Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29692970297129722973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar telefonum turkcell rom lu ben turkcelin guncelleme vermesini beklemeden sizin gibi odin den yuklesem herhangi bi sikinti olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.Tekel Şahıs 1 kullanıcısına yanıt
    bunu indirin odinle flaşh işlemi yapar yapmaz telefon kapandığı an tuşlara basın recovery ekranı açılsın sonrada supersuyu flashlayın ben öyle yaptım oldu.

https://dl.twrp.me/treltexx/twrp-3.0.0-0-treltexx.img.tar.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrehnbrcn1 kullanıcısına yanıt
    Hocam stock rom yükleyeceğin icin herhangi bir sorun yaşamazsın garantide de bozulma olmaz.

• Kozgel hocam hangi sürümü indirdiniz...
    En üsttekini indirdim bende.
    Pc başına geçince deneyeceğim...
    Biraz daha açıklayıcı olur musunuz?

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    bu dosyayı flashlayamıyorum bir türlü. Uzun mu sürüyor flash işlemi? Ben takıldı sanıp kapatıyor olabilir miyim acaba?

Odinde AP kısmına yerleştiriyoruz değil mi? Rom flashlar gibi yani.
  • kozgel K kullanıcısına yanıt
    Hocam tek parçalı mı yoksa 4 parçalı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reckless46 -- 8 Nisan 2016; 22:05:13 >
  • twrp için 3.sıradaki sonu .tar olanı indirin ve odin ile flaşlayın, flaşlama öncesi auto reboot seçeneğinin tikini kaldırın, flaşlama bitince pass yazacak odinde ve bundan sonra telefonun bataryasını çıkarın 10 saniye sonra takıp ses açma+orta tuş+ güç tuşuyla recovery başlatın daha sonra super su v2.71 dosyasını flaşlayın hocam, recovery menüsünde dil seçenekleri var türkçe destekliyor bilginize...
    Kardeşim cevap için teşekkür ederim, samsungun Türkiye için resmi dağıtımı ne zaman olur ki acaba.?

dosya dediğiniz twrp recovery dosyası ise kısa sürüyor ve evet rom yükler gibi ap kısmına yerleştireceksiniz,
    Reckless46 hocam rom tek parçalıdır.
    evet hocam ap kısmı bakın @kozgel arkadaşın dediği şekilde daha kolay olur birde öyle deneyin

twrp için 3.sıradaki sonu .tar olanı indirin ve odin ile flaşlayın, flaşlama öncesi auto reboot seçeneğinin tikini kaldırın, flaşlama bitince pass yazacak odinde ve bundan sonra telefonun bataryasını çıkarın 10 saniye sonra takıp ses açma+orta tuş+ güç tuşuyla recovery başlatın daha sonra super su v2.71 dosyasını flaşlayın hocam, recovery menüsünde dil seçenekleri var türkçe destekliyor bilginize...
  • alikan35 A kullanıcısına yanıt
    bence kısa sürede tüm avrupaya yayılır ama Türkiyeye ne zaman gelir bilemem, samsung maalesef ülkemize gereken önemi vermeyen bir firma (şahsi düşüncem), ama belli de olmaz tabi.
  • crypto63 C kullanıcısına yanıt
    1 sene kadar note 4 kullandım cihazı alir almaz aliexpress den herhangi bir satıcıdan verdiğim sipariş ile gelen ekran koruyucuda hic bir sekilde böyle bir sorun yaşamadım. Bir arkadaşımın daha note 4ü var oda herhangi bir telefon aksesuari satan dükkana girip koruyucu cam taktırdı ondada böyle bir sorun yok uzun zamandır kullanıyor. Bence ekran koruyucuda sorun var.

Ayrıca şu an s6 kullanıyorum n11 den aldığım koruyucuyu taktım kenarlarda bu kadar olmasada bendede biraz kalkma söz konusu ayrıca yine aliexpress dende sipariş verdim bu koruyucu dayanmazsa birde onu deneyeceğim. Bence bazı ekran koruyucular gerçekten sorunlu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Android platformundaki çoğu player bir kaç ses formatı dışında hiç birini desteklemez avc, dts vs. Size tavsiyem öncelikle filmin ses dosyasının türünü öğrenin sonrada o ses dosyasını oynatan bir player edinin. Aslında markette bir kaç ay evvel bir tane bulmuştum ama telefonda pek film izlemediğim için işim bitince sildim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smart Managerde ki güvenlik uygulamasini aktif etmek telefonu kasar mı acaba Intel security gibi bişey yazıyor tereddütte kaldım.?

• Tamamdır halloldu.

Teşekkürler cevaplarınız için.
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    hocam daha önce kullandığım n5 port romlardan birinde o seçenek vardı ama hatırlamıyorum hangisi bi ihtimal Sixperience N5 port olabilir ama tam emin değilim bi denemek isterseniz bu linkten indirebilirsiniz ama dediğim gibi emin değilim.

https://mega.nz/#!591CkbAL!apb2WHbvr5rSkccRwV0bE8ZjXmHahLOBNr56DbyBf4g
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

1 sene kadar note 4 kullandım cihazı alir almaz aliexpress den herhangi bir satıcıdan verdiğim sipariş ile gelen ekran koruyucuda hic bir sekilde böyle bir sorun yaşamadım. Bir arkadaşımın daha note 4ü var oda herhangi bir telefon aksesuari satan dükkana girip koruyucu cam taktırdı ondada böyle bir sorun yok uzun zamandır kullanıyor. Bence ekran koruyucuda sorun var.

Ayrıca şu an s6 kullanıyorum n11 den aldığım koruyucuyu taktım kenarlarda bu kadar olmasada bendede biraz kalkma söz konusu ayrıca yine aliexpress dende sipariş verdim bu koruyucu dayanmazsa birde onu deneyeceğim. Bence bazı ekran koruyucular gerçekten sorunlu.

Demekki bendeki ekran koruyucu da sorunluymuş hocam

teşekkür ederim dediğiniz gibi yapıp kurulumu gerçekleştirdim...
    şuanlık sıkıntı gözükmüyor...

bu verdığınız dosyalar samsungun daha önce 220 ve 69 mb lık guncellemelerınden sonra eskı root ve twrp nın kurulmamasından ötürü denemıstım ve bu yöntemle
    twrp ve root etmıstım.

Güncel kernel(suemax mesela) samsung güncellemelerden sonrada çalışmıstı.
    acaba yenı romda da çalışır mı deneyımınız oldu mu?
    xposedi de merak etmekteyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByÇINAR -- 8 Nisan 2016; 23:02:02 >
  • bu arada tıtanım backup sd karttan gerı yukleme yapmıyor sızde de bu sekıl mı?
  • Hız ve pil açısından değişiklik var mı?

• 
Sayfa: önceki 29692970297129722973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.