Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20582059206020612062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benden önceki arkadaş düşürmüş sağ üst köşeyi vurmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: XRDM34

bir kaç modemde denedim aynisini yapıyor malesef:(.Valla cihaza hiç birşey yüklemeden böyle yapiyorsa vay halimize.

kardeşim birde telefona format atsana.. düşmeden dolayı sorun vermez inşaallah.. ama fiziksel darbe dünyanın en mükemmel cihazınıda pert eder bu gerçeğide kabul etmek lazım.. ama sen yinede kies3 ile yazılım yüklemeden onarma yap.. umarım düzelir
  • hazeyh kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam şimdi onla uğrasicam inşallah olur.Olmaz ise servise vereceğim.
  • Note 3 paralel ithalat fiyatını bilen varmı acaba? Normal fiyatlarına baktım şu an 1900 tl civarı, paralel ithalatta bu fiyat biraz daha düşer sanırım.
  • quote:

2. el hocam daha geceb hafta arkadaş ile değiştik.Kazik atmiş olabilme ihtimali var.)

hocam o zaman telefonu yermeden önce 1 kere daha düşünün lütfen. sonuçta bu cihaz 2000 liralık bir cihaz yani öyle durduk yere wifi bağlanamama sorunu gibi bir sorun çıkaracak cihaz değil.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    :) android kötü onu anladım ben
  • XRDM34 X kullanıcısına yanıt
    sizinle bu konuyu tartışmayacağım maalesef ama bazen konu dışındaki "yav he he" repliğini kullanmak gerekiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 8 Temmuz 2014; 15:06:44 >
  • sroad kullanıcısına yanıt
    ok
  • Beyler sizin telefonunuzda kalem çıkarılan bölgede küçük çizik var mı? Benim çatlamış galiba orası
    aynı problemi bende yaşıyorum hatta şarj %25'in altına indiğinde yapmaya başlıyor bende.
    ancak ben en güncel versiyonu kullanmama sayısız wipe birde yazılım olarak geri dönmeme rağmen bir değişiklik olmadı arada sırada yapmaya devam ediyor.
  • ben şimdi fabrika ayarlarina döndüm.Deneyip sana bilgi veriyim...%25 olayi güzel tespit bende bir kontrol edeyim.Haberleşelim hocam.
  • M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    ben şimdi fabrika ayarlarina döndüm.Deneyip sana bilgi veriyim...%25 olayi güzel tespit bende bir kontrol edeyim.Haberleşelim hocam.
  • beyler mhl 2.0 adaptör nereden satın alabilirim. Samsung shoplardan alacağım orjinal mhl 2.0 olur mu?

Bir de bende panasonic plazma var örneğin bu tv de çalışır mı tv nin mhl destekli olmasına ihtiyaç var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cgartiz -- 8 Temmuz 2014; 16:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

e-mail exchange uygulamasında karakterler normal boyutta ama ekranda dana gibi çıkıyor. mesela bu 11 punto. bunu nasıl düzeltebiliriz? bilgisi olan var mıdır?

note: app settings dpi ile de denedim yine boyut ufalmadı.

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Ses açma kapama tuşlarıyla boyut değiştirmeyi dener misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler telefonuma bu kılıfı almayı düşünüyorum ne dersiniz? çok kullanışlı geldi gözüme
    http://www.mobilcadde.com/eiroo-samsung-n9000-galaxy-note-3-kartlikli-deri-rubber-kilif-19368

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• quote:

benden önceki arkadaş düşürmüş sağ üst köşeyi vurmus

Kardesim oncelikle 2. El ve darbeli bir telefon almışsın. Simdi de çıkıp vay note 3 şöyle böyle. Bence arkadaşına söyle iade et. Kimsede böyle bir problem yok. Iade etmezsen veya geri almazsa servise gönder ama servis darbeden dolayı garanti dışı bırakabilir ama şansını denemiş olursun.

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı. Kalem yuvasından ekrana doğru çatlama olmuş. Çok fazla yere düşürdüm ama bu cebimdeyken olmuş. :)

Sorunlu cihazı size vermişler. Note 3 ün bir problemi değil o.

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Birebir aynı. Kalem yuvasından ekrana doğru çatlama olmuş. Çok fazla yere düşürdüm ama bu cebimdeyken olmuş. :)

Aynen. O kadar düşürmeme ragmen bir şey olmadı ama nasıl olduysa cebimde oldu benimde. Bugün telefonu temizlerken gördüm
  • Arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar işlerim çok yoğun olduğu için geriye dönük tüm mesajları okuyamadım. Geçenlerde bir arkadaş son guncellemeden sonra Türk romuna geçince imei no silindi demişti ben su anda rus romunu kullanıyorum bana da güncelleme geldi. Yuklersem bundan sonra turk romuna geçemeyecek miyim

• 
Sayfa: önceki 20582059206020612062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.