Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabını bulabileceğimi umut ediyorum söyle ki ben görüntülü görüşme yapamıyorum kardeşim yapabiliyor cihazlar not 3g em de açık avea kullanıyorum operatör ile konuştuğum da 3g açık sorun yok diyor ben aradığım zaman bağlanamadı sesli gõrüşme yi ister misiniz diyor yani görüntülü görüşme yapamıyorum 3g nin olduğu yerde dahil sebebini bulamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıldır ios kullanıyorum 4 ile 4s. Note 3 9005 modelini aldım yurt dışından. 1 hafta oluyor alalı çok memnunum. widget olayı çok kullanışlı. Şarj konusu 4 veya 4s e göre çok iyi. 2 gün şarj gidiyor şaka gibi (oyun oynamadım, sadece program yükle kaldır ayarlar internet vs). gece %2 3 düşüyor şarj. Büyük ekran olayına alışamıyorsunuz ilk başta ama şimdi 1 hafta sonra iphone u elime alıyorum oyuncak gibi geliyor :D kutu gibi çok şık. Dediğim gibi ben pişman değilim.
  • Arkadaşlar şarjım çok az gidiyor.ekran süresi 4 saati bulmuyor yarım saat oyun,internet 10-20dk,20-30 mesaj 5-10 dakika görüşme ile bitmesi çok az değil mi?Pazar günü aldım daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferucci -- 1 Ocak 2014; 10:06:01 >
  • arkadaşlar bu n9005 alsak kayır olayı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

Merhaba.
    Cevabını bulabileceğimi umut ediyorum söyle ki ben görüntülü görüşme yapamıyorum kardeşim yapabiliyor cihazlar not 3g em de açık avea kullanıyorum operatör ile konuştuğum da 3g açık sorun yok diyor ben aradığım zaman bağlanamadı sesli gõrüşme yi ister misiniz diyor yani görüntülü görüşme yapamıyorum 3g nin olduğu yerde dahil sebebini bulamıyorum.

Karşı tarafın 3g si çekmiyor olabilir

• Cihazın fiziksel donanımları performans açısından çok tatmin edici, özelliklerine baktığımızda bunu mantıken anlıyoruz, tek merak ettiğim bazı arkadaşlar batarya gittikçe açılıyor vs gibisinden yorumlar yapmış, şarj ortalama ne kadar gidiyor vede bu sonradan açılma söylentisi doğru mu, bir htc kullanıcısı ve meraklısı olarak Note3 bende çok farklı bir izlenim yarattı, satın almadan önce tek karanlıkta kalan şarj konusunu aydınlatmak istiyorum sizin sayenizde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezZzaR

Selamlar,

Snapdragon versiyonu ile 372. Sayfadan aranıza katılmış bulunmaktayım.

İlk şarj için uyguladığım yöntem;

Telefonun kendi şarjını bitirip telefon kapanana kadar kullandım. Telefon kapalı halde şarja taktım. %100 dolduktan sonra 1 saat kadar daha şarjda bırakcam. Daha sonraki süreç ise en az %20 şarj, en fazla %80 şarj. Ve ayda bir tamamen boşaltıp %100 şarj.

Sanırım en verimli bu şekilde kullanabilirim bataryamı değil mi?

Saygılar.

Hocam Şahsen batarya kullanımında titiz olduğum için görüşüne katılıyorum, cihazın içinde gelen şarjı tamamen bitirdikten sonra 12 ile 16 saat arasında şarja takıp min.%20 yada %15 şarj kaldığında tekrar dolum yaparak kullanırsak, bataryamız için uzun bir ömrü garantilemiş oluruz.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mathayus

Çok teşekkürler knox programı nedir bilmiyorum sanırım acmadim. Kaspersky dışında öneri yoksa Kaspersky i yükleyecem

Fikrimce imzasız uygulamalar yüklemediğin sürece herhangi bir güvenlik programına ihtiyacın olmaz ama kullanmak istemende başka bir sebep varsa aydınlatırsan sevinirim, bizde bilgilenmiş oluruz.

