Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28592860286128622863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polonya romuna gectik once guncelleme veriyor diye hayret Tr romuna geldi ilk bekliyoruz bizde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görev notu yazıp küçültmek istedi imde not otomatik kaydediliyor ve telefonu aç-kapa yapmadan hiçbir S note'u açamıyorum. Yardım rica ediyorum

• Bemce bu güncelleme android 6 'ya geçiş için verilen güncelleme olabilir...
    Malum farklı bir sisteme geçilecek geçiş öncesi hazırlık gibi birşey...
    Note 5 5.1.1 le çıktı gerçi en son baktığımda bizim ülkeye android 6 gelmemişti acaba onlarada böyle bir güncelleme verdiler mi?
    Verdiyseler yakın zamanda (nisan)android 6 gelir...

• Mobil ağlar/ erişim noktası adları/sağ üstte üç nokta/varsayılana sıfırla...

Telefonu kapat aç bakalım fayda edecek mi?
    Şebeke seçimide otomatik olacak...

• Güncelleme bana da geldi beyler bir sorum olacak.Benim telefon nisanda 1 yaşını dolduracak aldığım da üst ve sağ kısım da kasa açıklığı vardı samsung bunun üretim için bir gereklilik olduğu konusunda zırvalamıştı bende çoğu kişide var diye önemsemedim.Şimdi bazı arkadaşlar pres felan yapıyorlar demişler sırf bunun için vereyim mi servise ? Açıkçası telefonu sağlam verip bozuk olarak almaktan korkuyorum malum burası Türkiye ne dersiniz ?

• Android 7 ön izlenim surumunu cikardi google biz 6 bekliyoruz bu samsung adam olmaz.

• Kesinlikle vermeyin aynen dediginiz gibi alabilirsiniz pil ve adaptor icin verdim bir suru sensor problemi yasadim defalarca servise gittim...

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Kesinlikle vermeyin aynen dediginiz gibi alabilirsiniz pil ve adaptor icin verdim bir suru sensor problemi yasadim defalarca servise gittim...

Valla trajikomik bir durum telefonu yetkili servisine vermeye korkuyoruz ne denir ki...

• Amma kasmissiniz ha Kurun bir custom rom keyfinize bakin. Zaten rootsuz telefon falan kullanilmaz. Kanser eder adami

• Arkadaşlar güncelleme iyiyse yükleyeceğim birde format cekeyim mi yüklerken güncelemeyi

• Stock romu Suemax kernel ile kullanıyorum. Güncellemeyi yüklemek için stock kernele mi geçmek gerek? Başka bir yolu var mıdır?

• someoneme kullanıcısına yanıt
    Güncellemenın akibeti belli değil..
    Fark yok diyorlar.bende stock ve suemax kernelle kullanıyorum...acele etme istersen root kernel belki güncelleme ile olmayabilir...

• Güncelleme sanırım henüz benim telefona hazır değil olgınlaştırıp yollayacaklar.
  • HTC one m8 H kullanıcısına yanıt
    Dun guncelledim, simdiye kadar sarjda oyle bir fark goremedim (bir iki gune belli olur), performans da hani belki iki telefon yan yana konsa ve kastirilsa belli oluyordur ama ben farketmedim. Format da atmadim.

Musait aninda guncellersin.

• Arkadaşlar Telefonumu yaklaşık 1.5 aydır şebeke sorunu nedeniyle 3-4 defa servise götürdüm, daha öncesinde yine şebeke sorunu nedeniyle 8 ay önce götürmüştüm bişey yok deyip göndermişlerdi fakat şimdiki sorunda defalarca şebekenin kendi kendine gittiğini gözlemledim ve ekran videoları çekip telefonun içine bırakıp o şekilde servise verdim. İçinden 2 tane parça değiştirdiler. Şarj soketine bağlı olan bir parça antene kadar uzanıyormuş onu filan değiştirdiler sonrasında servisten aldım problem düzelmedi yine ekran videoları çektim içine koyup servise götürdüm teste aldılar onlar sorun göremediler yine aldım getirdim yine aynı problemi yaşadım yine bir sürü ekran videoları çektim içine koyup yine götürdüm bu sefer samsung teknik servisi direk samsung'un yetkili birisine danışıp sorunu göstereceklerini söylediler ve akabinde telefonun ana kartı da değişerek elime geldi.

