Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30023003300430053006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sadece Xiomi kullandım benim Note4'ü 3 kere tam dolduruyor. Zaten ideal powerbank bence en az 10bin civarı olmalı eğer telefonunuz Note ise. O yüzden cepte taşınabilirliğine pek bakmayın. Çünkü bu kapasitedeki cihazların boyutları belirli sınırların altında olamaz teknik olarak. Oluyora da onların kapasitesi gerçekten o söylenen değerde değildir. Bunu da göz önünde bulundurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Sanirim 10400 degilde 10000 olani diyorsunuz. O urun biraz daha kucuk forda fakat benim kafama takilan www
    quote:

http://www.mi.com/en/powerbank/

Linki inceledigimde sadece 3 urun var ve bu urun orada yer almamakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Ayarlar/kilit ekranı ve güvenlik / Diğer güvenlik ayarları / kimlik bilgilerini sil yap.
    Genelde bu şekilde yazpınca düzeliyor..

Hocam çok teşekkürler halloldu.

Hocam samsungun var 8400mah lık ayrıca usb kablosu da üzerinde!
    Aksesuar gibi taşıyabiliyorsunuz. Mobilite olarak gayet tatminkar.
    Teknosada kampanya yapmislardi 70 TL ye almıştım

Samsung 8400 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz - EB-PG850BWEGWW
    http://www.hepsiburada.com/samsung-8400-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-beyaz---eb-pg850bwegww-p-TELSARJSAM8400MAH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byone -- 13 Nisan 2016; 22:43:46 >
  • Byone kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddi bir fiyatı var boyutları nasıl cepte rahat taşınır mı ve şarj etme durumu nasıl hocam yavaş etmiyor değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Lg g2 telefonum arıza yaptı. Hepsiburadada paralel ithalat note 4 1520tl. Önerirmisiniz kronik bir sorunu var mi.

lg g2 yakın arkadaşım kullanıyor sarj süresi note 4 dün lg 2 göre daha az hocam

Cihaz akıcılık olarak nasıl hocam. G2 lollipopda sürekli temal throtling e giriyor cihazı tam anlamıyla kullanamıyordum, bazen yeri geliyordu subwayda kasıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon gorusme ses kayitlarini muzikcalarda calmasini simdilik hallettim. Şöyle ki kayit formati "3gp" idi "ogg" yaptim. Boylece muzikcalar bu dosyalari listeye almaz oldu.

• alprcn kullanıcısına yanıt
    Hangi kayıt uygulamasını kullaniyirsunuz

• Arkadaşların önceki sayfalarda var dedikleri linklerdeki 4 parçalı rom'u indirmeye çalıştım hepsi tek parça çıktı. Tek parçalıyı yükledim ama kilit ekranındaki animasyonda takılıyor. En iyisi birisi laf söylemeyip düzgün bir link verene kadar beklemek. Herkese iyi akşamlar :)
  • Samfirm uygulamasindan indirdigim 4 parcali diye hatirliyorum biraz ustte linki paylastim.
    Dikkat edin dort parcalide hersey gider yedekleme alin. Tercihim smartswitch.

Bu arada ayette hizli indi ve telin internetini pc'ye aktarip indirdim.

• ahmetkoray A kullanıcısına yanıt
    Uygulamanin adi "acr"
    Sesin kalitesi hem giden hem de gelen bence gayet basarili.

Sadece bluetooth da kayit yapmiyor. Eger sizin icin bluetooth sorun degilse kesinlikle tavsiye ederim. Ek bilgi olarak eger marsmallow kullaniyorsaniz programin ic ayarlarindan "kayit ayarlari- ses kaynagi-otomatik" secmelisiniz.

Hocam boyutları 2,5 inc hdd gibi ben kargo pantolon kullanıyorum ceplerine rahatlıkla koyabiliyorum rahatsız etmiyor.
    11300mah olan biraz kaba geldigi icin tercih etmedim birde fiyati benimki gibi uygun degildi.
    Şarj konusunda prizle aynı performansı veriyor.
    Bunun en güzel yanıda usb kablosu cihazın üzerinde gömülü, başka kablo taşma derdi yok 😆
    Hem tabletimi hem teli bunda şarj edebiliyorum.

• Byone kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum

• Arkadaşlar 1600 1700 bandında butcem var. Note 4 almaya niyetliyim. Bu fiyatlara bu telefon hala alinabilecek bir telefon mu? baska onerebileceginiz bir model var mi? Ekran boyutları ayni olmali.

• 1080p kullanıcısına yanıt
    Arkadas sorun olmaz demis ama garantilemek adina yapabilirim boyle. Sixperienceyi bekleyeyim madem oyle. Ilk versiyon oldugundan pek onermediler erobotu

• quote:

Orijinalden alıntı: alprcn

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114503536&p=1#114503536
    Ustteki linkte note 4 ici polonya romu , nasil kuracaginiz ve linkler mevcut @MühendisMurat arkadasin eline emegine saglik.

Ayrica yine belirtilen konuda mevcut olan "samfirm" programi mevcut oradan da hizli bir sekilde indirebilirsiniz. Programda telefon modelini sectikten sonra ulke kodu kismina polonya icin"XEO" yazarak arama yapinca romu bulup ardindan Decrypt automatically secin ve indirin.

Hızlı link alternatifi mevcut zaten konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Arkadaşlar 1600 1700 bandında butcem var. Note 4 almaya niyetliyim. Bu fiyatlara bu telefon hala alinabilecek bir telefon mu? baska onerebileceginiz bir model var mi? Ekran boyutları ayni olmali.

S6 derim çok rahat.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük ekran olması gerekiyor fakat s6 bildigim kadarı ile 5inc. Ama özellik olarak iyi bir telefondur. Ekran konusu kafa karıştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Hocam büyük ekran olması gerekiyor fakat s6 bildigim kadarı ile 5inc. Ama özellik olarak iyi bir telefondur. Ekran konusu kafa karıştırıyor.

5.1 inches (~70.7% screen-to-body ratio)
    5.7 inches (~74.2% screen-to-body ratio)

Çok fark olmamasına rağmen

138 g (4.87 oz)
    176 g (6.21 oz)

Bana S6 bile bazen ağır geliyorken bu iyice zor olur taşıması birde 2014'ün telefonunu 2016 yılında almak çok akıl karı değil dostum 6.0.1 son yazılımı işi bitti, S6 kesin 7.0 Android N'i alacak.
  • 
Sayfa: önceki 30023003300430053006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.