Saygılar
  • Arkadaslarwww.cesitcok.com ailesi olarak hepinizin yeni yili kutlu olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: Rabia05

Selam arkadaşlar bu telefonu yazıcıya bağlayabiliyormuyuz Sayfa yazdırabiliyormuyuz

Sadece bu telefonu degıl her Androıd cıhazını baglayabılırsınız

bır kac yontemı var

- yazıcıyı alırken wıfı ozellıklı olursa ve google playde uygulaması varsa dırek olarak hıc bır ara baglantıya gerek kalmadan yazdırma yapabılırsınız. Tek yapmanız gereken yazıcıyı prıze takmak, daha sonra wıfı yontemıyle dırek olarak ıstedıgınız her turlu dokumanı yazdırabılırsınız.

- yazıcının wıfı ozellıgı yok ve sıradan bır yazıcı ıse, once bır bılgısayara baglarsınız, suruculerını kurduktan sonra ag baglantı ayarlarını yaparsınız, daha sonra ıse prınt share gıbı uygulamalar sayesınde ıstedıgınız dokumu yazıcıya gonderebılırsınız. ancak bunun ıcın yazıcının baglı oldugu wıfı agı ıle telefonunuz aynı wıfı agında olmak zorundadır.

- bazı yazıcıların dırek ethenernet gırıslerı vardır. Ornegın kyocera 1128fm, bunu alırsınız fıse takarsınız, ethernet gırısınede ethernet kablosunu takarsınız, daha sonra ıse kyocera uygulamasını ındırırsınız ve kullanmaya baslarsınız. hatta su sekılde solıyım bu yontemle gıdersınız 1128 ın ıcıne taranmak uzere bır dokuman koyarsınız, daha sonra cebınızdekı kyocera programını acarsınız ve tara ya basarsınız, cıhazda taranan ıcerık dırek olarak cep telefonunuzda cıkar. tarama ıslemının startını bıle cep telefonunuzdan verebılırsınız.

dedıgım gıbı, tum yazıcılara gonderme yapabılırsınız

ancak yazıcı alırken daha cok wıfı veya ethernet ozellıklı olmasının yanında playstore da programı varmı yok mu yada varsa ne ozellıklerı var onlara dıkkat edın.

Teşekkür ettim cevabınız için benim Yazıcı var zaten hp Lazer wifi li olduğunu sanmıyorum

• Arkadaşlar mp3 indirebileceğim düzgün bir program var mı

• Herkese merhabalar , öncelikle yeni yılın hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum :)

Dün internetten siparişi vererek ben de aranıza katılmış bulunuyorum :) Size danışmak istediğim şey kılıfla ilgili.. Aklımda 3 tip kılıf & jelatin var . Sizce hangisini almalıyım ?

Benim kafama yatan kılıf ve jelatin ikilisi bu linktekiler :http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Case-Neo-Hybrid-Infinity-White,PR-381.html &http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-Steinheil-Ultra-Crystal,PR-374.html böylece kılıf darbelere karşı korurken jelatin de telefonun ön yüzü açıkta olduğu için çizilmeleri önleme amaçlı alayım istiyorum.

Diğer seçenek ise :http://blog.clove.co.uk/wp-content/uploads/2013/09/Galaxy-Note3-S-view-Cover_003_Open_Mint-Blue.jpg

Sonuncusu ise :http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-Premium-Tempered-Glass,PR-378.html

Düşüncelerinizi nedenleriyle belirtirseniz çok memnun kalıırm. Şimdiden teşekkür ediyorumm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Systemoff

quote:

Orijinalden alıntı: mathayus

Çok teşekkürler knox programı nedir bilmiyorum sanırım acmadim. Kaspersky dışında öneri yoksa Kaspersky i yükleyecem

Fikrimce imzasız uygulamalar yüklemediğin sürece herhangi bir güvenlik programına ihtiyacın olmaz ama kullanmak istemende başka bir sebep varsa aydınlatırsan sevinirim, bizde bilgilenmiş oluruz.

