Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
62.776
Cevap
391
Favori
2.423.676
Tıklama
Giriş
    1189 Mesaj
    Bişi sormak istiyorum, şimdi telefona wipe falan yapsam yüklemiş olduğum 3.part uygulamaların dosyalarıda silinecek mi?

Yani bi program yükledim ve normal dosyalarım klasöründe o programın klasörleri silindi.Ayrıca silinmesi gereken ve gözükmeyen yerlerdeki klasörleride silinecek mi?

Örnek veriyorum 500tane program yükledim ve wipe falan yaptıktan sonra yüklenmemiş gibimi olacak? :)

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizhansen -- 1 Ocak 2014; 13:11:23 >
    http://forum.donanimhaber.com/m_81747845/f_//tm.htm#81747845

Arkadaşlar aksesuarlar için konu mevcuttur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cam olması düşündürüyordu ama yorumunuzu görünce almış bulundum yalnız glass t ve tr arasındaki farkı anlayamadım tr aldım sizinki hangisi

Ve alıcak olanlar varsa glass tr 63tl ye geldi indirim koduyla birlikte

|
    |
    samil2001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar, Note 3 alali tam 1 ay oldu cihazimi aksam yatmadan ucak moduna alip sarja takiyorum sabahta dolayisiyla %100 sarj olmus oluyor uyaninca telefonu kapatip tekrar sarja takiyorum 5-10 sn sonra yine %100 oluyor . Sarjdan cikarip cihazi actigimda acilista %97 yada %98 sarj gosteriyor oysa %100 sarj olmustu .

Daha once Note ve Note 2 de kullandim ayni sekilde sarj ettim boyle bir sorun yasamadim ayrica yine boyle bir sorundan dolayi HP 914C telefonumu HP degistirmisti . Konuyu yasayan tek ben miyim yoksa buna benzer sorun yasayanlar var midir garantiye gondersem mi kararsiz kaldim .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: erturk unal

merhaba. note 3 için vodafone internet ayarı nasıl yapılıyor? wifi'yi kullanabiliyorken mobil veriyi kullanamıyorum

En kısa yol olarak: Üstteki bildirim panelini açın. Ordan mobil veriye uzun basın. Çıkan menüden şebeke moduna girip otomatik bağlantı yapın

Bunu bilmiyordum tesekkurler...

|
    |
    03ekim08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler yeniden başlatınca oldu zaten :) oh bee
    |
    |
    03ekim08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: samil2001

quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

Herkese merhabalar , öncelikle yeni yılın hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum :)

Dün internetten siparişi vererek ben de aranıza katılmış bulunuyorum :) Size danışmak istediğim şey kılıfla ilgili.. Aklımda 3 tip kılıf & jelatin var . Sizce hangisini almalıyım ?

Benim kafama yatan kılıf ve jelatin ikilisi bu linktekiler : http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Case-Neo-Hybrid-Infinity-White,PR-381.html & http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-Steinheil-Ultra-Crystal,PR-374.html böylece kılıf darbelere karşı korurken jelatin de telefonun ön yüzü açıkta olduğu için çizilmeleri önleme amaçlı alayım istiyorum.

Diğer seçenek ise : http://blog.clove.co.uk/wp-content/uploads/2013/09/Galaxy-Note3-S-view-Cover_003_Open_Mint-Blue.jpg

Sonuncusu ise : http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-Premium-Tempered-Glass,PR-378.html

Düşüncelerinizi nedenleriyle belirtirseniz çok memnun kalıırm. Şimdiden teşekkür ediyorumm :)

Spigen glas kullanıyorum, kullanımda verdiği cam hissi süper, diğer plastik ekran koruyuculardan çok iyi kullanımı, dokunmatikte hiç azalma yok, fiyatı dert etmezseniz kesinlikle öneririm. Ayrıca spigen neohybrid kılıf kullanıyorum, tavsiye ederim.

Öncelikle ilginize teşekkürler hocam,

Hybird'î kesin alacağım gözüyle bakıyorum artık :) Jelatin konusunda hala düşünceliyim.. Sizin kullandığınızın diğerlerinden farkı tam olarak nedir ? Sadecee verdiği hissiyat mı ? Ben daha çok çizilme ve dokunmatiğin hassaslığı konusunda titizim bu konuda :)
    |
    |

• Binbaşı
    1189 Mesaj
    Wipe yapmak istediğim şöyle bi uyarı alıyorum,

Sol yukarıda kırmızı yazıyla odin mode yazıyor

ortada downloading...
    do not turn off target yazıyor
    öyle kalıyor ?

Orijinalden alıntı: denizhansen

Wipe yapmak istediğim şöyle bi uyarı alıyorum,

Sol yukarıda kırmızı yazıyla odin mode yazıyor

ortada downloading...
    do not turn off target yazıyor
    öyle kalıyor ?

Yanlış tuşa basmışsınız.
    Kapalı iken ses açma + açma kapama + home tuşu yapacaksınız.
    Siz ses kısma ile yaparak download moduna geçirmişsiniz. O mod odin ile firmware atmak içindir.
    Cihazı kapatın ve dediğim gibi yaparak wipe yapın.
    |
    |

Denedim oldu evet teşekkür ederim.

peki bundan sonra yapacaklarım, wipe data factort reset ve cache partiton değil mi başka varmı ?
    |
    |
    Bahsedilenler: Quattro

Denedim oldu evet teşekkür ederim.

peki bundan sonra yapacaklarım, wipe data factort reset ve cache partiton değil mi başka varmı ?

Evet o ikisini yapıp reboot edin.
    |
    |

Yaptım ve sıfırlandı evet tekrardan teşekkür ederim.

