Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2969. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
391
Favori
2.803.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29672968296929702971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizde de kapalı alanlarda pil kullanımında sinyalsiz geçen süre yüzde 2 ila 5 arasında oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, sorum benim gibi 6.0.1 e geçenlere;

5.1.1 de güç tasarrufu modunu seçtiğimizde, 4 tane alt menü çıkıp ayarlayabiliyorduk.örneğin cpu işlemcı hızı.
    6.0.1 de güç tasarrufuna geçtiğimizde bu şekilde alt menu olmadığı gibi, arkanplan senkronizasyonunu kesiyor.facebook güncellemiyor mesela.

Ben mi göremiyorum bu seçenekleri?

• 6.01 kuran arkadaşlar sebekesinde sorun olan oldu mu?? telefon çekiyor ama arayan bana ulasamiyor günduz çok sıkıntı çektim ya da vodafonede olan bir sıkıntı mı bilmiyorum açıkçası

• Arkadaşlar samsung servisinde başıma ilginç bir olay geldi.pil sıkıntısı nedeniyle cihazı servise bırakmıştım.demin destech bilişim sayfasına girip bir bakayım dedim ne durumda diye, "cihaz rootlanmiş" diye bir yazı ile karşılaştım.cihazı hiç rootlamadim şimdiye kadar ve bu yazıyı görünce şok oldum!nasıl ispatliycam ben root yapmadığımı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarja guncelleme yaptim ilk acilista deli gibi isindi ama şarjtan cekip normal kullanimda bence iyi. Isinmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncellemeleri yaptıktan sonra ve samsungun gereksiz uygulamalarını dondurduktan sonra ve 5-6 kez açılıp kapanmasından sonra ROM kendine geldi sanırım...
    Bu arada veri kullanımından google play hizm kısıtladığımda da whatapp den bildirimler geldi...

Bu android 6 ya özgümü yoksa whatapp nin roma gömülü olmasından mı bilemiyorum...

• 5.1.1 e kesin dönülmüyor mu şimdi?

• Arkadaşlar marshmallowla beraber sd karti dahili hafıza olarak kullanmak istiyorum. Class 10 kartıma yavaş uyarısı veriyor ve sd karta yüklenen uygulamalar çok kasıyor. Bunun için böyle bir kart alsam nasıl olur sizce?

Cihazın sd kart için max desteklediği hız nedir;

http://www.hepsiburada.com/sandisk-microsdhc-32gb-extreme-pro-95mbs-class-10-uhs-i-hafiza-karti-sdsdqxp-032g-g46a-p-FTHFZSANMSD32G95MB?magaza=A4tr

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Odin moda girip en alttaki nin sifir veya herhangi birsey olmasi lazimdi rootlayinca o artiyo onu hatirlayamadim simdi. Ordan anlaşılıyor.

• İngilizcesi olan arkadaşlar bu sayfaya bi bakar mısınız?
    Son güncelleme rootlanıyor mu?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2897428

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

İngilizcesi olan arkadaşlar bu sayfaya bi bakar mısınız?

Kullanilabilir de note4 yok hocam bir kaç güne cikar mm için

• Arkadaşlar bu root olayında ne kazanıyoruz yani değecek ne var.Sadece şu turkcell rom un gömülü zımbırtılarımı gidecek benim açımdan.

• quote:

android 6 için root ve recovery var arkadaşlar :-)

öncelikle buradan en son twrp recovery tar dosyasını indirip odinle flaşlayın:https://dl.twrp.me/treltexx/

ardından buradan indirdiğiniz super su uygulamasını flaşladığınız twrp recoveryden yükleyin hepsi bu :https://download.chainfire.eu/932/SuperSU/BETA-SuperSU-v2.71-20160331103524.zip
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericucar

quote:

Kullanilabilir de note4 yok hocam bir kaç güne cikar mm için

note 4 için var bir önceki yorumumda verdim dosyaları
  • Arkadaşlar güncellemenin gelişinden 1 gün geçti neredeyse. Dün yükleme yapan arkadaşlar olumlu ve olumsuz yönleri yazabilirler mi acaba? Genel işleyiş ve performans yanında kullanım ve pil durumu ne alemde acaba?

Güncelleme sonrası güç tasarrufu açılınca üst bar gri renk oluyor diyordu note 5 ve s6 konularında. Bizim cihazlarda da böyle mi?

Birde 4G ile gelen VoLTE özelliği cihazın arama ayarları kısmına gelmişmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Arkadaşlar bu root olayında ne kazanıyoruz yani değecek ne var.Sadece şu turkcell rom un gömülü zımbırtılarımı gidecek benim açımdan.

turkcell yazılımından kurtulmak için root gerekmiyor farklı bir ülke romunu odin ile flaşlayarak veya türkiye romunu flaşlayarak manuel olarak yaparsınız ya da servise verirsiniz onlar halleder. Öte yandan root kök anlamına gelir ve cihazın köküne inerek her türlü müdahale yapmanıza izin verir. Root bir bakıma özgürlüktür çünkü cihaza tam erişime izin verir. Root ile daha fazla özellik eklenir ve stok romdan daha stabil custom romlar vb yüklenebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

Odin moda girip en alttaki nin sifir veya herhangi birsey olmasi lazimdi rootlayinca o artiyo onu hatirlayamadim simdi. Ordan anlaşılıyor.

Sorun şu ki yapmadığım halde sanki yapmışım gibi not düşmüşler oraya. Muhtemelen garanti dışı bırakmak için. buna karşı sizce bir şey yapabilir miyim ?Bir şey ispatlayabilirmiyim?

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Alirken git bak ac goster kendilerine

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Arkadaşlar samsung servisinde başıma ilginç bir olay geldi.pil sıkıntısı nedeniyle cihazı servise bırakmıştım.demin destech bilişim sayfasına girip bir bakayım dedim ne durumda diye, "cihaz rootlanmiş" diye bir yazı ile karşılaştım.cihazı hiç rootlamadim şimdiye kadar ve bu yazıyı görünce şok oldum!nasıl ispatliycam ben root yapmadığımı?

daha once servise vetdin mi hic?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Arkadaşlar samsung servisinde başıma ilginç bir olay geldi.pil sıkıntısı nedeniyle cihazı servise bırakmıştım.demin destech bilişim sayfasına girip bir bakayım dedim ne durumda diye, "cihaz rootlanmiş" diye bir yazı ile karşılaştım.cihazı hiç rootlamadim şimdiye kadar ve bu yazıyı görünce şok oldum!nasıl ispatliycam ben root yapmadığımı?

daha once servise vetdin mi hic?

Hayır ilk defa veriyorum.

• 
Sayfa: önceki 29672968296929702971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.