Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31373138313931403141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Android 10 tabanlı Havoc OS v3.1'i uzun uzadıya test ederek video kaydı yaptım. S pen dahil çalışıyor.

İlgilenenler için video linki :
    https://www.youtube.com/watch?v=lwzpsfp8jdI&feature=youtu.be
    bu n9005 için miş bizdeki n9000q için uyumsuz....
    keşke bunu mesajda bildirseydiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 8 Şubat 2020; 21:38:32 >

• avci26 kullanıcısına yanıt
    Açıklama kısmında yazıyor. Hatta video üzerindeki resime bile Snapdragon yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özcan DELİKANLI -- 8 Şubat 2020; 19:4:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba herkese ben 5 yıldır note 3 kullanıyorum ve batarya dışında sıkıntım olmadığı için de değiştirmek istemedim tel.imi fakat 7 Şubat ta birşeyler oldu önce şarj bitti şarja taktım android yükseltiliyor diye bi ekran geldi mobildeydi üstelik çıkardım şarjdan ama her takışımda aynı yerden devam etti kapalı olduğu halde ve en son herşey silinmiş bir halde açıldı,Samsung u arıyorum 3 gündür hala dönmediler,herşey silindi ne yapabilirim benzer birşey yaşayan oldu mu aranızda acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: bulnes

Tamirciye gösterdim.Hemen Note3 lerde kronik sorun dedi.Bende 4,5 senedir tık demeden kullandım kronik sorun olsa baştan yapar şimdi mi yapar dedim.
    Arkadaş bana Anakart değiştimi dedi bende şimdiye kadar hiç bir vidası sökülmedi dedim.
    O zaman anakartı değiştireceğiz diyor ama 6 ay garanti veririm sonra yine yaparsa karışmam diyor. fiyatıda 400-500 TL diyor.
    Bu parayı verme bence kendine yeni telefon al diyor. Belli tuzu kuru arkadaşın. Hapşırınca para kazanıyoruz sanki.

Alıntıları Göster
    4 senedir kullandığım note 3 de bendede şebeke sorunu başladı şebeke gidip geliyo buna çözüm bulan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 seneyi devirdi note 3 cihazım. maşallah. bataryası yeni öldü daha.
    https://www.deji.com.tr/samsung-galaxy-note-3-mucize-batarya-deji?tag=donanimtr01-21&amp;ie=UTF8&amp;language=tr_TR

şu linkteki Deji bataryadan aldım. canavar oldu. kendim format da atabiliyorum cihaza. romları herşeyi var. orijinal romdan başka kullanmayın tavsiyem.
  • CihanyuS kullanıcısına yanıt
    Benim mesajıma bir cevabınız var mı ben çözüm arıyorum hala samsung birşeyler yükledi ama eksikler var

• nagehan54 N kullanıcısına yanıt
    O Biraz teknik-donanımla ilgili bir konu gibi geldi bana. XDA forumlarına bi bak istersen
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

4 senedir kullandığım note 3 de bendede şebeke sorunu başladı şebeke gidip geliyo buna çözüm bulan var mı?

Alıntıları Göster
    Benimde bildiğim ve tecrübe ettiğim kadarıyla kronik sorun hatta bazı telefonlarda imei null problemide yaşanıyor size tavsiyem yeni telefona geçmeniz telefocu arkadaşında soylediği gibi fazla dayanmaz.
  • Arkadaşlar gerçekten kullanacak olana sıfır flip wallet + ekran koruyucu hediye ediyorum

"orijinal romdan başka kullanmayın" lafınıza pek katılmıyorum,
    öyle custom romlar var ki hem çıkarılmış gereksiz özellikleri
    hem de eklenmiş özellikleri ve pil ömrü bakımından stock romu sollar

TW özellikli custom romları tercih ediyorum... iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci26

"orijinal romdan başka kullanmayın" lafınıza pek katılmıyorum,
    öyle custom romlar var ki hem çıkarılmış gereksiz özellikleri
    hem de eklenmiş özellikleri ve pil ömrü bakımından stock romu sollar

TW özellikli custom romları tercih ediyorum... iyi günler
    tw de en memnun olduğun romu yazar mısın hocam? kullanıp da sevdiğin romu, ya da romları.

ben de stock romu rootlu kullanıyorum. gereksiz herşeyi sildim. 6,5 sene oldu. ilk günden itibaren rootlu ve custom rom kullanıyorum. reklamlar için adaway kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihanyuS -- 4 Mart 2020; 14:11:50 >
  • Telefonum N9005 Android 10 crDroid v6.3 [OFFICIAL]Rom kullanıyorum. Bunun dışında yine android 10 tabanlı LineageOS 17.1[UNOFFICIAL] ve HavocOS 3.1 [OFFICIAL] romları da kullandım hepside stabil ve gerek pil kullanımı gerekse birçok özellikleriyle muhteşem romlar. Şu anda HavocOS 3.2 test halinde stabil sürüm çıkınca ona geçerim.

https://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s2-ve-galaxy-note-3-resmi-olmasa-da-android-10_86296.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykep -- 5 Mart 2020; 1:3:18 >
  • Note 3 u sattigimdan elimde orjinal samsung mhl kablo var.istiyen olursa uygun fiyata bırakabilirim.tv ye hdmi kablo ile bağlama aparati

• N9000 için stabil bir ROM var mı?

• k.bakma foruma baya bir ara vermiştim, beyaz temalı
    5.x 6.x veya 7.xli romları pek sevemediğim için 4.x TW'lı
    romlardan kullandığım "criskeol noteIII rom v11" dur
    bunun kurulumdan normal veya lite seçilebiliyor,
    ben lite olanını seçmiştim, birde kulaklar biraz az
    duymaya başlayınca (yaş 52) kurulumda boostlu ses'i
    seçiyorum tam bana göre, şarjı iyi gidiyor ama kullanım
    şekil, alan ve amacına göre uygun veya uygun olmayabilir
    sanırım en son romu 5-6 ay önce kurmuştum...

umarım faydam olmuştur...
  • Note 3 ve Galaxy S2’nin telefon dünyasında yeri ayrı hiç eskimeyecek bir tasarımları var.

• EneSerhat kullanıcısına yanıt
    buna Note 2 galaxy s3'ü de eklemek lazım...
    yedekte duran galaxy s3 için android 9 uyarlaması
    yapmışlar ama ilginçtir n9000q için 7.1xden
    daha üst vers. yok...
  • avci26 kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum.
  • Arkadaşlar n9000q için custom yazılım bulamayınca biraz araştırdım yazılanlara göre n900 ile n9000q'nun aynı modeller olduğunu, bu yuzden bulunmadığı gibi şeyler yazıyordu hiç n900 yazılımı yükleyen oldu mu aranızda?
  • 
Sayfa: önceki 31373138313931403141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.