Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30333034303530363037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sammobile.com/firmwares/download/66562/N910CXXS2CPB3_N910COXA2COJ5_XEO/ gördüğüm en stabil 5.1.1 polonya romu ısınma donma kasma hiç birşey yoktu. 6.0.1 yüklemiştim tekrar Türkiye romuna dönmüştüm bir kaç gün test edip tekrar bu romu yüklemeyi düşünüyorum pc de yüklü.. tavsiye ederim.. 5.1.1 son polonya sürümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakkalamcaa

http://www.sammobile.com/firmwares/download/66562/N910CXXS2CPB3_N910COXA2COJ5_XEO/ gördüğüm en stabil 5.1.1 polonya romu ısınma donma kasma hiç birşey yoktu. 6.0.1 yüklemiştim tekrar Türkiye romuna dönmüştüm bir kaç gün test edip tekrar bu romu yüklemeyi düşünüyorum pc de yüklü.. tavsiye ederim.. 5.1.1 son polonya sürümü

Bencede son çıkan PC1 olan 5.1.1 lere göre PB1 daha stabildi sorunsuzdu, elimde türkiye PB1 var eğer 6 sorun çıkarırsa artık PB1 kullanırım ama polonya 6 da şuan sorun yaşamadım tek parça halde tr romunun üstüne temiz kurulum yapmadığım halde.

• Merhabalar
    Batarya ömrünü uzatmak için tavsiyelerinizi rica edeceğim.
    Zannediyorum facebook sürekli aktif, buda pil tüketiminde etkili sanırım. Bunu kapatmanın bir yolu varmıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

quote:

Orijinalden alıntı: bakkalamcaa

http://www.sammobile.com/firmwares/download/66562/N910CXXS2CPB3_N910COXA2COJ5_XEO/ gördüğüm en stabil 5.1.1 polonya romu ısınma donma kasma hiç birşey yoktu. 6.0.1 yüklemiştim tekrar Türkiye romuna dönmüştüm bir kaç gün test edip tekrar bu romu yüklemeyi düşünüyorum pc de yüklü.. tavsiye ederim.. 5.1.1 son polonya sürümü

Bencede son çıkan PC1 olan 5.1.1 lere göre PB1 daha stabildi sorunsuzdu, elimde türkiye PB1 var eğer 6 sorun çıkarırsa artık PB1 kullanırım ama polonya 6 da şuan sorun yaşamadım tek parça halde tr romunun üstüne temiz kurulum yapmadığım halde.

ota ile 6yı yüklemiştim abi wipeleri yapmıştım.. hiç olmayan takılmalar olmuştu .. doze mod bi farklı olmuş.. ve güç tasarruf modunda bildirim çubuğu grileşmesi falan sonra 20dk nette dolaştım wifi de tel ısındı ağır sayfalarda açmadım ki .. bekleme modunda kokluyordu resmen 6 fakat kullanımda içiyordu.. birde sammobilden indirip odin ile yükleme yapıp wipeleri yapayım bakıyım onda bi farkılılık gösterecek mi ısınma ve takılma olayında.

• ubeyaz U kullanıcısına yanıt
    Bende de o değerlerde mm de hızlı şarj kapatılmış mı acaba?
    5.1.1 de 2500 mahları görüyordum ama MM DE YOK...
    aksini düşünen var mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dünden beri cihazımda "Sim kartı takın uyarısı" veya "sim kart yerleştirildi telefonu yeniden başlatın" uyarısı alıyorum, sizce bu sorun neden kaynaklanıyor? (cihaz cq modeli sim kart 4.5g uyumlu)
  • pasquale kullanıcısına yanıt
    4293 mv değerlerini yakalıyorsanız tamamdır...
    %100 old bir kez daha yapın...*#0228# işlemini sonra şarjdan çıkarıp teli kapatın...
    Bataryayı çıkarın
    Power tusuna basılı tutup sistemdeki enerjiyi boşaltın...
    Batarya takıp cihazı açın sonra teli tekrar şarja takın...
    %100 olduğunda yine *#0228# işlemini yapın...
    Aşağıdaki değerlere yakınsa değerleriniz tamamdır...
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Merhabalar
    Batarya ömrünü uzatmak için tavsiyelerinizi rica edeceğim.
    Zannediyorum facebook sürekli aktif, buda pil tüketiminde etkili sanırım. Bunu kapatmanın bir yolu varmıdır acaba?

