Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30323033303430353036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncelleme mağduru G kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim 3 tane aldim birisini yapistiririz ins bi gelsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona format attim marshmallowdayim. Formattan sonra muzikte ve google play music te sistem sesleri gorunmeye basladi. Bunlari nasil gizleyebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • http://papers.co/android/

çok güzel wallpaperlar var.

6.0.1 deki ekran açılışındaki kasma sorununu çözen var mı? 4 parçalı polonya romunu kurdum her her seferinde yaptığım gibi wipe da yaptım ancak telefonu açıp kaparsam düzelen sorun, birkaç saat sonra yeniden başlıyor
  • Nedir bu

• Şebeke problemi çeken varmı servise gitti geldi gene düzelmedi namussuz. Cihazdan soğudum ya
  • andios kullanıcısına yanıt
    stokta var carsamba kargoya vereceklermis bekliyorum halen :)

• Exotica kullanıcısına yanıt
    Sizdeki sorun nedir.
    Bende kendi kendine sinyal düşüyor sıfıra iniyor uçak modunu açıp kapatınca yada teli full çekiyor sonra kendisi azar azar düşmeye başlıyor benim evi mi sevmedi anlamadım note 2 çekiyordu

• Arkadaşlar 1 ay önceki güncellemeden sonra telefon şarjım aynı kullanım şartlarında %40,azaldı.sorun nadir, hiç rom yüklü değil sadece yayınlanan 5.1.1yazılım yüklü, telefonun şarjı günü tamamlarken şimdi saat 14 lerde bitiyor

• Samsung internet tarayıcısı güncellenmiş. Bu sabah telefon haber verdi

• Bu gün de gelmedi mm.....

• Arkadaşlar pil sorunu yaşıyorum. Sabah şarjdan aldığımda %100 gözüküyor ama *#0228# yaptığımda %88 e iniyor. Şuan şarjda takılı ve gıdım ilerlemiyor, buna yapılabilecek birşey varmı? yoksa % 12 lik kısım mefta mı oldu ?
  • falls F kullanıcısına yanıt
    Wipe cache yapıp kullanın telefonunuzu...

• pasquale kullanıcısına yanıt
    Hocam teli şarja tak...
    Yaptığın işlemi şarjda iken yap...
    Düzelir...
    Gereksiz yerede oynamamak lazım

• play storede note 4 hidden settıng dıye bır uygulama var onu yukle uygulamayı acınca seceneklerden aırview mode var onu sec orada finger diye bir secenek var onu tıkla ve air view secenegını aktıf et
    daha sonra parmak ızınızı kayıt ederken mutlaka ılk 10 sırayı tamamlayınca hemen tamama basmayın sag alttakı tamam yazana basmayın KAYDET yazana basın ve tekrar hangı parmaklarınızı okutmusanız onları aynı sıra ıle okutun ve ıkıncı 10 ızı de tanıtınca zaten dırek yedek sıfre bolumune gecek.gerı kalan ıslemlerı yaparsanız.o kadar....emın olun cok hızlı ve aktıf okuyor parmagınızı.ama dedıgım gıbı kesınlıkle ılk 10 tane parmak ızınızı verınce TAMAM a asla BASMAYIN....KAYDET secenegıne basın..!!!!tekrar aynı parmaklarınızı ıkıncvcı kez 10 luk serıye tanıtın ve deneyın farkı gorun!!! ıyı gunler
  • MM kullananlar Ampere uygulamasından bakabilir mi?
    Hızlı şarj çalışıyor mu?
    Kaç mah da şarj ediyor telefonu...
    BU BASİT SORUYU 3. KEZ SORUYORUM!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: falls

Arkadaşlar 1 ay önceki güncellemeden sonra telefon şarjım aynı kullanım şartlarında %40,azaldı.sorun nadir, hiç rom yüklü değil sadece yayınlanan 5.1.1yazılım yüklü, telefonun şarjı günü tamamlarken şimdi saat 14 lerde bitiyor

yapmanız gereken gereksız bosu bosuna telefonda yer kaplayan uygulamaları devre dısı bırakmak hem telefonunuz ısınmasını azaltacak hemde rahatlatacak hemde pılde tasarruf saglayacaktır.rootluı ıse tıtanyum backup vs programlarla toplu olarak kaldırtabılırsınız sayet telefon rootlu degılse telefon uygulama ayarlarından gereksız uygulamaları hepsını durdurmaya zorlayın ve devre dısı bırakı secınız.ornegın talkback-adım sayar.ne fgeregı varsa :) sonra play kıtaplar play gazzelık sınema vs.vs. kolay gelsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

MM kullananlar Ampere uygulamasından bakabilir mi?
    Hızlı şarj çalışıyor mu?
    Kaç mah da şarj ediyor telefonu...
    BU BASİT SORUYU 3. KEZ SORUYORUM!!!

5 e dondum donmeseydın bakar cevap verırdım ama sanırım mm olanlar gormedı sorunuzu :) kolay gelsın
  • 6.0 icin cikti mi?

• Yaptım hocam teşekkür ederim. %93 e kadar tamamdır. kalanınıda sarj etmeye çalışıyorum bakalım.. yanlız %93 den sonra hızla %100 e yükseliyor. teli kapayıp açınca tekrar %93 e iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasquale -- 19 Nisan 2016; 9:20:56 >
  • hızlı şarj açık 1060 mA da oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ubeyaz -- 19 Nisan 2016; 9:43:33 >
  • 
Sayfa: önceki 30323033303430353036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.