Pekii bişi daha sormak istiyorum bi ara bi yerde okumuştum full wipe yapmak ve şuanda yapmanın arasındaki fark nedir? Yada ikiside aynı şeymi?

Neden sordum dersende internette video izledim dalvik cache full factory advanced bölümünden oluyor ama bizde yok sanırım :)

www.youtube.com/watch?v=2qn9hITP9uE

bu videoda izlemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizhansen -- 1 Ocak 2014; 15:06:45 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Quattro

Orijinalden alıntı: ilk_ze

quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Arkadaşlar şarjım çok az gidiyor.ekran süresi 4 saati bulmuyor yarım saat oyun,internet 10-20dk,20-30 mesaj 5-10 dakika görüşme ile bitmesi çok az değil mi?Pazar günü aldım daha

Gercekten cok az benim cihazin 2 gune yakin gidiyor sarji

Ben akşamı çıkaramıyorum hocam :( 2 saat 45 dakika ekran süresi şarj dan çekeli 10 saat olmuş % 30 şarj.Bitecek diye elime alamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Verdampfer -- 1 Ocak 2014; 12:57:40 >

Orijinalden alıntı: Systemoff

quote:

Orijinalden alıntı: SezZzaR

Selamlar,

Snapdragon versiyonu ile 372. Sayfadan aranıza katılmış bulunmaktayım.

İlk şarj için uyguladığım yöntem;

Telefonun kendi şarjını bitirip telefon kapanana kadar kullandım. Telefon kapalı halde şarja taktım. %100 dolduktan sonra 1 saat kadar daha şarjda bırakcam. Daha sonraki süreç ise en az %20 şarj, en fazla %80 şarj. Ve ayda bir tamamen boşaltıp %100 şarj.

Sanırım en verimli bu şekilde kullanabilirim bataryamı değil mi?

Saygılar.

Hocam Şahsen batarya kullanımında titiz olduğum için görüşüne katılıyorum, cihazın içinde gelen şarjı tamamen bitirdikten sonra 12 ile 16 saat arasında şarja takıp min.%20 yada %15 şarj kaldığında tekrar dolum yaparak kullanırsak, bataryamız için uzun bir ömrü garantilemiş oluruz.

Saygılar.

Hocam bu batarya konusuna cok takilmayin bence gunumuzde akilli telefonlar max. 2 gun gidiyor.Bataryanin omru uzasa ne olur uzamasa ne olur ben bugune kadar hic batarya eskitemedim.Artik harici bataryalar var.Teli 2 defa sarj edebiliyor.Bence sadece telefonun tadini cikarmak gerek.Matematiksel hesaplara gerek yok

• Emekli Yönetici
    4938 Mesaj
    quote:

Yaptım ve sıfırlandı evet tekrardan teşekkür ederim.

Pekii bişi daha sormak istiyorum bi ara bi yerde okumuştum full wipe yapmak ve şuanda yapmanın arasındaki fark nedir? Yada ikiside aynı şeymi?

Neden sordum dersende internette video izledim dalvik cache full factory advanced bölümünden oluyor ama bizde yok sanırım :)

www.youtube.com/watch?v=2qn9hITP9uE

bu videoda izlemiştim

Full wipe denilen olay budur.
    Başka telefonda advanced bölümünden olması onun farklı model bir telefon olması yada farklı bir recovery kurulu olmasından kaynaklanabilir.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    4938 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilk_ze

quote:

Arkadaşlar şarjım çok az gidiyor.ekran süresi 4 saati bulmuyor yarım saat oyun,internet 10-20dk,20-30 mesaj 5-10 dakika görüşme ile bitmesi çok az değil mi?Pazar günü aldım daha

Gercekten cok az benim cihazin 2 gune yakin gidiyor sarji

Ben akşamı çıkaramıyorum hocam :( 2 saat 45 dakika ekran süresi şarj dan çekeli 10 saat olmuş % 30 şarj.Bitecek diye elime alamıyorum

Samsung Note 3 Extra Battery Kit almanızı tavsiye ederim.
    İçinden 1 adet pil ve 1 ad. sarj cihazı çıkıyor.
    Telefonumdaki pille en ağır oyunları oynuyorum ve bir batarya bitene kadar diğeri dolmuş oluyor.
    Hiçbir zaman batarya bitti durumu ile karşılaşmıyorum.
    Sokağa çıkarken 2. bataryamı aldığım için batarya bitti telefon kapandı korkusu olmadan rahatça kullanıyorum.

• Teğmen
    121 Mesaj
    Beni de yazabilir misiniz? Sonunda N9005 almış bulunmaktayım.

Bir tek pasaport bulup kaydettirmesi kaldı :)
    quote:

Orijinalden alıntı: xug

Arkadaslar, Note 3 alali tam 1 ay oldu cihazimi aksam yatmadan ucak moduna alip sarja takiyorum sabahta dolayisiyla %100 sarj olmus oluyor uyaninca telefonu kapatip tekrar sarja takiyorum 5-10 sn sonra yine %100 oluyor . Sarjdan cikarip cihazi actigimda acilista %97 yada %98 sarj gosteriyor oysa %100 sarj olmustu .

Daha once Note ve Note 2 de kullandim ayni sekilde sarj ettim boyle bir sorun yasamadim ayrica yine boyle bir sorundan dolayi HP 914C telefonumu HP degistirmisti . Konuyu yasayan tek ben miyim yoksa buna benzer sorun yasayanlar var midir garantiye gondersem mi kararsiz kaldim .

aynısı bende de var. tel. kapalı şarj tam dolup tel.i açtığımda %98 görünüyor.
    nette araştırdım, bulamadım. bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.