Forumun 1. Sayfasında ilk paylaşımın altlarına doğru pil tüketimi ile ilgili 9 10 madde püf noktası var. Ben onları uyguladım ilk aldığım gün okumanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Yani şimdi gidip garantiye versek yeni sıfır telefon verirler mi acaba ?

Sıfır değil ama sıfır gibi oluyor ekran kasa ile bütün olduğu için kasa ile beraber değişimini yapıyorlar. Genelde bu şekilde oluyor sizin sadece ekranı değiştirirlerse şansınıza

• Note 4 için bumper aldım. Çokta güzel oturdu. Tavsiye ederim. Takipli kargo dahil 10$a yakın. BURADAN..

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

4293 mv değerlerini yakalıyorsanız tamamdır...
    %100 old bir kez daha yapın...*#0228# işlemini sonra şarjdan çıkarıp teli kapatın...
    Bataryayı çıkarın
    Power tusuna basılı tutup sistemdeki enerjiyi boşaltın...
    Batarya takıp cihazı açın sonra teli tekrar şarja takın...
    %100 olduğunda yine *#0228# işlemini yapın...
    Aşağıdaki değerlere yakınsa değerleriniz tamamdır...

Yardımınız için teşekkür ederim. Sanırım oldu. 4393 mv gösteriyo şuan 100 mv daha fazla sizinkinden.

• ismailsss kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Metal kılıflarda şebeke çekim gücünde düşüşler oluyor diye bir konuşma olmuştu daha önceki sayfalarda. Sizde konuyla ilgili geri dönüş yaparsınız bu foruma aklımızda soru işaretlerini gidermiş olursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: MuradinBronzeBeard

quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Yani şimdi gidip garantiye versek yeni sıfır telefon verirler mi acaba ?

Sıfır değil ama sıfır gibi oluyor ekran kasa ile bütün olduğu için kasa ile beraber değişimini yapıyorlar. Genelde bu şekilde oluyor sizin sadece ekranı değiştirirlerse şansınıza

Tam anlayamadim sifir telefon mu yoksa ekran mi sifir acaba ?

Hocam bumperi hiç önermiyorum, kenarlar çizilmesin diye bumper taktım sadece 1 kere bumperin kendisi çizdi kenarları ve çekim gücünü etkiliyor kesinlikle önermiyorum bumperle kullanmaktanss kılıfsız kullanmak daha mantıklı

• Metal Bumper çekim gücünü abartısız %50 düşürüyor. Onun yerine ben şunu aldım haa kullandım mı? Yok. Attım kenara. Ama tavsiye ederim.

http://www.mobilcadde.com/samsung-n9100-galaxy-note-4-silikon-bumper-cerceve-kirmizi-kilif-24153
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunes

merhaba arkadaşlar çok acil bir yardıma ihtiyacım var. telefonda parmak izi vardı ve kilitlemeden önce wifi 4g kapalıydı ve okulda kurcaladılar sanırım direk alternatif şifreye attılar ve ben alternatif şifreyi unttum. findmyphone dan yapacaktım ama wifi yok şimdi bunu açmanın bir yolu yok mu yoksa format mı çözer sadece acil yardım edin

format atmalısın baska yolunu bulan varmı bılmıyorum?unutulmus telefon sıfrelerını sılmenın tek yolu formattır :( .kolay gelsın
  • @andios Teşekkür ederim. Daha bugün geldi şebeke çekimini şimdi denedim. iş yerinde 3 diş çekerken kılıfı takınca 2 dişe düşüyor. Akşam eve gidince tekrar deneyeceğim.
    @R-sqL Aliexpresste görünce çok hoşuma gitti. Şebeke ile ilgili sorun yaratacağını hiç düşünmemiştim. Şimdilik pek bir eksisini göremedim ama tek dişp çeken yerde hiç çekmeyeceği aşikar. Plastik kılıflar da istedim onlar gelesiye kadar buna devam
    @ALBAY Daha önceki telefonumda plastik bumper kullanıyordum. Bu sefer değişiklik olsun diye metal almıştım.

Çekim kalitesini ne kadar düşürdüğünü kontrol edip başlıktan tekrardan paylaşırım.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar..

• Arkadaşlar
    şu google play hizmetlerinin aşırı pil tuketmesiyle ilgili sağlam bi çözüm bulan varmı
    iyice sinir bozucu
    %25 nedemek ya..

• Böyle bi şey var mı ya yeni format attım %48 den %8e düştü bi anda
    Ve şarjı çok çabuk yiyor telefon hiç normal değil

Yanılmıyorsam wifi çekimini de etkiliyordu

• 
Sayfa: önceki 30333034303530363037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.