Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23022303230423052306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google klavyeyi sevmiyorum hocam bu klavye daha hoş duruyor ayrıca üstteki sayisal karekterler çok kullanışlı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klavye olarak Touchpal klavye yi mutlaka denemelisiniz... ayarlarını tamamlayınca şimdiye kadarki en iyi tercihim oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Hocam xposed installer da frame falan mı kurcam yükledim de hangi kurulumu yapcam tam olarak?

Xposidi kurduktan sonra frameworka gir yukle guncelleye tikla telefon kapanip acilsin ardindan wanami kur moduller bolumunden onune tik koy.. wanami ac dedigim yere gir ayarlari yap telefonu kapat ac tamamdir..

Bu ayar rootlu iken yazılım güncellemesi mi? Birde bende xposed vd wanam yüklü. Ordaki ayarlar ne?

Dostlar pm ile degil de buradan yazın ki herkes bilsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

http://www.pdateknoloji.com/samsung-n9000-galaxy-note-3-0-3-mm-temperli-cam-ekran-koruyucu_46185.html
    Bunu öneririm bizzat kendim kullanıyorum çok memnunum.Kendi camından bile güzel hissiyat ve kaydırma.Parmak izi az bırakıyor ve silince hemen geçiyor.Spigenin sadece adı var.

teşekkür ederim tavsiyeniz için
    pazartesi siparişi vericem

• Merhaba ben telefonu yeni aldım fakat daha elie ulaşmadı merak ettiğim konu ise romsuz rootsuz güncellemelerle diğer telefonlara da bu arayüz gelecek mi acaba ?
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    Launcher konusunda ; benim oldukça kullanışlı bulduğum Yahoo Aviate Launcher var gayet sade bir arayüze sahip ve kullanışlı ancak pil tüketimini biraz arttırmakta.
    ama görsellik önemli diyor ise buzz launcher 1000lerce farklı tasarım sunuyor , yabana atma derim
  • Arkadaşlar chrome u aynı anda çoklu pencerede 2 tane açabiliyor muyuz? Tek chrome açıkken ikincisini alınca alamazsın diye İkon çıkmıyor. Sürüklüyorum tam açılacakken açmıyor yine 1 tane kalıyor. (açılacak yer çıkıyor ama açılmıyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: felicitaaa

Merhaba ben telefonu yeni aldım fakat daha elie ulaşmadı merak ettiğim konu ise romsuz rootsuz güncellemelerle diğer telefonlara da bu arayüz gelecek mi acaba ?

Güncellemeler ile bi iki tane ekleme yapıldı zaten. Ör. Çocuk modu. Lakin samsunglarda görmedimki bi alt sınıfa görsellik bakımından bişey vermedi ve aynı arayüzle devam etmekte. Lakin bundan sonra nolur bilinmez.
    Saygılar. .
  • Yani android l yi almayacak gibi :/
  • Alacak almasına lakin görsellik bakımından bişey gelmeyecek. Forumda listesi verilmisti.
    Saygılar. .

• selam arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar geldim.
    Note 3 kullanıcılarıda bayagı çoğalmış. Herkese geçte olsa hayırlı olsun.

ara ara takılırım artık sizlerle. bilmediğiniz anlamadığınız olan problemlerden vs. konuşuruz .
  • Orjinal sstock rom kullanmak isteyenler. her ülke için . her model için ...

www.sammobile.com girince çok küçük bir zamanda hemen üyelik yapın. sonra telefon modelinize göre rom unuzu indirin.

üye olmazsanız indirme linki vermiyor artık..
  • Yav telefonu şarj ettim. Dolunca kenara koydum. Telefonu 45 dk sonra elime bi aldım. Şarj % 85 e inmiş. Pil bölümüne girdim. Hangi uygulama yüzde kaç şarj yemiş diye.% 65 medya kullanımı yazıyor telefon uykuda olduğu halde. 2 gün önce S5 teması indirmiştim. Ondan olmuş olabilir mi?Çünkü 2 gündür falan var bu sorun. % 56 ya indi şu an . [simage]
    http://i.hizliresim.com/Z1zAQg.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yuri Boyka.. -- 19 Ekim 2014; 2:38:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çinden gelen sm–n900 ile türkiyede satılan n9000 birebir aynı mıdır? sm–n900 cihaza, n9000 romları yüklesem olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq1

quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Hocam xposed installer da frame falan mı kurcam yükledim de hangi kurulumu yapcam tam olarak?

Xposidi kurduktan sonra frameworka gir yukle guncelleye tikla telefon kapanip acilsin ardindan wanami kur moduller bolumunden onune tik koy.. wanami ac dedigim yere gir ayarlari yap telefonu kapat ac tamamdir..

Bu ayar rootlu iken yazılım güncellemesi mi? Birde bende xposed vd wanam yüklü. Ordaki ayarlar ne?

Dostlar pm ile degil de buradan yazın ki herkes bilsin.

Yazılımla güncellemesi ile alakası yok..
    Android cihazlara custom rom kurmadan da onu çok farklı şekillerde özelleştirmene Arayde beğenmediğin, yerleri Framework’lerin yardımıyla değiştirmene ve daha birçok özelliği değiştirmene-eklemene yarayan bir uygulamadır.
    Google'dan biraz araştırma yaparsan öğrenirsin..
    Şimdiye kadar Forumda soru soran birine p.m ile yanıt yazmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

çinden gelen sm–n900 ile türkiyede satılan n9000 birebir aynı mıdır? sm–n900 cihaza, n9000 romları yüklesem olur mu?

Cihaz fake mi yoksa orjinal mi?
    Model numarası tam olarak nedir? Ayatlar>genel>Telefon hakkında
    bölümünden bakıp yazar mısınız?
    Cihazın hafızası kaç gb{16 32 64}
    Ram i kaç{2 3}?
    Android versiyonu tam olarak ne? Yine aynı menüde baseband versiyon olarak yazan kısımda yazar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sm–n900
    android 4.4.2
    N900XXUDNC1

orjinal telefon hocam 32 gb ram 3gb tüm samsung programları vs aktif çalışıyor. telefon kendi kendini güncelliyor vs.

• Arkadaşlar rahat olun bu cihaz daha çok güncelleme alacak. Bu cihazın güncelleme almaması arayüzü gelmemesi falan düşünülemez.Tabi saçma politikalar izlenmezse...

• arkadaşlar note 3 1415 delta garantili alınırmı bu şekil alıp uzun süre sıkıntısız kullanan varmı veya servislik bir durum olup problemsız bir şekilde delta servisten ürününü alan oldumu suan enucuz samsung garantili note 3 1648 fiyatı yüksek halen 1500 görürümü samsung garantili tel bir bir bucuk aya kadar ne dersiniz?
  • Note 4 2300 civarında. Kampanya vs yakalayamadım. Note 4 te hoparlör arkada, usb3 yok. Ama yazılım vs müthiş. Note 3 e bu yazılımlar gelirmi. En azından ultra pil tasarruf modu vs. Gelse güzel olur. Bu arada alırsam n9005 alacağım. Gitti gidiyor da puan vs ile 1470 lere bulunabiliyor. Daha da Düşer mi fiyatı.

• 
Sayfa: önceki 23022303230423052306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.