Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Halen note 3 (N-9005) kullanmaktayım. Ara ara xda da gördüğüm romları flashlayıp kullanıyorum. Bu ara 4.4.2 ye döneyim (ara yüzü halen hoşuma gidiyor) dedim. Kurulumdan sonra mobil ağlarda seçeneklerde LTE seçeneğinin olmadığını gördüm. Halbuki daha önce aynı romu kullanmıştım ve LTE seçeneği vardı. Neyi atlamış olabilirim? Yardımcı olabilecek olan varmı?
  • morische kullanıcısına yanıt
    Bazı ülkelerin romlarında özellikler eksik olabiliyor, Türkiye,Taiwan,Rusya, BAE, gibi farklı ülkelerin romlarını deneyerek tespit edebilirsiniz.

j7 pro cihazımda ispanya romunda iken görüntülü görüşme aktif değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 8 Ekim 2019; 11:27:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Bazı ülkelerin romlarında özellikler eksik olabiliyor, Türkiye,Taiwan,Rusya, BAE, gibi farklı ülkelerin romlarını deneyerek tespit edebilirsiniz.

j7 pro cihazımda ispanya romunda iken görüntülü görüşme aktif değildi.
    Merhaba, aynı romu daha önce kullandım. O zaman mobil ağlarda LTE seçeneği aktifti. Şimdi sadece WCDMA/GSM var. Kastettiğim buydu. Modemle alakalı bir durummu acaba? Atladığım bişey var kesin ama hatırlayamıyorum.
    Tam hatırlayamamakla birlikte Csc midyi uzantısı neydi, bu dosyayı yüklemeyince tam bir yerler sıfırlanmıyordu, romu nasıl yüklediniz acaba. Tek parçalı mı yüklediniz?

• Orjinal bataryayı nereden bulabiliriz yetkili servise sorduğumda artık getirmiyoruz dediler

• quote:

Tam hatırlayamamakla birlikte Csc midyi uzantısı neydi, bu dosyayı yüklemeyince tam bir yerler sıfırlanmıyordu, romu nasıl yüklediniz acaba. Tek parçalı mı yüklediniz?
    Evet tek parça yükledim. Dediğiniz gibi CSC ile alakalı bişey sanırım ama az önce tekrar denedim. Bu defa rusya (SER) seçtim. Yine aynı sonuç. LTE seçeneği yok.
    Wipe işlemlerini yapıyor musunuz acaba? Belki tam sıfırlanmıyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fundalinau

Orjinal bataryayı nereden bulabiliriz yetkili servise sorduğumda artık getirmiyoruz dediler
    Bu saatten sonra orijinal bulamazsınız. Orijinal diyende sahtedir.
    https://www.deji.com.tr/samsung-galaxy-note-3-mucize-batarya-deji
    bunu öneriyorum

• quote:

Wipe işlemlerini yapıyor musunuz acaba? Belki tam sıfırlanmıyordur.
    Her defasında full wipe yapıyorum ama sonuç yine aynı.
  • h2001 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar cihazım n9005 1.5 yıldır .. note8 magma custom rom kullandım harika bir romdu tek problemi ekran görüntüsü alamıyordum. diğer özellikleri süperdi stabil çalıştı taki bugüne kadar müzik durdu sistem felan demeye başlayınca kaldırıp şimdi aspire Note 9 kudum bakalım işe yara inşallah telefonum tamamen değişmişti. magmayı öneririm ama aspire note 9 çıkmış onuda kurabilirsin deneyimlerimi paylaşacağım burda.

İyi günler dilerim..
  • quote:

Orjinal bataryayı nereden bulabiliriz yetkili servise sorduğumda artık getirmiyoruz dediler
    Aliexpersse bakın.

• Telefon hâla hızlı ve stabil bence. Değiştirme ihtiyacı duymadım 5 yıldır. Doğal olarak ufak tefek kasmalar var lakin batarya değişimi ile yola devam ediyorum. Bu arada Deji markasi bataryayi 1 yildir kullaniyorum. Çok memnunum.

• 6 yıldır kullanıyorum yedek bir batarya aldım bu yıl. Note 3'ten hangi telefona geçmeli arkadaşlar? Babama vericem telefonu ama acelem yok. Ne tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulnes

Merhabalar, bende gerek internetten olsun gerekse Kadıköy piyasasını dolaşarak olsun herkes orjinal demesine rağmen kesinlikle orjinal değiller. Hatta biri şişmiş bataryayı satmaya çalıştı bana utanmadan.
    Bende gerçek orjinali bulmak adına Samsung Türkiye'ye yazıp nereden alabileceğimi söyledi. Bulunduğum lokasyona göre Ümraniye de yetkili Samsung teknik servisin adresini verdi.
    Piyasada orjinal deyip gerçekte çakma olanları 80-90 TL derken ben yetkili servisten 150 TL ye aldım.
    Çok memnunum. Daha önce günde 4-5 defa sarj etmek durumunda kalırken şimdi yeni bataryam 1,5 gün rahat gidiyor.
    Sana tavsiyem 60-70 TL için riske girmeye değmez. Git yetkili servisten orjinal batarya al kafan rahat etsin.
    internetten sipariş verebiliyormuyuz ? gidip elden almak gerekiyor galiba ? acaba her yetkili serviste bulunur mu ?

• Arkadaşlar wifi’den kopma problemi yaşıyorum, işyerinde bir sürü telefon tablet pc var, hic biri wifi den kopmuyor, bir tek bu kopuyor, statik ip falan verdim, ama sorunu çözemedim. Nasil çözerim bu sorunu?

• Deezer yüklemeye çalışıyorum. Bu hatayi veriyor. Nasıl çözerim?

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• speederly kullanıcısına yanıt
    Takip

• quote:

3 gün önce yetkili servisten aldım. nereye sordunuz bilmiyorum ama ben gidip sipariş verdim ve elden teslim aldım yetkili servisten. 168 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speederly

3 gün önce yetkili servisten aldım. nereye sordunuz bilmiyorum ama ben gidip sipariş verdim ve elden teslim aldım yetkili servisten. 168 tl.

Alıntıları Göster
    Ankara Bulut teknik servise sordum artık satışı yapılmadığını söyledi başka yere de soramadım bazı arkadaşlar deki marka fln önerdiler de açıkçası pek güvenemiyorum batarya konusunda başka firmalara. 2. Telefon olarak kullanacaktım şimdilik duruyor. Sizin yer neresi acaba ?

• quote:

Ankara Bulut teknik servise sordum artık satışı yapılmadığını söyledi başka yere de soramadım bazı arkadaşlar deki marka fln önerdiler de açıkçası pek güvenemiyorum batarya konusunda başka firmalara. 2. Telefon olarak kullanacaktım şimdilik duruyor. Sizin yer neresi acaba ?

Alıntıları Göster
    İstanbul'da burdan aldım. Ellerinde yoktu sipariş verdim 2 güne geldi gidip elden teslim aldım.

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.