Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24772478247924802481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALBAY

İosla ne işimiz var? Android cephesinde bir tek samsung mu var?? Sony ye bakın hangi cihazlara hala güncelleme veriyor? G2 nin dahi 6.0 alacağı kesinleşiyor. Adamlar bir güncelleme verdi herkes şikayetçi. Bunu bilerek ve isteyerek yapmadıklarını kim söyleyebilir? Niye tekrar aynı hataya düşüp samsung alayım? 2200 lira verdiğim cihaza en tabii hakkım olarak adam gibi güncelleme beklemem suç mu? Beğenmediğimiz ios bile tüm cihazlara aynı anda geliyor.

LG G2 Artık ömrünü doldurdu, 6.0 Güncellemesi almayacak.

Madem güncelleme istiyorsunuz neden samsung aldınız ? Samsungun efsane amiral gemisi S3 Kitkat almazken, çinden telefon getirip üzerine logusunu basan GM bile Discovery'e kitkat verdi

bende samsung kullanıyorum ama güncelleme isteyen samsung yerine NEXUS ve iPhone almalı

• Ya on kamerada asiri kumlama mevcut az osikli ortamlarda normal saniyordum kuzenin de almis note 4 karsilastirdim cok net cekiyor kumlanma yok benimkinde hem kumlanma hem de renk daha sariya caliyor simdi garantiyle kim ugrasacak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.1.1 e gönül rahatlığı ile geçin...wifi ile güncelledim..wipe yapmaya hiç gerek yok...sorun yok,eski sürumden çok daha iyi ve stabil.kasma kesinlikle yok..samsung yapmış..fazla kötulemeye hiç gerek yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 8 Ekim 2015; 20:57:41 >
  • Güncellemeden öncede pek ısınmasıyla ilgi problem yoktu şimdi daha serin gibi geldi telefon.stabilite artmış bazı hatalar düzelmis şarjı daha iyi gidiyor ben herhangibir sıkıntı görmedim geçmeyen varsa tavsiye ederim. Wipe yapmayı unutmayın arkadaşlar.

• Bugun note 4 aldim. Ve sunu soyleyebilirim ki, bu telefon sacma sekilde isiniyor. Guncelledim, sonra wipe yaptim yok. Tarayicida biraz dolasinca isiniyor. Onceki telefonum g2 de hic boyle bir sorun yoktu. Aldigima pisman oldum diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

quote:

İosla ne işimiz var? Android cephesinde bir tek samsung mu var?? Sony ye bakın hangi cihazlara hala güncelleme veriyor? G2 nin dahi 6.0 alacağı kesinleşiyor. Adamlar bir güncelleme verdi herkes şikayetçi. Bunu bilerek ve isteyerek yapmadıklarını kim söyleyebilir? Niye tekrar aynı hataya düşüp samsung alayım? 2200 lira verdiğim cihaza en tabii hakkım olarak adam gibi güncelleme beklemem suç mu? Beğenmediğimiz ios bile tüm cihazlara aynı anda geliyor.

Madem güncelleme istiyorsunuz neden samsung aldınız ? Samsungun efsane amiral gemisi S3 Kitkat almazken, çinden telefon getirip üzerine logusunu basan GM bile Discovery'e kitkat verdi

bende samsung kullanıyorum ama güncelleme isteyen samsung yerine NEXUS ve iPhone almalı

Ömrünü doldurdu dediğin cihaz ikinci elde 700-750 lira arasında satılıyor. 6.0 testlerinde boy gösteriyor.

Bu arada güncelleme istediğimi hangi yazımdan çıkardın? Güncelleme istemekle adam gibi güncelleme istemek çok farklı şeyler dikkatinizi çekerim. Biz güncelleme değil hataların giderilmesini istiyoruz.

Neden mi samsung aldım? Sanırım eşşekliğimden.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

quote:

Ömrünü doldurdu dediğin cihaz ikinci elde 700-750 lira arasında satılıyor. 6.0 testlerinde boy gösteriyor.

Bu arada güncelleme istediğimi hangi yazımdan çıkardın? Güncelleme istemekle adam gibi güncelleme istemek çok farklı şeyler dikkatinizi çekerim. Biz güncelleme değil hataların giderilmesini istiyoruz.

Neden mi samsung aldım? Sanırım eşşekliğimden.

Custom Rom ile 6.0 Test edilmiş olabilir, 5 Yıllık S2'mdede Custom ile 6.0 kurabiliyorum

Ne yazık ki samsungun satış politikası böyle sana güncelleme vermez onun yerine yeni telefon çıkarır onda en güncel yazılımı kullanır

örnek vermek gerekirse ben s2 kullanıyorum android 4.2 bana verilmedi ama s2 nin birebir aynısını yaptılar hatta işlemcisi daha düşüktü ona 4.2 verdiler bana vermediler :/

tekrar örnek veriyim S3 INTL kitkat verilmedi aynı cihazı S3 NEO adında üretip ona kitkat verildi .

birde şey var S3 INTL ye 1GB ram yetersiz geldigi için kitkat verilmedigi açıklandı, aynı yıl samsung galaxy ace 4 modelini tanıttı cihazda 512mb ram vardı üstüne üstün kitkat 4.4.4 ile geldi

Note 5 çıkması ile birlikte Note 4 üvey evlat oldu ne yazık ki

Babamdada note 4 var Android Marshmallow lansmanından 2 gün önce Android 5.1.1 güncellemesi geldi cidden yazıklar olsun ya , utanmasalar android 6.0 tanıtıldıktan sonra 5.1.1 vericeklerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 8 Ekim 2015; 21:22:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Brky

Bugun note 4 aldim. Ve sunu soyleyebilirim ki, bu telefon sacma sekilde isiniyor. Guncelledim, sonra wipe yaptim yok. Tarayicida biraz dolasinca isiniyor. Onceki telefonum g2 de hic boyle bir sorun yoktu. Aldigima pisman oldum diyebilirim.