Saygılar

Herhangi bir sebep yok. Sadece virüs programları dikkatimi çekti ve yüklemek istedim.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rabia05

Arkadaşlar mp3 indirebileceğim düzgün bir program var mı

simple mp3 dowlander, right mp3, free music dowlander ben bunları kullanıyorum işime yarıyorlar. Ancak son zamanlarda video to mp3 diye bir program var you tube videolarını mp3 e ceviriyor son zamanlarda en cok bunu kullanmaya basladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Arkadaşlar şarjım çok az gidiyor.ekran süresi 4 saati bulmuyor yarım saat oyun,internet 10-20dk,20-30 mesaj 5-10 dakika görüşme ile bitmesi çok az değil mi?Pazar günü aldım daha

Up

• quote:

Orijinalden alıntı: tranz

3 yıldır ios kullanıyorum 4 ile 4s. Note 3 9005 modelini aldım yurt dışından. 1 hafta oluyor alalı çok memnunum. widget olayı çok kullanışlı. Şarj konusu 4 veya 4s e göre çok iyi. 2 gün şarj gidiyor şaka gibi (oyun oynamadım, sadece program yükle kaldır ayarlar internet vs). gece %2 3 düşüyor şarj. Büyük ekran olayına alışamıyorsunuz ilk başta ama şimdi 1 hafta sonra iphone u elime alıyorum oyuncak gibi geliyor :D kutu gibi çok şık. Dediğim gibi ben pişman değilim.

Ilk 1 hafta bende alismakta zorlanmistim dedim keske iphone 5mi satmasaydim ama sonra baktim kullandikca ooo bunun ozellikleri daha supermis rahatlik varmis s4 u satip note 3 aldim 1 aydir onu kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Arkadaşlar şarjım çok az gidiyor.ekran süresi 4 saati bulmuyor yarım saat oyun,internet 10-20dk,20-30 mesaj 5-10 dakika görüşme ile bitmesi çok az değil mi?Pazar günü aldım daha

Gercekten cok az benim cihazin 2 gune yakin gidiyor sarji

• quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

Herkese merhabalar , öncelikle yeni yılın hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum :)

Dün internetten siparişi vererek ben de aranıza katılmış bulunuyorum :) Size danışmak istediğim şey kılıfla ilgili.. Aklımda 3 tip kılıf & jelatin var . Sizce hangisini almalıyım ?

Benim kafama yatan kılıf ve jelatin ikilisi bu linktekiler :http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Case-Neo-Hybrid-Infinity-White,PR-381.html &http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-Steinheil-Ultra-Crystal,PR-374.html böylece kılıf darbelere karşı korurken jelatin de telefonun ön yüzü açıkta olduğu için çizilmeleri önleme amaçlı alayım istiyorum.

Diğer seçenek ise :http://blog.clove.co.uk/wp-content/uploads/2013/09/Galaxy-Note3-S-view-Cover_003_Open_Mint-Blue.jpg

Sonuncusu ise :http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-Premium-Tempered-Glass,PR-378.html

Düşüncelerinizi nedenleriyle belirtirseniz çok memnun kalıırm. Şimdiden teşekkür ediyorumm :)

Spigen glas kullanıyorum, kullanımda verdiği cam hissi süper, diğer plastik ekran koruyuculardan çok iyi kullanımı, dokunmatikte hiç azalma yok, fiyatı dert etmezseniz kesinlikle öneririm. Ayrıca spigen neohybrid kılıf kullanıyorum, tavsiye ederim.

• Bu kilifi aldim ayni zamanda stand oluyor ve gayet saglam aslinda flip cover alicaktim ama telefonu arabanin navi standina koymak sorun olucakti o yuzden boylesi daha iyi arama gelince eller bosa alip konusabiliyorum araba kullanirken

navi icinde fazlaca kullandigim icin
    Samsungun orjinal standina raha oluyor

• FrenchPress kullanıcısına yanıt
    http://bgr.com/2013/12/20/galaxy-s4-galaxy-note-3-android-4-4-kitkat-upgrade/

Verdigiğim linkte yapılan yoruma göre ocak sonu şubat başı gelecek diyor. Bu yorumdan anlayacagımız en geç 14 şubatta note 3 telefonlarını Kit-Katlı göreceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.