Samsung çağrı merkezi ile görüşüp defalarca servise götürdüğümü ve içinden 2-3 defa parça değişmesini tamir görmesini kabul etmek istemediğimi söyledim değişim istiyorum dedim. Biz araştırıp size döneceğiz dediler. Eğer samsung çamura yatarsa bu konuda hukuki prosedür ve benim hakedişlerim nedir arkadaşlar bilen var mı.?? 1 yıl içerisinde 5 defa şebeke sorunu nedeniyle servis gördü cihaz ve içinden 3 tane parça değişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikan35 -- 10 Mart 2016; 9:27:24 >

• Arkadaşlar Note4 telefon geldi. şuanda çekim sorunu yok. ama ses karşıya birazdaha kaliteli gidebilirdi sanki birazcık net değil gibi. sizdede oylemi banamı oyle gelmiş olabilir.?
    android güncellemelerini yapmamda bir sakınca varmı.?
    kies ile tüm güncellemeleri alıp sonrasında fortmatmı atacağız.?
    telefonu şarja bağlayınca hızlı şarj oluyor dedi. ben hızlı olmasını istemiyorum. gece yatarken bağlayıp sabah şarjdan alarak kullanmak istiyorum. hızlı şarjı kaptmanın bir yöntemi varmı. pilin ömrünü yememesi açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 10 Mart 2016; 10:01:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsaSOgLaNN

quote:

Orijinalden alıntı: xxxerman

Paylaşırım tabi. Ancak şu bir gerçek tabi, bunu sadece bu sürümü kastederek söylemiyorum geneli için.
    Ne kadar az bekleme süresi yaşayarak cihazı kullanıyorsak, o kadar uzun ekran açık süresi alıyoruz.
    Aynısı tam tersi için geçerli. Ne kadar az ekran açık, o kadar uzun bekleme süresi.

Yani, bugüne kadar 24 saat bekleme süresi alıp, beraberinde 6 saat SOT(Screen On Time) alan görmedim.

Note 4 ün şarjı çok çok iyi aldığım ekran süresi ise bu 

http://hizliresim.com/NA4D8Q 

5.1.1 yüklü turkcell rom var root yok stock sürüm yüklü 

%100 şarj ile 24 saat açık kaldı cihaz kullanıma göre değişiyor şarj süresi

29 şubatta paylaşım yapmışım Wifi ile süre bu 3g ile 5.40 yada 6.15 alıyorum

Süre çok iyi hocam. Bende de böyle olması için neler yapabilirim, tavsiyeniz var mı?

• alikan35 A kullanıcısına yanıt
    Hocam servisten aldığınız belgeler ve faturanız ile en yakın bağlı olduğunuz THH (tüketici hakem heyeti) ye gidin iade kararınız 1,5 ay gibi bir süre içerisinde muhtemelen çıkar..
    Servisle hiç zaman kaybetmeyin bence.

• Polonya için Sammobile sitesinde yeni bir güncelleme görünüyor. OTA üzerinden kontrol ettiğimde güncelleme çıkmıyor.

Güncellemenin detaylarına baktığım zaman TR, Arabistan ve ırak için verilen güncellemeden farklı olduğu görünmekte.

Bu mesaja eklenen görseller:

Polonya için yayımlanan güncellemede Changelist diğerlerinden oldukça az. Ayrıca CSC eski yazılım ile aynı.

Şanssızlığında bu kadarına pes. Ben güncellemeleri öncelikli almak için Polonya yazılımda kaldım ama şuan çarşı karıştı iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 10 Mart 2016; 10:48:37 >

• Polonya yazılımındaki sorunun ve güncellemenin gelmeme sebebi.. Sıçtıklarının resmidir.!!

2 güncelleme arasındaki farkları bulun..

• 
Sayfa: önceki 28592860286128622863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.