Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30013002300330043005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şimdi 4 parçalı polonya romunu telefona kurarsam herhangi bir şekilde dosya/uygulama\ayar vs silinecekmi yoksa herşey olduğu gibi kalacak mı? Ve garantiye birşey olur mu?
    Kısacası bunun olumsuz bi yanı var mı varsa nedir ?

Veya sizce beklemeli miyim? Bu bana ne katar ne farkeder yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kouken -- 13 Nisan 2016; 19:16:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Lg g2 telefonum arıza yaptı. Hepsiburadada paralel ithalat note 4 1520tl. Önerirmisiniz kronik bir sorunu var mi.

lg g2 yakın arkadaşım kullanıyor sarj süresi note 4 dün lg 2 göre daha az hocam
  • kouken K kullanıcısına yanıt
    Dört parçalı rom yüklerseniz tüm uygulamalar silinir. Harici hafıza kartı dışındaki bilgilerinizde silinebilir. Yedek almadan işlem yapmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bneim telefonumda geri tuşunun hassasiyeti görev menüsü ve ekrana göre çok az görev menüsünü açmaya yaran kısım ekranın hassasiyetinde neredeyse her türlü algılıyor ama geri gitmek için basınca bazı açılardan algılamıyor veya üst üste basarsam 2 3 kere algılıyor sonra duraksıyor sonra tekrar başlıyor. bunu yaşayan var mı?
  • hkubilayk H kullanıcısına yanıt
    Hocam tek parçalı olanı yüklersem silinir mi peki? Bide garanti uçar mı?
  • yahu arkadaşlar 4 parçalı rom'un linki yok mu kimsede.
  • Acele etmeyin kardeşim,bekleyin TR ye gelsin..polonya romu ile uğraşmayın,bozacaksınız milyarlık telefonu...zaten şu haliyle şimşek gibi çalışıyor....sabırrr.
    Tek parça rom güncelleme romu dur. Bilgileriniz yanlış birşeyler olmadıkça silinmez.
    Dört parça olanlar ise servis ve fabrika romu dur diyebiliriz. Cihazı tamamen sıfırlar.

Sanki donanımsal bir sorununuz var. Servise vermenizi öneririm.

• devletmemuru D kullanıcısına yanıt
    Sabırla bir kaç sayfa geriye giderseniz bulabilirsiniz. Yada Google amcaya sorabilirsiniz.

• devletmemuru D kullanıcısına yanıt
    Arkadasim, amacim polemik yaratmak degil. Basta yanlis anlasilmak istemem ama, bir soru sormadan once, hele ki guncel bir soru, yapmaniz gereken 2-3 sayfa geriye gidip okumaniz. En azindan 3 mesajda(ben dahil) link paylasildi.
    Boylece hem gereksiz mesajin onune gecilmis olunur, hem de tekrar tekrar ayni seyden bahsedilmez.
    Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Arka plan kısıtlama tam olarak nasıl oluyor hocam

Ayarlar > bağlantılar > veri kullanımı

Yukarıdaki veri kullanımı kısmına geldikten sonra sağ üst köşede üç noktalı sekmeyi tıklarsanız görürsünüz veri kısıtlamayı. Tabi bunu yaptığınızda google play çalışmayacaktır. Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: hkubilayk

Sanki donanımsal bir sorununuz var. Servise vermenizi öneririm.

Hocam daha demin farkettim normalde telefonda cam kalın koruma takılı. Belki ondandır dedim ama diğeride oyle olurdu. Geri tuşuna birazcık bastırıp 3 4 sn. Bekleyince yaklaşık 6 7 sn.ligine tuş hassas çalışmaya başlıyor sonra eski haline dönüyor. Acaba tuşun algıladığı yerin tam ortasına felan mı geldi cam anlamadım gitti :/
    Şimdi servislede uğraşmak istemiyorum çalışıyor fakat hassas değil sorun yok diye geri gönderecekler

• oceandark O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam

• 6.01 için suemax kernerlin ilk veriyonu xda' da yayınlanmış.
    Bu sürümde synapse desteği bulunmuyor.
    "https://www.dropbox.com/s/rxz5yg4qs2lxp02/Suemax_kernel_Basic_v1.0b_MM_N910C_H.zip?dl=0"
  • Az önce lg g3 ü şarj ettim 16000mah xiaomi ile. %20 den %100 yaptım. Normal şarj cihazı ile olur gibi hızlı oldu şarj. Şarj cihazında tek lamba bile sönmedi şarj sonunda. İlk şarj için beğendim diyebilirim.

Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• andios kullanıcısına yanıt
    Hocam bu xiaomi nin 10k lık bir güç kaynağı vardı onun boyutları hakkında bilginiz var mı

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    10400lük olanı diyorsanız ben de var. 3 arkadaşıma daha aldırdım. Hepimiz memnunuz. Yalnız boyutları biraz büyük. Cepte taşınmaz.

• Hocam 2 kere dolduracak var mı küçük boyutlarda var mı önerebileceğiniz kaliteli bir güç kaynağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-sqL -- 13 Nisan 2016; 22:09:12 >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114503536&p=1#114503536
    Ustteki linkte note 4 ici polonya romu , nasil kuracaginiz ve linkler mevcut @MühendisMurat arkadasin eline emegine saglik.

Ayrica yine belirtilen konuda mevcut olan "samfirm" programi mevcut oradan da hizli bir sekilde indirebilirsiniz. Programda telefon modelini sectikten sonra ulke kodu kismina polonya icin"XEO" yazarak arama yapinca romu bulup ardindan Decrypt automatically secin ve indirin.

• 
Sayfa: önceki 30013002300330043005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.