Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
62.781
Cevap
389
Favori
2.427.312
Tıklama
Giriş
    1250 Mesaj
    Arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar işlerim çok yoğun olduğu için geriye dönük tüm mesajları okuyamadım. Geçenlerde bir arkadaş son guncellemeden sonra Türk romuna geçince imei no silindi demişti ben su anda rus romunu kullanıyorum bana da güncelleme geldi. Yuklersem bundan sonra turk romuna geçemeyecek miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çok kafaya takmadım ben. Kalem yuvasından dolayı orada basıncı karşılama daha zordur diye düşündüm. Zaten pek belli olmuyor da. Bunlar hep kılıfsızlıktan başıma geliyor. :)

|
    |
    Ken Block43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-9D2914531

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

e-mail exchange uygulamasında karakterler normal boyutta ama ekranda dana gibi çıkıyor. mesela bu 11 punto. bunu nasıl düzeltebiliriz? bilgisi olan var mıdır?

note: app settings dpi ile de denedim yine boyut ufalmadı.

Ses açma kapama tuşlarıyla boyut değiştirmeyi dener misiniz

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

e-mail exchange uygulamasında karakterler normal boyutta ama ekranda dana gibi çıkıyor. mesela bu 11 punto. bunu nasıl düzeltebiliriz? bilgisi olan var mıdır?

note: app settings dpi ile de denedim yine boyut ufalmadı.

Ses açma kapama tuşlarıyla boyut değiştirmeyi dener misiniz

yok dostum olmuyor. normal ses açıp kapatıyor. şu an nine kullanıyorum. buda 14 günlük sürümü. daha sonra 10 dolar ücreti var. ama kaldırıp tekrar kurunca tekrar 14 gün veriyor. :) kendi mail programından daha iyi. gerçekten satın alınabilir yani. ben almayı düşünüyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ninefolders.hd3&hl=tr
    |
    |

• Yarbay
    3933 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Çok kafaya takmadım ben. Kalem yuvasından dolayı orada basıncı karşılama daha zordur diye düşündüm. Zaten pek belli olmuyor da. Bunlar hep kılıfsızlıktan başıma geliyor. :)
    quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

7-8 aydır kılıfsız kullanıyorum. Yarın gidip spigen alacagım. Yoksa daha beter olacak

Bir yandan da kılıfsız daha güzel duruyor

• Teğmen
    179 Mesaj
    Arkadaşlar telefonu root yaparken imei numaramı kaybettim. Acil olarak N900 efs yedek dosyasına ihtiyacım var. Aranızda n900 kullanıp da cihazı root olan bir arkadaş efs dosyasını yedeğini alıp bana gönderebilir mi?

Cihazı ilk alanlardanım bende. Ilk aldığımda teknosa hediye diye basit birşey takmıştı. Onunla 2 hafta kullandım sonra hep kılıfsız. Bence de kılıfsız çok güzel. Özellikle arka kapak hissi. :)

|
    |
    Ken Block43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tevbu

Arkadaşlar telefonu root yaparken imei numaramı kaybettim. Acil olarak N900 efs yedek dosyasına ihtiyacım var. Aranızda n900 kullanıp da cihazı root olan bir arkadaş efs dosyasını yedeğini alıp bana gönderebilir mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: tevbu

efs imei wifi bt gibi seyleri içeren bir dosyadır telefona özeldir
    Arkadaşlar ekranda sürekli olarak bu dijital saatin görünme ihtimali var mı? Eski telefonumda sürekli gözüküyordu, alışamadım bir türlü. Saygılar..

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-note-3-n9000/productDetails.aspx?productId=telcepsamn9000&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMN9000-B&propertychange=1

Bi kaç sorum olucak şimdi.
    1-Modeli N9000 olarak görünüyor TR de satılanlar N900Q bildiğim kadarıyla. Ne farkı var tam olarak bir sorun olurmu?
    2-Hepsiburada üstünden garanti nasıl oluyor?

Teşekkürler.
    |
    |

• Binbaşı
    1551 Mesaj
    Ebay dan Power bank almak istiyorum ne önerirsiniz ? Uygun bişey olunca gümrük sorun olmuyormuş deneyelim bakalım :)

|
    |
    daha önce ayarlar>cihaz>ekranı kilitle>kilit açma efekti kısmında "hiçbiri, ışık efekti, dalga efekti" seçenekleri çıkarken artık "hiçbiri, sulu boya, dalga" seçenekleri çıkıyor. ışık efekti yok. gerçi uzun zamandır efekt olmadan kullanıyordum dün fark ettim. büyük ihtimalle güncelleme sonrası oldu diye düşünüyorum (rus romuna gelen güncellemeyi kastetmiyorum...) acaba sizde de durum böyle mi? bununla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim :)
    iyi forumlar diliyorum...
    (cihaz n9000q)

Ya hex workshop diye bir program var. Bu program ile düzeltme yapabiliyoruz ama hangi kısmı düzelteciğimi bilemedim. Bir kişininkinden baksam nereyi düzelteceğimi bilebilirim.
    |
    |
    hakanlevent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar işlerim çok yoğun olduğu için geriye dönük tüm mesajları okuyamadım. Geçenlerde bir arkadaş son guncellemeden sonra Türk romuna geçince imei no silindi demişti ben su anda rus romunu kullanıyorum bana da güncelleme geldi. Yuklersem bundan sonra turk romuna geçemeyecek miyim

Evet kardeş ne yazıkki hem rus hem Türk romu ikisinide denedim ışık efekti yok son güncelleme ole gitmiş :)

|
    |
    mrtcbk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O arkadaş düzeltmişti ama yaptığı işlemleri yazmıştı öyle hatırlıyorum

|
    |
    gsad1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: tecno_man

beyler telefonuma bu kılıfı almayı düşünüyorum ne dersiniz? çok kullanışlı geldi gözüme
    http://www.mobilcadde.com/eiroo-samsung-n9000-galaxy-note-3-kartlikli-deri-rubber-kilif-19368

quote:

Orijinalden alıntı: tecno_man

beyler telefonuma bu kılıfı almayı düşünüyorum ne dersiniz? çok kullanışlı geldi gözüme
    http://www.mobilcadde.com/eiroo-samsung-n9000-galaxy-note-3-kartlikli-deri-rubber-kilif-19368

Orjinal s view cover al 109 tl pahalı biraz ama ben cok memnunum. Yan sanayi almıştım memnun kalmadım. Linkteki ürün on kısmı korumuyor. Ben de ilk başta s view istemiyordum sadece yanları ve arka kapağı korusa yeter diyordum ama orijinal başkaymış kim ne derse desin.

|
    |

• Yarbay
    2095 Mesaj

Cihazı aldığım günden beri ışık efekti yok. En son S4 de vardı.

|
    |
    mrtcbk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: innovancenothing

Arkadaşlar ekranda sürekli olarak bu dijital saatin görünme ihtimali var mı? Eski telefonumda sürekli gözüküyordu, alışamadım bir türlü. Saygılar..
    quote:

Orijinalden alıntı: tamerin

ekranın hiç kapanmamasını mı istiyorsunuz yani? tam anlayamadım ben.

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yarbay
    6884 Mesaj
    http://www.sammobile.com/2014/07/08/exclusive-samsungs-virtual-reality-headset-will-be-called-gear-vr-launch-at-ifa-2014/
    şuna bakın, note 3ün yanındaa akar allahtan sammy yazılımına el atmamış
    birdde bu büyük geldi ben minisini bekleyeceğim galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 8 Temmuz 2014; 20:51:48 >
    |
    |
SEO
üniversite
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.