Isınma yaşaman normal değil hocam. Bu cihaz en az ısınan cihaz diyebilirim.

• quote:

Bugun note 4 aldim. Ve sunu soyleyebilirim ki, bu telefon sacma sekilde isiniyor. Guncelledim, sonra wipe yaptim yok. Tarayicida biraz dolasinca isiniyor. Onceki telefonum g2 de hic boyle bir sorun yoktu. Aldigima pisman oldum diyebilirim.

hocam bendede ilk aldıgımda birazcık ısınma yapıyodu ama sonradan düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 8 Ekim 2015; 21:24:31 >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Hocam okadarmı memnun değilsiniz ben note 3 den bile baya memnun kaldım o yüzden note 4 sparişi verdim.Hatta note 4 üde inceledim baya hoşuma gitti.Şebeke sorunu yoksa bana burda yazan ısınma falan fazla önemli gelmedi şarjda baya yeterli geldi.Benim kullandığım cihaz 5,0 versiyondu ondanmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Hocam okadarmı memnun değilsiniz ben note 3 den bile baya memnun kaldım o yüzden note 4 sparişi verdim.Hatta note 4 üde inceledim baya hoşuma gitti.Şebeke sorunu yoksa bana burda yazan ısınma falan fazla önemli gelmedi şarjda baya yeterli geldi.Benim kullandığım cihaz 5,0 versiyondu ondanmı acaba.

Note 4 de ısınma sorunu yok zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Ben telefondan memnunum ve cihazdan şikayetim yok. Güncelleme ile bilinçli eskitme yapılıyor ona canım sıkılıyor.

• Bu arada hiç beğenilmeyen 5.1.1 pil performansım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 8 Ekim 2015; 21:33:14 >

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Facebooku kaldırsan en az yarım saat farkeder. Messenger da varsa 1 saati bulur fark. Bu hali çokta iyi değil.

• quote:

Facebooku kaldırsan en az yarım saat farkeder. Messenger da varsa 1 saati bulur fark. Bu hali çokta iyi değil.

Çok da iyi değil dediğin sürekli mobil veri kullanımda ve wifi hiç yok dikkatini çekeyim. Ayrıca yer yer kötü şebeke kalitesi olan dağda kullanım mevcut. Senkronizasyon sürekli açık, biraz rr3 oynadım biraz da candy crash saga. Aynı kullanım şartlarında z3 belki 20-30 dk daha fazla kullanım sunuyordu. Bu durumda bence oldukça iyi. Bu cihazdan ne bekliyorsunuz anlamıyorum? Video izleme yok bu arada, yani video izlesem buna 1 saat daha eklenebilirdi. Ayrıca facebooku oldukça fazla kullandım bugün. Isınma sıfır, donma sıfır, performans çok iyi. Daha fazlasını arayan kendi kendine dert arıyor demektir benim gözümde ki çok farklı cihazlar kullandım.
    Bu arada an itibariyle 4 saat 55 dk oldu. Bitenw kadar kullanırsam 5 saat ortalama.
    Not: gün içerisinde parlaklık otomatik ortanın iki tık altındaydı. Hava kararınca ortomatikten kaldırıp %20 gibi yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 8 Ekim 2015; 21:42:40 >

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Ben 2 senedir 5s ve i6 ile iostaydım öncesi android kullanımım oldu ve tabiri caizse almanyadan kesin dönüş yaptım.İnanın bu cihaz iphona göre mercedes kalemi tek başına olaymış.Ben hep küçümser oyuncak diye bakardım note serisine ama çok iyiymiş.Ama note 5 in hem tipini beğenmedim hemde hafızasının ve pilinin iphone daki saçmalıklara uyup sınırlanmasını sevmedim.Sony xperi ve htc de aklımda vardı ama bence yinede androidin hakkını samsung veriyor.Samsungunda androide pek hoş bakmadığını ve kendi işletim sistemi tizenin üstünde çalıştığını biliyorum.Ama bu iş zor 3. parti uygulama yaygınlığı falan gibi handikapları var.Bu arada mesela lg nin tableti var gpad v500 daha halen 4,4 de güncelleme bekliyoz.O da 1 yıllık cihaz.
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    neden oyle diyorsun samsung kasitli olarak eskitiyormus.... firmalar bunu yapar itirazim yokta bu cihazin en iyi hali denen 4.4 ile 5.1 kullanan 2 note 4u yanyana koy 1 kisi performans vs konusunda 4.4 u secmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • custom rom zaten islemci 2.8 ghz gozukuyor fotografta. g2 de 2.2 ghz lik s800 var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 4 ile diğer telefonların wifi kalitesini ve çekim gücünü karşılaştıran bir test yada site mevcut mu günlük şartlarda yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 8 Ekim 2015; 22:21:38 >
  • quote:

Hemen aldiginiz yere goturun cunku cihaz cidden isinmiyor yani bu subjektif bir baki bile degil

• 
Sayfa: önceki 24772478247924802481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.