vakit kaybetmeden gidin.

• Yemek yerken telefonun sadece ekranına gelicek şekilde ketçap sıçradı. Doğal olarak hemen sildim fakat telefonun sadece sağ üst kısmında belli bir bölge kısmi olarak işlem görmüyor. Yukardan ekranı aşağı doğru çekme hareketi bazı bölgelerinde işlevsiz hale gelmiş durumda. İyice silsemde bir sonuç alamadım. Bunun bir çözümü var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Yuzde 100000 degisir
    Zaten ben gittigimde sorunun sebebine pilin 30larda kapanmasi demislerdi

Peki bu işi en kolay nasıl yaparım. Yani telefonu verip aynı gün alma şansım olur mu çok mu şey istedim bilmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtts

Yemek yerken telefonun sadece ekranına gelicek şekilde ketçap sıçradı. Doğal olarak hemen sildim fakat telefonun sadece sağ üst kısmında belli bir bölge kısmi olarak işlem görmüyor. Yukardan ekranı aşağı doğru çekme hareketi bazı bölgelerinde işlevsiz hale gelmiş durumda. İyice silsemde bir sonuç alamadım. Bunun bir çözümü var mıdır ?

Hocam dokunmatiği boZulmuş kasa falan değişip yeni ekran takılacak.Geçmiş olsun.

• Şimdilik büyük masraf olur ekran değişikliği. Küçük bir kısımdan vazgeçip böyle devam artık. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Yuzde 100000 degisir
    Zaten ben gittigimde sorunun sebebine pilin 30larda kapanmasi demislerdi

Peki bu işi en kolay nasıl yaparım. Yani telefonu verip aynı gün alma şansım olur mu çok mu şey istedim bilmiyorum :)

Son güncellemeyi kurun
    Diretin yazılım yüklemeyin son güncellemeyi yaptım diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtts

Şimdilik büyük masraf olur ekran değişikliği. Küçük bir kısımdan vazgeçip böyle devam artık. Teşekkürler.

Hocam haklısınız baya pahalı camları.Geçmiş olsun tekrardan.

• Dostum anlamadığım ketçap gibi soğuk bir madde nasıl böyle zarar verebildi ekrana şaşırdım cidden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berusa55 -- 10 Ekim 2016; 21:25:00 >
  • btrvysl B kullanıcısına yanıt
    Ama ben telefonu alalı 1 yılı geçiyor o zamanlarda araştırdım ama pek bir şey bulamamıştım servisede hiç sormadım. Acaba şimdide kabul ederler mi birde ben telefonu mediamark gibi bir mağazadan değilde telefoncudan almıştım aynı şekilde kabul ederler mi bilmiyorum.
    Böyle bir durumda servis direk kendisi telefonu değiştirmez mi acaba bana yenisini verse.
  • mrtts kullanıcısına yanıt
    Bende 2 tana note 4 var birinde batarya sorunu yaşadım diğerinde de ekran dokunmatiği. Ekran S Pen ile çalışıyordu fakat normal şekilde çalışmıyordu. Hatta son günlerde kendi telefonumda zaman zaman bölgesel olarak çalışmamaya başladı. Muhtemelen bu sorum telefondan kaynaklanıyordur ketçapla falan ilgisi yoktur.
    Ha siz onceki sayfalarda ketcaptan sorun yasayan ksisiniz kusura bakmayin dikkat etmemisim ben telefonu yeni aldiniz kasa acikligi var sandim buyuk ihtimalle servis bu kadar zaman sonra kabul etmez diye dusunuyorum birde sonucta dokunmatikte sorun cikmis ketcapin yukaridaki kasa acikligindan iceri girip entegrelere temas etmis olma ihtimali var mi ki

Şimdi s pen ile denedim sıkıntı yok. Garantisi biteli 2-3 ay oldu hemen arızalar. Ekşi sözlükte bir yazı var 'planlanmış eskitilme' diye aklıma direk o geldi.
    Benimde aklıma ilk o geldi kasa açıklığında sızmıştır diye fakat s pen ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
  • Beyler telefonun sag ust kosesinden ult paneli cekerken gelmedigini fark ettim samsungun test menusunden (×#0×#) touch dan kontrol ettim ve sag ustte hafif sorun oluyor 2 kere ustunden gitmem gerekiyor. Telefonum knoz sayaci artmis durumda sorun cikmayacak sekilde ankarada herhangi bir servis varmidir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bilgilendirme için teşekkürler benim telefonda ketçe gelmedi ama ekranda sorun yaşadım. Bir diğerinde de pil ve ekran açıklığı sorunu yaşadım ama ne gariptir benimde ekranda sıkıntılar yaşanmaya başlandı keşke ilk aldığımda servise verseydim o zamanlar pek bu sorun bilinmediği için bende önemsememiştim
  • mrtts kullanıcısına yanıt
    Benimde aklıma o geldi doğrusu çünkü 2 telefonda garantisi bitmeye yakın kendiliğinden arızalandı ki ben telefonları çok titiz kullanırım dikkat ederim.
  • Kullandığınız güzel spen uygulamaları varmı paylaşırmısınız.

• Note7 üretimi durdurulmuş değiştirilen note7 den 2 tanesi patlamış. Bu durumda s8 yolda note5 note4 ve s7edge şuan değerli konumda :)

• Nougat için samsung tarafından bir duyuru geldi mi şu cihazlara vereceğiz diye ?

• 
Sayfa: önceki 34283429343034313432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.